Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

za 09:10 - race 109 - [854] NSRF SB D4 voorwedstrijd 1

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, 19 - 24 => FD, 25 - 30 => FE, overige => FF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]PRORameurs[449]
 Elise Deen
[3]TRIDames 13'19[450]
 Ning Ze Werensteijn
[4]NJODames 14[451]
 Fleur de Leede
[5]SKOMeidøn[452]
 Isabel Teeuwissen
[6]PHOPhinolentas[453]
 Roos van den Oever
[7]SKOVØAR-TUIG[454]
 Emma van Haren

za 09:15 - race 110 - [854] NSRF SB D4 voorwedstrijd 2

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, 19 - 24 => FD, 25 - 30 => FE, overige => FF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]PHOklapjes en Tapjes[455]
 Eefje van der Gronden
[3]SKOSTRØØIERS[456]
 Doris Oostendorp
[4]AEGAegir 9[457]
 Sophie Bos
[5]GYADONDERSLAG[458]
 Hui Ling Li
[6]ORCBavaaria[459]
 annabel Meijers

za 09:20 - race 111 - [854] NSRF SB D4 voorwedstrijd 3

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, 19 - 24 => FD, 25 - 30 => FE, overige => FF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]TRIDames 7'19[460]
 Annelie Bakker
[3]NERDames 9[461]
 Jippe Martens
[4]GYALa Novia[462]
 Renate Idema
[5]NERDames 11[463]
 Thirza Versteege
[6]AMPDamesch9musketeers[464]
 Telexa Nguyen

za 09:25 - race 112 - [854] NSRF SB D4 voorwedstrijd 4

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, 19 - 24 => FD, 25 - 30 => FE, overige => FF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ORCIngeblikkeld[465]
 Carmen DyMus
[3]NJODames 8[466]
 Djoeke Overduin
[4]TRIDames 15'19[467]
 Joni Tersteeg
[5]SKADames 12[468]
 Eva Potma
[6]TRIDames 17'19[469]
 Kim Vrolijk

za 09:30 - race 113 - [854] NSRF SB D4 voorwedstrijd 5

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, 19 - 24 => FD, 25 - 30 => FE, overige => FF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]SKOTijgørs[470]
 Ivy de Jonge
[3]SKOTe Drøk[471]
 Iris Fris
[4]AEGAegir 10[472]
 Emese Mul
[5]AEGAegir 7[473]
 Emma Dorenbos
[6]ORCKokosboot[474]
 Merel de Goede

za 09:35 - race 114 - [854] NSRF SB D4 voorwedstrijd 6

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, 19 - 24 => FD, 25 - 30 => FE, overige => FF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]LAGDames 7[475]
 Nina de Graaf
[3]VIDDames 5[476]
 Pleun Van Haren
[4]ORCDROWning[477]
 Nikki Plug
[5]ARGArgo Dames S8[478]
 Isabel Kuin
[6]SKOSnøøkies[479]
 Ivana Winder

za 13:50 - race 141 - [854] NSRF SB D4 F-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[4]AEGAegir 10[472]
 Emese Mul

za 14:00 - race 142 - [854] NSRF SB D4 E-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]NERDames 9[461]
 Jippe Martens
[3]TRIDames 17'19[469]
 Kim Vrolijk
[4]SKADames 12[468]
 Eva Potma
[5]AEGAegir 7[473]
 Emma Dorenbos
[6]ORCBavaaria[459]
 annabel Meijers
[7]SKOVØAR-TUIG[454]
 Emma van Haren

za 14:05 - race 143 - [854] NSRF SB D4 D-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]SKOMeidøn[452]
 Isabel Teeuwissen
[3]TRIDames 13'19[450]
 Ning Ze Werensteijn
[4]NERDames 11[463]
 Thirza Versteege
[5]TRIDames 15'19[467]
 Joni Tersteeg
[6]AMPDamesch9musketeers[464]
 Telexa Nguyen
[7]SKOSTRØØIERS[456]
 Doris Oostendorp

za 14:10 - race 144 - [854] NSRF SB D4 C-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]VIDDames 5[476]
 Pleun Van Haren
[3]GYADONDERSLAG[458]
 Hui Ling Li
[4]NJODames 8[466]
 Djoeke Overduin
[5]ORCKokosboot[474]
 Merel de Goede
[6]SKOTijgørs[470]
 Ivy de Jonge
[7]ARGArgo Dames S8[478]
 Isabel Kuin

za 14:15 - race 145 - [854] NSRF SB D4 B-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ORCDROWning[477]
 Nikki Plug
[3]LAGDames 7[475]
 Nina de Graaf
[4]SKOTe Drøk[471]
 Iris Fris
[5]AEGAegir 9[457]
 Sophie Bos
[6]PHOklapjes en Tapjes[455]
 Eefje van der Gronden
[7]GYALa Novia[462]
 Renate Idema

za 14:20 - race 146 - [854] NSRF SB D4 A-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]PHOPhinolentas[453]
 Roos van den Oever
[3]ORCIngeblikkeld[465]
 Carmen DyMus
[4]SKOSnøøkies[479]
 Ivana Winder
[5]PRORameurs[449]
 Elise Deen
[6]TRIDames 7'19[460]
 Annelie Bakker
[7]NJODames 14[451]
 Fleur de Leede