za 09:18 - race 104 - [004] LDB 4* voorwedstrijd 1

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA, overige 3en, 4e, 5e en tijdsnelste 6e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SKOSkøll[2]01:49,25(1)03:43,22(1)05:40,62(1)07:37,00(1)FA
 Céline Kohn01:53,9701:57,4001:56,38
2.TRITriton[4]01:51,69(2)03:47,28(2)05:45,25(2)07:41,13(2)FA
 Wieke Leenhouts01:55,5901:57,9701:55,88+4,13
3.PROProteus[7]01:53,75(3)03:49,78(3)05:47,33(3)07:43,67(3)FA
 Julia Rademaker01:56,0301:57,5501:56,34+6,67
4.VIDVidar[5]01:54,44(4)03:52,64(4)05:50,87(4)07:49,27(4)FB
 Anne-sophie Klijn01:58,2001:58,2301:58,40+12,27
5.AEGAegir[3]01:55,42(5)03:54,06(5)05:54,14(5)07:53,13(5)FB
 Eline Minor01:58,6402:00,0801:58,99+16,13
6.NERNereus[6]01:55,81(6)03:54,64(6)05:55,84(6)07:55,32(6)FC
 Anna Sas01:58,8302:01,2001:59,48+18,32

za 09:24 - race 105 - [004] LDB 4* voorwedstrijd 2

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA, overige 3en, 4e, 5e en tijdsnelste 6e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GYAGyas[3]01:51,93(1)03:46,73(1)05:44,79(1)07:40,67(1)FA
 Karlijn Strien01:54,8001:58,0601:55,88
2.OKEOkeanos[2]01:52,57(2)03:48,56(2)05:46,80(2)07:42,39(2)FA
 Lotte Bos01:55,9901:58,2401:55,59+1,72
3.EUREuros[7]01:52,82(3)03:48,75(3)05:46,80(2)07:44,67(3)FA
 Sarah Mans01:55,9301:58,0501:57,87+4,00
4.GYAGyas/ARC[6]01:56,87(6)03:54,36(5)05:54,25(4)07:52,62(4)FB
 Ilse Koop01:57,4901:59,8901:58,37+11,95
5.ORCOrca[5]01:55,14(4)03:54,19(4)05:54,94(5)07:53,04(5)FB
 Eline Wiersma01:59,0502:00,7501:58,10+12,37
6.SKASkadi/Laga/Triton[4]01:56,32(5)03:54,54(6)05:54,94(5)07:54,26(6)FB
 Florine Vermeer01:58,2202:00,4001:59,32+13,59

za 09:30 - race 106 - [004] LDB 4* voorwedstrijd 3

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA, overige 3en, 4e, 5e en tijdsnelste 6e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ASOAsopos[2]01:50,11(1)03:45,12(1)05:42,92(1)07:39,53(1)FA
 Debra de Lange01:55,0101:57,8001:56,61
2.NJONjord[6]01:51,56(2)03:45,37(2)05:43,27(2)07:41,42(2)FA
 Nina Baltus01:53,8101:57,9001:58,15+1,89
3.SKASkadi[4]01:53,15(3)03:45,43(3)05:47,26(3)07:45,03(3)FB
 Maud de Witte01:52,2802:01,8301:57,77+5,50
4.ARGArgo[5]01:53,75(4)03:48,73(4)05:47,74(4)07:45,25(4)FB
 Jikke Stada01:54,9801:59,0101:57,51+5,72
5.PHOPhocas[3]01:56,23(5)03:50,87(5)05:55,01(5)07:53,94(5)FB
 Veerle Fanoy01:54,6402:04,1401:58,93+14,41
6.SAUSaurus[7]01:56,23(5)03:54,27(6)05:55,29(6)07:55,61(6)FC
 Esmee Lodewijks01:58,0402:01,0202:00,32+16,08

za 11:18 - race 117 - [004] LDB 4* C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SAUSaurus[4]01:58,46(1)03:59,90(1)06:02,01(1)08:02,50(1)
 Esmee Lodewijks02:01,4402:02,1102:00,49

za 11:24 - race 118 - [004] LDB 4* B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SKASkadi[4]01:54,97(1)03:52,56(1)05:50,40(1)07:46,49(1)
 Maud de Witte01:57,5901:57,8401:56,09
2.ARGArgo[5]01:56,91(4)03:54,74(3)05:54,83(2)07:51,84(2)
 Jikke Stada01:57,8302:00,0901:57,01+5,35
3.VIDVidar[3]01:55,58(2)03:54,46(2)05:54,83(2)07:52,16(3)
 Anne-sophie Klijn01:58,8802:00,3701:57,33+5,67
4.SKASkadi/Laga/Triton[8]01:57,25(5)03:55,22(4)05:55,52(4)07:53,91(4)
 Florine Vermeer01:57,9702:00,3001:58,39+7,42
5.AEGAegir[7]01:56,66(3)03:55,59(5)05:56,38(5)07:54,35(5)
 Eline Minor01:58,9302:00,7901:57,97+7,86
6.ORCOrca[2]01:57,96(8)03:58,51(8)05:58,73(7)07:55,89(6)
 Eline Wiersma02:00,5502:00,2201:57,16+9,40
7.GYAGyas/ARC[6]01:57,67(6)03:57,12(7)05:57,21(6)07:56,25(7)
 Ilse Koop01:59,4502:00,0901:59,04+9,76
8.PHOPhocas[1]01:57,67(6)03:56,56(6)05:58,73(7)07:58,38(8)
 Veerle Fanoy01:58,8902:02,1701:59,65+11,89

za 11:30 - race 119 - [004] LDB 4* A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ASOAsopos[6]01:49,87(1)03:44,48(1)05:39,96(1)07:32,49(1)
 Debra de Lange01:54,6101:55,4801:52,53
2.NJONjord[3]01:52,14(3)03:46,54(3)05:41,75(2)07:34,03(2)
 Nina Baltus01:54,4001:55,2101:52,28+1,54
3.SKOSkøll[4]01:50,16(2)03:45,10(2)05:42,27(3)07:36,14(3)
 Céline Kohn01:54,9401:57,1701:53,87+3,65
4.GYAGyas[5]01:53,01(5)03:50,89(7)05:45,59(5)07:37,65(4)
 Karlijn Strien01:57,8801:54,7001:52,06+5,16
5.OKEOkeanos[7]01:52,14(3)03:47,78(4)05:45,92(6)07:39,01(5)
 Lotte Bos01:55,6401:58,1401:53,09+6,52
6.TRITriton[2]01:53,21(6)03:48,91(5)05:44,16(4)07:39,81(6)
 Wieke Leenhouts01:55,7001:55,2501:55,65+7,32
7.PROProteus[8]01:54,53(8)03:52,63(8)05:50,56(8)07:45,70(7)
 Julia Rademaker01:58,1001:57,9301:55,14+13,21
8.EUREuros[1]01:53,41(7)03:50,06(6)05:49,68(7)07:47,60(8)
 Sarah Mans01:56,6501:59,6201:57,92+15,11