Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

13 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
EUR408SirènesNSRF SB D2voorwedstrijd 2za 08:35[4]
Lillian van Oosterhout
EUR410FUV IINSRF SB D2voorwedstrijd 2za 08:35[6]
Nynke Bos
EUR443Het 7e ZinktuigNSRF SB H2voorwedstrijd 4za 09:05[3]
Harmen Roubos
EUR446IndignusNSRF SB H2voorwedstrijd 4za 09:05[5]
Sietse de Man
EUR448VUF VINSRF SB H2voorwedstrijd 4za 09:05[7]
Bas Spijkerman
EUR525R'dink & High-THErv 2xvoorwedstrijd 4za 10:35[3]
Sander Heijtmeijer
EUR410FUV IINSRF SB D2C-finaleza 13:20[7]
Nynke Bos
EUR408SirènesNSRF SB D2B-finaleza 13:25[5]
Lillian van Oosterhout
EUR443Het 7e ZinktuigNSRF SB H2D-finaleza 13:35[6]
Harmen Roubos
EUR448VUF VINSRF SB H2C-finaleza 13:40[3]
Bas Spijkerman
EUR446IndignusNSRF SB H2A-finaleza 13:55[5]
Sietse de Man
EUR606InvictaNSRF SB D3voorwedstrijd 1za 14:45[5]
Anne Bomers
EUR612SlagroomNSRF SB D3voorwedstrijd 2za 14:50[5]
Simone Bouma
EUR645Beveiligers van FormaatHErv 2-A-finaleza 16:00[5]
Joost van Smoorenburg
EUR647R'dink & High-THErv 2-A-finaleza 16:00[7]
Sander Heijtmeijer
EUR606InvictaNSRF SB D3D-finaleza 17:45[7]
Anne Bomers
EUR612SlagroomNSRF SB D3A-finaleza 18:00[7]
Simone Bouma

zondag

14 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
EUR700DiothúNSRF SB H3voorwedstrijd 4zo 08:45[5]
Chiel Franssen
EUR720SlaggaatNSRF SB D1voorwedstrijd 3zo 09:00[7]
Sophie Hage
EUR776(F/T/R)ukkers4+ H2voorwedstrijd 2zo 10:15[3]
Wouter Kockelkoren
EUR816mama gans en de eendjes4+ H3voorwedstrijd 2zo 10:55[2]
Julian Nauta
EUR846EurosDErv 2xvoorwedstrijd 4zo 11:25[5]
Jolien Ambrosius
EUR868EurosDErv 1xvoorwedstrijd 3zo 11:50[3]
Elianne Hopman
EUR889EurosVoorzitter 1xheatzo 12:15[2]
Auke de Leeuw
EUR700DiothúNSRF SB H3B-finalezo 13:55[2]
Chiel Franssen
EUR720SlaggaatNSRF SB D1B-finalezo 14:05[6]
Sophie Hage
EUR907SkidbladnirNSRF SB H1voorwedstrijd 2zo 14:30[7]
Sander Eggermont
EUR913Heroic HertzNSRF SB H1voorwedstrijd 3zo 14:35[7]
Fabian van Dongen
EUR846EurosDErv 2xA-finalezo 16:00[3]
Jolien Ambrosius
EUR816mama gans en de eendjes4+ H3A-finalezo 17:25[7]
Julian Nauta
EUR913Heroic HertzNSRF SB H1B-finalezo 17:50[6]
Fabian van Dongen