zaterdag

3 juli 2021

ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
SKASkadiLHB 8+voorwedstrijd 2[4]06:27,385e
Coen Meijer
SKASkadi/Laga/TritonLDB 4*voorwedstrijd 2[4]07:54,266e
Florine Vermeer
SKASkadiLDB 4*voorwedstrijd 3[4]07:45,033e
Maud de Witte
SKASkadiHB 8+voorwedstrijd 2[1]06:31,938e
Minne Verboom
SKASkadi 1LDG 2xrace for lanes[6]07:56,454e
Floor de Groot
SKASkadi 2LDG 2xrace for lanes[8]07:51,893e
Hannah Jonker
ORCOrca/SkadiDB 2xvoorwedstrijd 1[3]07:58,483e
Talya de Lange
SKASkadiDB 2xvoorwedstrijd 3[4]08:12,964e
Marieke van der Pijl
SKASkadiLHB 8+B-finale[5]06:19,921e
Coen Meijer
SKASkadiLDB 4*B-finale[4]07:46,491e
Maud de Witte
SKASkadi/Laga/TritonLDB 4*B-finale[8]07:53,914e
Florine Vermeer
SKASkadiHB 8+B-finale[1]06:24,097e
Minne Verboom
SKASkadi 1LDG 2xA-finale[3]07:53,947e
Floor de Groot
SKASkadi 2LDG 2xA-finale[6]07:40,594e
Hannah Jonker
SKASkadiDB 2xB-finale[3]07:58,276e
Marieke van der Pijl
ORCOrca/SkadiDB 2xA-finale[8]07:52,368e
Talya de Lange
SKASkadiHG 2xvoorwedstrijd 2[2]06:50,782e
Ruben van Streun
SKASkadiHB 4+voorwedstrijd 2[7]07:36,786e
Alexander Thuis
SKASkadi/TritonHB 4+voorwedstrijd 3[2]06:46,193e
Lukas Borgers
SKASkadiDB 8+voorwedstrijd 3[6]06:59,454e
Linn van Aanholt
SKASkadiHB 2xvoorwedstrijd 1[8]07:02,904e
Merlijn Huizinga
NJONjord/SkadiDB 4+voorwedstrijd 1[3]08:01,464e
Meike Kroezen
SKASkadiHE 4xrace for lanes[5]06:37,485e
Sander Lobéé
SKASkadiDE 4xrace for lanes[6]07:04,404e
Marit de Jonge
SKASkadiHG 2xA-finale[3]06:43,066e
Ruben van Streun
SKASkadiHB 4+C-finale[5]07:14,943e
Alexander Thuis
SKASkadi/TritonHB 4+A-finale[2]06:46,336e
Lukas Borgers
SKASkadiDB 8+B-finale[7]06:50,222e
Linn van Aanholt
SKASkadiHB 2xB-finale[4]06:59,604e
Merlijn Huizinga
NJONjord/SkadiDB 4+A-finale[1]08:04,056e
Meike Kroezen
SKASkadiHE 4xA-finale[7]06:44,355e
Sander Lobéé
SKASkadiDE 4xA-finale[7]07:27,105e
Marit de Jonge

zondag

4 juli 2021

ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
AEGAegir-combiHE 8+voorwedstrijd 1[5]05:48,831e
Robert Tiemeijer
SKASkadiHE 8+voorwedstrijd 2[6]06:25,636e
Minne Verboom
NERNereus/Triton/Skadi/NjordDE 8+voorwedstrijd 1[6]07:18,466e
Meike Kroezen
SKASkadiDE 8+voorwedstrijd 2[3]06:55,336e
Linn van Aanholt
SKASkadi 3LDE 4xrace for lanes[3]07:27,484e
Maud de Witte
SKASkadi 2LDE 4xrace for lanes[4]07:11,392e
Verie Pijnappel
SKASkadiLHG 4-race for lanes[3]06:43,244e
Bart Braam
SKAMarek OerlemansLHB 1xvoorwedstrijd 1[5]07:34,074e
Skadi
SKASkadiLHB 2xvoorwedstrijd 2[7]07:05,775e
Tom Prevaes
AEGAegir-combiHE 8+A-finale[5]05:44,532e
Robert Tiemeijer
SKASkadiDE 8+B-finale[3]07:00,522e
Linn van Aanholt
NERNereus/Triton/Skadi/NjordDE 8+B-finale[6]07:18,463e
Meike Kroezen
SKASkadi 2LDE 4xA-finale[5]07:05,442e
Verie Pijnappel
SKASkadi 3LDE 4xA-finale[6]07:24,114e
Maud de Witte
SKASkadiLHG 4-A-finale[6]06:39,344e
Bart Braam
SKAMarek OerlemansLHB 1xA-finale[1]07:30,534e
Skadi
SKASkadiLHB 2xB-finale[5]07:13,841e
Tom Prevaes
SKASkadiHG 2-voorwedstrijd 2[4]07:17,251e
Sebastiaan Pach
SKALisanne BrandsmaDG 1xvoorwedstrijd 1[6]07:58,341e
Skadi
SKASkadi 1DGb 4-voorwedstrijd 1[3]07:05,731e
Frederique Bienfait
SKASkadi 2DGb 4-voorwedstrijd 1[5]07:24,956e
Iris van Willegen
PROProteus/SkadiDG 4-A-finale[5]07:08,943e
Marit de Jonge
SKASkadi 1HGb 4-voorwedstrijd 1[7]07:05,705e
Alexander Thuis
SKASkadi 2HGb 4-voorwedstrijd 2[5]06:29,183e
Maarten Bukman
SKASkadiHG 2-A-finale[5]07:06,032e
Sebastiaan Pach
SKALisanne BrandsmaDG 1xA-finale[4]08:02,261e
Skadi
SKASkadi 1DGb 4-A-finale[4]07:09,161e
Frederique Bienfait
SKASkadi 2HGb 4-A-finale[7]06:39,746e
Maarten Bukman