zaterdag

3 juli 2021

ploeg
slag
veldracetijdbaan
SKASkadiLHB 8+voorwedstrijd 2za 09:06[4]
Coen Meijer
SKASkadi/Laga/TritonLDB 4*voorwedstrijd 2za 09:24[4]
Florine Vermeer
SKASkadiLDB 4*voorwedstrijd 3za 09:30[4]
Maud de Witte
SKASkadiHB 8+voorwedstrijd 2za 09:42[1]
Minne Verboom
SKASkadi 1LDG 2xrace for lanesza 09:48[6]
Floor de Groot
SKASkadi 2LDG 2xrace for lanesza 09:48[8]
Hannah Jonker
ORCOrca/SkadiDB 2xvoorwedstrijd 1za 10:00[3]
Talya de Lange
SKASkadiDB 2xvoorwedstrijd 3za 10:12[4]
Marieke van der Pijl
SKASkadiLHB 8+B-finaleza 11:00[5]
Coen Meijer
SKASkadiLDB 4*B-finaleza 11:24[4]
Maud de Witte
SKASkadi/Laga/TritonLDB 4*B-finaleza 11:24[8]
Florine Vermeer
SKASkadiHB 8+B-finaleza 11:36[1]
Minne Verboom
SKASkadi 1LDG 2xA-finaleza 11:48[3]
Floor de Groot
SKASkadi 2LDG 2xA-finaleza 11:48[6]
Hannah Jonker
SKASkadiDB 2xB-finaleza 12:06[3]
Marieke van der Pijl
ORCOrca/SkadiDB 2xA-finaleza 12:12[8]
Talya de Lange
SKASkadiHG 2xvoorwedstrijd 2za 13:18[2]
Ruben van Streun
SKASkadiHB 4+voorwedstrijd 2za 13:54[7]
Alexander Thuis
SKASkadi/TritonHB 4+voorwedstrijd 3za 14:00[2]
Lukas Borgers
SKASkadiDB 8+voorwedstrijd 3za 14:18[6]
Linn van Aanholt
SKASkadiHB 2xvoorwedstrijd 1za 14:24[8]
Merlijn Huizinga
NJONjord/SkadiDB 4+voorwedstrijd 1za 14:42[3]
Meike Kroezen
SKASkadiHE 4xrace for lanesza 14:54[5]
Sander Lobéé
SKASkadiDE 4xrace for lanesza 15:00[6]
Marit de Jonge
SKASkadiHG 2xA-finaleza 15:48[3]
Ruben van Streun
SKASkadiHB 4+C-finaleza 15:54[5]
Alexander Thuis
SKASkadi/TritonHB 4+A-finaleza 16:06[2]
Lukas Borgers
SKASkadiDB 8+B-finaleza 16:18[7]
Linn van Aanholt
SKASkadiHB 2xB-finaleza 16:36[4]
Merlijn Huizinga
NJONjord/SkadiDB 4+A-finaleza 16:54[1]
Meike Kroezen
SKASkadiHE 4xA-finaleza 17:00[7]
Sander Lobéé
SKASkadiDE 4xA-finaleza 17:06[7]
Marit de Jonge

zondag

4 juli 2021

ploeg
slag
veldracetijdbaan
AEGAegir-combiHE 8+voorwedstrijd 1zo 08:30[5]
Robert Tiemeijer
SKASkadiHE 8+voorwedstrijd 2zo 08:36[6]
Minne Verboom
NERNereus/Triton/Skadi/NjordDE 8+voorwedstrijd 1zo 08:42[6]
Meike Kroezen
SKASkadiDE 8+voorwedstrijd 2zo 08:48[3]
Linn van Aanholt
SKASkadi 3LDE 4xrace for laneszo 09:06[3]
Maud de Witte
SKASkadi 2LDE 4xrace for laneszo 09:06[4]
Verie Pijnappel
SKASkadiLHG 4-race for laneszo 09:12[3]
Bart Braam
SKAMarek OerlemansLHB 1xvoorwedstrijd 1zo 09:18[5]
Skadi
SKASkadiLHB 2xvoorwedstrijd 2zo 10:24[7]
Tom Prevaes
AEGAegir-combiHE 8+A-finalezo 10:42[5]
Robert Tiemeijer
SKASkadiDE 8+B-finalezo 10:48[3]
Linn van Aanholt
NERNereus/Triton/Skadi/NjordDE 8+B-finalezo 10:48[6]
Meike Kroezen
SKASkadi 2LDE 4xA-finalezo 11:24[5]
Verie Pijnappel
SKASkadi 3LDE 4xA-finalezo 11:24[6]
Maud de Witte
SKASkadiLHG 4-A-finalezo 11:30[6]
Bart Braam
SKAMarek OerlemansLHB 1xA-finalezo 11:42[1]
Skadi
SKASkadiLHB 2xB-finalezo 12:36[5]
Tom Prevaes
SKASkadiHG 2-voorwedstrijd 2zo 13:48[4]
Sebastiaan Pach
SKALisanne BrandsmaDG 1xvoorwedstrijd 1zo 13:54[6]
Skadi
SKASkadi 1DGb 4-voorwedstrijd 1zo 14:06[3]
Frederique Bienfait
SKASkadi 2DGb 4-voorwedstrijd 1zo 14:06[5]
Iris van Willegen
PROProteus/SkadiDG 4-A-finalezo 14:18[5]
Marit de Jonge
SKASkadi 1HGb 4-voorwedstrijd 1zo 14:54[7]
Alexander Thuis
SKASkadi 2HGb 4-voorwedstrijd 2zo 15:00[5]
Maarten Bukman
SKASkadiHG 2-A-finalezo 15:18[5]
Sebastiaan Pach
SKALisanne BrandsmaDG 1xA-finalezo 15:24[4]
Skadi
SKASkadi 1DGb 4-A-finalezo 15:30[4]
Frederique Bienfait
SKASkadi 2HGb 4-A-finalezo 15:42[7]
Maarten Bukman