Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zo 08:50 - race 205 - [851] NSRF SB D1 voorwedstrijd 1

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]SKOSabøøtage[703]
 Cend-Suren Altangerel
[3]ARGArgo Dames S3[704]
 Nadine Kuiper
[4]ARGArgo Dames S1[705]
 Louise Vonk
[5]ORCBoegbeeldig[706]
 Jonne Draper
[6]PROComplex[707]
 Marsha Kamsteeg
[7]OKELeeuwinnen[708]
 Julia Hartman

zo 08:55 - race 206 - [851] NSRF SB D1 voorwedstrijd 2

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ARGArgo Dames S2[709]
 Mirjam Groesbeek
[3]ORCHardslag[710]
 Milot Tubben
[4]THEBorrelbootje[711]
 Merel Tetteroo
[5]AEGAegir 3[712]
 Britt Horstink
[6]OKEProwsecco[713]
 Vera Snellen
[7]GYAGrandioso B[714]
 Noel Oppel

zo 09:00 - race 207 - [851] NSRF SB D1 voorwedstrijd 3

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]SKOVLØG[715]
 Irene van Casteren
[3]TRIDames 9'19[716]
 Malou van Beek
[4]GYAGrandioso A[717]
 Marlon Sulkers
[5]LAGDames 3[718]
 Sarah van der Kooi
[6]SKOHØYE[719]
 Lotte van Dijk
[7]EURSlaggaat[720]
 Sophie Hage

zo 09:05 - race 208 - [851] NSRF SB D1 voorwedstrijd 4

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]NJODames 3[721]
 Marjolijn de Lange
[3]PROCha Cha Slide[722]
 Marjolein Muller
[4]TRIDames 3'19[723]
 Myrthe Hemker
[5]SKADames 3[724]
 Estelle Tamming
[6]THE3 Muskesteers[725]
 Emma Verbeek
[7]OKEGaan Voor Goudvis[726]
 Amber Distelbrink

zo 19:55 - race 245 - [851] NSRF SB D1 D-finale

baancodeploeg
slag
nummer
geannuleerd

zo 19:00 - race 246 - [851] NSRF SB D1 C-finale

baancodeploeg
slag
nummer
geannuleerd

zo 14:05 - race 247 - [851] NSRF SB D1 B-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]AEGAegir 3[712]
 Britt Horstink
[3]OKELeeuwinnen[708]
 Julia Hartman
[4]LAGDames 3[718]
 Sarah van der Kooi
[5]SKADames 3[724]
 Estelle Tamming
[6]EURSlaggaat[720]
 Sophie Hage
[7]SKOHØYE[719]
 Lotte van Dijk

zo 14:10 - race 248 - [851] NSRF SB D1 A-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]GYAGrandioso B[714]
 Noel Oppel
[3]OKEProwsecco[713]
 Vera Snellen
[4]ARGArgo Dames S1[705]
 Louise Vonk
[5]GYAGrandioso A[717]
 Marlon Sulkers
[6]PROComplex[707]
 Marsha Kamsteeg
[7]THEBorrelbootje[711]
 Merel Tetteroo