Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

za 08:50 - race 105 - [952] NSRF SB H2 voorwedstrijd 1

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]PROCoolBest[424]
 Philip Wüst
[3]VIDHeren 5[425]
 Tianyu Zheng
[4]LAGHeren 7[426]
 Ian van Vorst
[5]SKAHeren 6[427]
 Robin Klein
[6]NERHeren 4[428]
 Max Bakker
[7]VIDHeren 3[429]
 Maxime Heijnen

za 08:55 - race 106 - [952] NSRF SB H2 voorwedstrijd 2

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ARGArgo Heren S1[430]
 Joris Becks
[3]ORCBrowjob odz Komt zo snel mogelijk[431]
 Sil van Veen
[4]NJOHeren 6[432]
 Abel van de Sluis
[5]LAGHeren 13[433]
 Bart van Strien
[6]AGODe Boegboorders[434]
 Niek Muijlwijk

za 09:00 - race 107 - [952] NSRF SB H2 voorwedstrijd 3

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]SKAHeren 10[436]
 Lasse l' Istelle
[3]LAGHeren 5[437]
 Jasper Boeren
[4]GYAVICE[438]
 Mees Gerritsen
[5]TRIHeren 5'19[439]
 Beau Lagarde
[6]SKOØuwe Pik Øuwe Pijp[440]
 Sied Vrasdonk
[7]OKEGewoon Slag Man[441]
 Max Muller

za 09:05 - race 108 - [952] NSRF SB H2 voorwedstrijd 4

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]GYAIncompotent[442]
 Gijs de Haan
[3]EURHet 7e Zinktuig[443]
 Harmen Roubos
[4]THEBootje Bapao[445]
 Martijn Tolkamp
[5]EURIndignus[446]
 Sietse de Man
[6]SKAHeren 4[447]
 Christiaan van Eck
[7]EURVUF VI[448]
 Bas Spijkerman

za 13:35 - race 137 - [952] NSRF SB H2 D-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[3]VIDHeren 3[429]
 Maxime Heijnen
[4]NJOHeren 6[432]
 Abel van de Sluis
[5]OKEGewoon Slag Man[441]
 Max Muller
[6]EURHet 7e Zinktuig[443]
 Harmen Roubos
[7]GYAVICE[438]
 Mees Gerritsen

za 13:40 - race 138 - [952] NSRF SB H2 C-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[3]EURVUF VI[448]
 Bas Spijkerman
[4]LAGHeren 13[433]
 Bart van Strien
[5]SKAHeren 10[436]
 Lasse l' Istelle
[6]LAGHeren 7[426]
 Ian van Vorst
[7]VIDHeren 5[425]
 Tianyu Zheng

za 13:45 - race 139 - [952] NSRF SB H2 B-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]GYAIncompotent[442]
 Gijs de Haan
[3]THEBootje Bapao[445]
 Martijn Tolkamp
[4]SKAHeren 4[447]
 Christiaan van Eck
[5]TRIHeren 5'19[439]
 Beau Lagarde
[6]ORCBrowjob odz Komt zo snel mogelijk[431]
 Sil van Veen
[7]SKOØuwe Pik Øuwe Pijp[440]
 Sied Vrasdonk

za 13:55 - race 140 - [952] NSRF SB H2 A-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ARGArgo Heren S1[430]
 Joris Becks
[3]AGODe Boegboorders[434]
 Niek Muijlwijk
[4]LAGHeren 5[437]
 Jasper Boeren
[5]EURIndignus[446]
 Sietse de Man
[6]PROCoolBest[424]
 Philip Wüst
[7]NERHeren 4[428]
 Max Bakker