zaterdag

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHEj 4+voorwedstrijd 1[5]07:08,945e
Gerard Houwink
AEGAegirDEj 8+voorwedstrijd 1[8]07:00,652e
Anna Koopmans
AEGAegirHDev 2xvoorwedstrijd 1[6]06:58,451e
Jordy Leusink
AEGAegirLHDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:13,656e
Wif Bronsgeest
AEGAegirLDDev 2xvoorwedstrijd 2[7]08:29,857e
Betty Lahr
AEGAegirLDB 2xRace For Lanes[6]08:36,196e
Maxime Heijman
AEGAegir 1DG 1xvoorwedstrijd 2[5]09:12,096e
Sophie Vroege
AEGAegir 2DG 1xvoorwedstrijd 3[4]09:00,336e
Julia Laninga
AEGAegirHDev 4-voorwedstrijd 3[6]06:27,283e
Ben Bakker
AEGAegirLHDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:48,104e
Stijn Wijnen
AEGAegirHEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:12,826e
Joris Pereboom
AEGAegir 1HG 1xvoorwedstrijd 1[4]07:47,124e
Stijn Blaakman
AEGAegir 2HG 1xvoorwedstrijd 1[8]07:33,902e
Paul Zwanikken
AEGAegirLHEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:28,456e
Victor Schop
AEGAegirDDev 4-voorwedstrijd 3[3]07:07,572e
Eline Cox
AEGAegirHEj 4+B-finale[4]07:01,862e
Gerard Houwink
AEGAegirDEj 8+A-finale[6]06:56,734e
Anna Koopmans
AEGAegirHDev 2xA-finale[4]06:53,583e
Jordy Leusink
AEGAegirLHDev 2xB-finale[6]07:02,601e
Wif Bronsgeest
AEGAegirLDDev 2xB-finale[7]08:16,805e
Betty Lahr
AEGAegirLDB 2xA-finale[7]08:23,866e
Maxime Heijman
AEGAegir 2DG 1xB-finale[8]09:32,737e
Julia Laninga
AEGAegirHDev 4-B-finale[4]07:00,411e
Ben Bakker
AEGAegirLHDev 4-B-finale[6]07:22,744e
Stijn Wijnen
AEGAegirHEj 8+B-finale[6]06:50,775e
Joris Pereboom
AEGAegir 1HG 1xA-finale[1]08:26,887e
Stijn Blaakman
AEGAegir 2HG 1xA-finale[6]08:13,194e
Paul Zwanikken
AEGAegirLHEj 8+B-finale[6]07:06,996e
Victor Schop
AEGAegirDDev 4-A-finale[6]07:47,211e
Eline Cox

zondag

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:55,692e
Stijn Blaakman
AEGAegir 1LDB 1xvoorwedstrijd 1[2]10:48,194e
Maxime Heijman
AEGAegir 2LDB 1xvoorwedstrijd 2[6]10:48,306e
Roma Kloosterman
AEGAegirDGb 4-A-finale[4]08:06,871e
Eline Cox
AEGAegirLHGb 4-voorwedstrijd 1[4]07:33,011e
Stijn Wijnen
AEGAegirDB 1xvoorwedstrijd 2[6]10:11,364e
Julia Laninga
AEGAegirHE 2-voorwedstrijd 2[4]08:03,792e
Ben Bakker
AEGAegirLDGb 2xvoorwedstrijd 1[3]09:52,515e
Betty Lahr
HOOHoop/AegirDG 2xvoorwedstrijd 2[3]08:35,981e
Sara Papineau Salm
AEGAegirHB 4+voorwedstrijd 2[7]07:31,913e
Gerard Houwink
AEGAegirHB 8+voorwedstrijd 2[5]06:35,493e
Joris Pereboom
AEGAegirLHB 8+voorwedstrijd 2[4]06:53,934e
Victor Schop
AEGAegirDB 8+voorwedstrijd 1[6]07:25,721e
Anna Koopmans
AEGAegirHG 2xA-finale[8]07:19,133e
Jordy Leusink
AEGAegirDB 2xA-finale[5]08:37,725e
Inge Hadders
AEGAegirHB 1xA-finale[4]08:15,253e
Stijn Blaakman
AEGAegirHE 1xA-finale[7]08:03,645e
Paul Zwanikken
AEGAegir 1LDB 1xB-finale[5]09:54,554e
Maxime Heijman
AEGAegir 2LDB 1xB-finale[8]09:41,753e
Roma Kloosterman
AEGAegirLHGb 4-A-finale[6]07:22,456e
Stijn Wijnen
AEGAegirHE 2-A-finale[7]07:45,375e
Ben Bakker
AEGAegirLHG 2xA-finale[8]07:43,824e
Wif Bronsgeest
AEGAegirLDGb 2xB-finale[4]09:19,853e
Betty Lahr
HOOHoop/AegirDG 2xA-finale[5]08:15,972e
Sara Papineau Salm
AEGAegirDB 4+A-finale[3]08:26,522e
Dorien Peters
AEGAegirHB 4+A-finale[8]07:57,626e
Gerard Houwink
AEGAegirHB 8+A-finale[8]07:14,596e
Joris Pereboom
AEGAegirLHB 8+B-finale[6]07:17,172e
Victor Schop
SKOSkøll-combiHE 8+A-finale[4]06:21,041e
Theis Hagemeister
AEGAegirDB 8+A-finale[5]07:48,161e
Anna Koopmans
AEGAegir/SkadiDE 8+A-finale[5]07:35,131e
Vienna van Niersen