zaterdag

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
TRITriton/OkeanosHEj 4+voorwedstrijd 2za 08:50[6]
Hein Schreuder
OKEOkeanosDEj 8+voorwedstrijd 1za 08:55[3]
Vera Schuit
OKEOkeanos 1LHDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:20[3]
Govert Dwarshuis
OKEOkeanos 2LHDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:20[5]
Marc Poliacu-ProsŽe
OKEOkeanos 1LHG 1xvoorwedstrijd 2za 09:55[7]
Jorik Spijkerman
OKEOkeanosDG 1xvoorwedstrijd 3za 10:45[3]
Caroline Barbier
OKEOkeanosLDG 1xvoorwedstrijd 3za 11:00[3]
Aurianne Puts
OKEOkeanosLDEj 4*voorwedstrijd 2za 11:10[5]
Janette Huijser
OKEOkeanos/AmstelHG 2-voorwedstrijd 1za 11:15[5]
Jurgen Toennaer
OKEOkeanosHG 2-voorwedstrijd 2za 11:20[3]
Tijl Rombout
OKEOkeanos 2DG 2-Race For Lanesza 12:10[3]
Anne Vrieler
OKEOkeanos 3DG 2-Race For Lanesza 12:10[5]
Lidewij Kosters
OKEOkeanos 1DG 2-Race For Lanesza 12:10[6]
Sarah Grijns
OKEOkeanosHDev 4-voorwedstrijd 3za 12:25[4]
Jord Schaap
OKEOkeanosHEj 8+voorwedstrijd 2za 12:50[6]
Jaromir Hartog
TRITriton/OkeanosHEj 4+B-finaleza 14:10[3]
Hein Schreuder
OKEOkeanosDEj 8+B-finaleza 14:20[6]
Vera Schuit
OKEOkeanos 1LHDev 2xA-finaleza 14:45[5]
Govert Dwarshuis
OKEOkeanos 2LHDev 2xA-finaleza 14:45[8]
Marc Poliacu-ProsŽe
OKEOkeanos 1LHG 1xB-finaleza 15:10[6]
Jorik Spijkerman
OKEOkeanosDG 1xB-finaleza 15:30[1]
Caroline Barbier
OKEOkeanosLDG 1xA-finaleza 15:45[5]
Aurianne Puts
OKEOkeanosLDEj 4*A-finaleza 15:55[4]
Janette Huijser
OKEOkeanosHG 2-A-finaleza 16:25[3]
Tijl Rombout
OKEOkeanos/AmstelHG 2-A-finaleza 16:25[6]
Jurgen Toennaer
OKEOkeanos 2DG 2-A-finaleza 16:45[4]
Anne Vrieler
OKEOkeanos 1DG 2-A-finaleza 16:45[5]
Sarah Grijns
OKEOkeanos 3DG 2-A-finaleza 16:45[7]
Lidewij Kosters
OKEOkeanosHDev 4-A-finaleza 17:00[4]
Jord Schaap
OKEOkeanosHEj 8+A-finaleza 17:20[3]
Jaromir Hartog

zondag

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
OKEOkeanosLHB 1xvoorwedstrijd 1zo 09:25[3]
Jorik Spijkerman
OKEOkeanosDB 1xvoorwedstrijd 2zo 10:00[3]
Caroline Barbier
OKEOkeanosHE 2-voorwedstrijd 2zo 10:10[3]
Tijl Rombout
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-A-finalezo 11:20[5]
Benita de Man
OKEOkeanos 2DE 2-A-finalezo 11:20[6]
Lidewij Kosters
OKEOkeanos 1DE 2-A-finalezo 11:20[7]
Sarah Grijns
OKEOkeanosDB 8+voorwedstrijd 2zo 12:30[6]
Vera Schuit
OKEOkeanosHG 2xA-finalezo 12:40[4]
Govert Dwarshuis
ARGArgo/Vidar/Okeanos/SkadiHG 4-A-finalezo 13:35[5]
Sander Boelens
OKEOkeanosHG 4-A-finalezo 13:35[7]
Jord Schaap
OKEOkeanosLHB 1xA-finalezo 14:20[3]
Jorik Spijkerman
OKEOkeanos/Willem III 2DG 4-A-finalezo 14:45[6]
Jessica Drost
OKEOkeanos/Willem III 1DG 4-A-finalezo 14:45[7]
Anna de Boer
OKEOkeanosDB 1xA-finalezo 14:50[7]
Caroline Barbier
OKEOkeanosHE 2-B-finalezo 15:15[6]
Tijl Rombout
OKEOkeanos 2LHG 2xA-finalezo 15:25[4]
Marc Poliacu-ProsŽe
OKEOkeanos 1LHG 2xA-finalezo 15:25[6]
Govert Dwarshuis
OKEOkeanos/AmstelLHG 2xA-finalezo 15:25[7]
Ruben Houkes
PROProteus-combiHE 8+A-finalezo 17:30[6]
Sander Boelens
PHOPhocas/DDS/Saurus/OkeanosLDE 4xA-finalezo 17:35[4]
Aurianne Puts
OKEOkeanosLDE 4xA-finalezo 17:35[6]
Janette Huijser
OKEOkeanosDB 8+A-finalezo 17:50[4]
Vera Schuit