zaterdag

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
AEGAegirHEj 4+voorwedstrijd 1za 08:45[5]
Gerard Houwink
AEGAegirDEj 8+voorwedstrijd 1za 08:55[8]
Anna Koopmans
AEGAegirHDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:05[6]
Jordy Leusink
AEGAegirLHDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:20[2]
Wif Bronsgeest
AEGAegirLDDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:30[7]
Betty Lahr
AEGAegirLDB 2xRace For Lanesza 09:35[6]
Maxime Heijman
AEGAegir 1DG 1xvoorwedstrijd 2za 10:40[5]
Sophie Vroege
AEGAegir 2DG 1xvoorwedstrijd 3za 10:45[4]
Julia Laninga
AEGAegirHDev 4-voorwedstrijd 3za 12:25[6]
Ben Bakker
AEGAegirLHDev 4-voorwedstrijd 2za 12:35[5]
Stijn Wijnen
AEGAegirHEj 8+voorwedstrijd 2za 12:50[5]
Joris Pereboom
AEGAegir 1HG 1xvoorwedstrijd 1za 12:55[4]
Stijn Blaakman
AEGAegir 2HG 1xvoorwedstrijd 1za 12:55[8]
Paul Zwanikken
AEGAegirLHEj 8+voorwedstrijd 1za 13:20[5]
Victor Schop
AEGAegirDDev 4-voorwedstrijd 3za 13:40[3]
Eline Cox
AEGAegirHEj 4+B-finaleza 14:10[4]
Gerard Houwink
AEGAegirDEj 8+A-finaleza 14:25[6]
Anna Koopmans
AEGAegirHDev 2xA-finaleza 14:35[4]
Jordy Leusink
AEGAegirLHDev 2xB-finaleza 14:40[6]
Wif Bronsgeest
AEGAegirLDDev 2xB-finaleza 14:50[7]
Betty Lahr
AEGAegirLDB 2xA-finaleza 15:00[7]
Maxime Heijman
AEGAegir 2DG 1xB-finaleza 15:30[8]
Julia Laninga
AEGAegirHDev 4-B-finaleza 16:55[4]
Ben Bakker
AEGAegirLHDev 4-B-finaleza 17:05[6]
Stijn Wijnen
AEGAegirHEj 8+B-finaleza 17:15[6]
Joris Pereboom
AEGAegir 1HG 1xA-finaleza 17:30[1]
Stijn Blaakman
AEGAegir 2HG 1xA-finaleza 17:30[6]
Paul Zwanikken
AEGAegirLHEj 8+B-finaleza 17:45[6]
Victor Schop
AEGAegirDDev 4-A-finaleza 18:00[6]
Eline Cox

zondag

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
AEGAegirHB 1xvoorwedstrijd 1zo 08:35[5]
Stijn Blaakman
AEGAegir 1LDB 1xvoorwedstrijd 1zo 09:05[2]
Maxime Heijman
AEGAegir 2LDB 1xvoorwedstrijd 2zo 09:10[6]
Roma Kloosterman
AEGAegirDGb 4-A-finalezo 09:35[4]
Eline Cox
AEGAegirLHGb 4-voorwedstrijd 1zo 09:45[4]
Stijn Wijnen
AEGAegirDB 1xvoorwedstrijd 2zo 10:00[6]
Julia Laninga
AEGAegirHE 2-voorwedstrijd 2zo 10:10[4]
Ben Bakker
AEGAegirLDGb 2xvoorwedstrijd 1zo 10:15[3]
Betty Lahr
HOOHoop/AegirDG 2xvoorwedstrijd 2zo 10:50[3]
Sara Papineau Salm
AEGAegirHB 4+voorwedstrijd 2zo 11:40[7]
Gerard Houwink
AEGAegirHB 8+voorwedstrijd 2zo 11:50[5]
Joris Pereboom
AEGAegirLHB 8+voorwedstrijd 2zo 12:00[4]
Victor Schop
AEGAegirDB 8+voorwedstrijd 1zo 12:25[6]
Anna Koopmans
AEGAegirHG 2xA-finalezo 12:40[8]
Jordy Leusink
AEGAegirDB 2xA-finalezo 12:50[5]
Inge Hadders
AEGAegirHB 1xA-finalezo 13:15[4]
Stijn Blaakman
AEGAegirHE 1xA-finalezo 13:20[7]
Paul Zwanikken
AEGAegir 1LDB 1xB-finalezo 13:45[5]
Maxime Heijman
AEGAegir 2LDB 1xB-finalezo 13:45[8]
Roma Kloosterman
AEGAegirLHGb 4-A-finalezo 14:40[6]
Stijn Wijnen
AEGAegirHE 2-A-finalezo 15:20[7]
Ben Bakker
AEGAegirLHG 2xA-finalezo 15:25[8]
Wif Bronsgeest
AEGAegirLDGb 2xB-finalezo 15:35[4]
Betty Lahr
HOOHoop/AegirDG 2xA-finalezo 15:50[5]
Sara Papineau Salm
AEGAegirDB 4+A-finalezo 16:15[3]
Dorien Peters
AEGAegirHB 4+A-finalezo 17:05[8]
Gerard Houwink
AEGAegirHB 8+A-finalezo 17:15[8]
Joris Pereboom
AEGAegirLHB 8+B-finalezo 17:20[6]
Victor Schop
SKOSkøll-combiHE 8+A-finalezo 17:30[4]
Theis Hagemeister
AEGAegirDB 8+A-finalezo 17:50[5]
Anna Koopmans
AEGAegir/SkadiDE 8+A-finalezo 17:55[5]
Vienna van Niersen