za 10:00 - race 111 - [010] DB 2x voorwedstrijd 1

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA, overige 3en, 4e, 5e en tijdsnelste 6e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.TRITriton 1[4]01:49,38(1)03:46,55(1)05:45,36(1)07:45,70(1)FA
 Lis Verouden01:57,1701:58,8102:00,34
2.TRITriton 2[7]01:56,97(5)03:54,46(3)05:52,28(2)07:52,20(2)FA
 Marlies Bune01:57,4901:57,8201:59,92+6,50
3.ORCOrca/Skadi[3]01:54,38(2)03:53,14(2)05:57,15(3)07:58,48(3)FA
 Talya de Lange01:58,7602:04,0102:01,33+12,78
4.LAGLaga 4[2]01:56,45(3)03:57,89(4)06:00,08(4)07:59,95(4)FB
 Saar van der Wurff02:01,4402:02,1901:59,87+14,25
5.GYAGyas 2[5]01:56,78(4)03:58,78(5)06:02,71(5)08:05,93(5)FB
 Danique de Ruiter02:02,0002:03,9302:03,22+20,23
6.SKOSkøll 1[8]01:57,47(6)04:01,78(6)06:07,11(6)08:14,53(6)FB
 Carlijn Bouman02:04,3102:05,3302:07,42+28,83
7.PROProteus[6]02:00,12(7)04:09,37(7)06:19,95(7)08:26,24(7)FC
 Jasmijn ten Kate02:09,2502:10,5802:06,29+40,54

za 10:06 - race 112 - [010] DB 2x voorwedstrijd 2

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA, overige 3en, 4e, 5e en tijdsnelste 6e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.THEThêta[4]01:52,78(2)03:50,66(2)05:49,93(2)07:45,76(1)FA
 Marleen Janssen01:57,8801:59,2701:55,83
2.ASOAsopos[3]01:49,88(1)03:46,80(1)05:47,33(1)07:48,60(2)FA
 Djoeke Lammerse01:56,9202:00,5302:01,27+2,84
3.ARGArgo[7]01:56,27(5)03:54,57(3)05:57,04(3)07:58,70(3)FA
 Cato Overweel01:58,3002:02,4702:01,66+12,94
4.SKOSkøll 3[2]01:54,83(3)03:58,58(5)06:01,54(4)08:00,14(4)FB
 Els Hertog02:03,7502:02,9601:58,60+14,38
5.OKEOkeanos 1[6]01:55,08(4)03:57,28(4)06:03,47(5)08:13,86(5)FB
 Julia Wolbink02:02,2002:06,1902:10,39+28,10
6.PHOPhocas[8]02:01,69(7)04:12,50(6)06:26,51(6)08:38,21(6)FC
 Kirsten Peters02:10,8102:14,0102:11,70+52,45
7.OKEOkeanos 2[5]02:01,35(6)04:22,63(7)06:33,89(7)08:44,54(7)FC
 Julia Hartman02:21,2802:11,2602:10,65+58,78

za 10:12 - race 113 - [010] DB 2x voorwedstrijd 3

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA, overige 3en, 4e, 5e en tijdsnelste 6e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GYAGyas 1[8]01:52,52(1)03:51,86(1)05:50,01(1)07:49,24(1)FA
 Nina van Vredendaal01:59,3401:58,1501:59,23
2.SKOSkøll 2[7]01:55,44(3)03:52,56(2)05:53,46(2)07:55,00(2)FA
 Caroline Barbier01:57,1202:00,9002:01,54+5,76
3.LAGLaga 2[3]01:54,45(2)03:56,53(3)05:57,39(3)07:59,08(3)FB
 Afke Damen02:02,0802:00,8602:01,69+9,84
4.SKASkadi[4]01:59,71(5)04:02,12(4)06:08,19(4)08:12,96(4)FB
 Marieke van der Pijl02:02,4102:06,0702:04,77+23,72
5.LAGLaga 1[6]02:01,55(6)04:08,08(6)06:15,96(6)08:21,23(5)FB
 Leonie Zwienink02:06,5302:07,8802:05,27+31,99
6.AEGAegir[2]01:57,34(4)04:05,23(5)06:15,49(5)08:25,02(6)FC
 Maimoena Hulshof02:07,8902:10,2602:09,53+35,78
7.ORCOrca 2[5]02:01,87(7)04:10,75(7)06:20,48(7)08:29,30(7)FC
 Mette Elgersma02:08,8802:09,7302:08,82+40,06

za 12:00 - race 124 - [010] DB 2x C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PROProteus[7]01:58,27(2)04:02,39(2)06:07,45(2)08:09,79(1)
 Jasmijn ten Kate02:04,1202:05,0602:02,34
2.OKEOkeanos 2[6]01:56,47(1)03:59,90(1)06:07,20(1)08:12,34(2)
 Julia Hartman02:03,4302:07,3002:05,14+2,55
3.ORCOrca 2[3]01:59,99(4)04:04,35(4)06:09,02(3)08:12,75(3)
 Mette Elgersma02:04,3602:04,6702:03,73+2,96
4.AEGAegir[4]01:59,29(3)04:03,90(3)06:09,70(4)08:13,75(4)
 Maimoena Hulshof02:04,6102:05,8002:04,05+3,96
5.PHOPhocas[5]02:00,59(5)04:06,27(5)06:17,28(5)08:27,04(5)
 Kirsten Peters02:05,6802:11,0102:09,76+17,25

za 12:06 - race 125 - [010] DB 2x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LAGLaga 2[5]01:54,67(1)03:53,37(2)05:52,05(1)07:47,28(1)
 Afke Damen01:58,7001:58,6801:55,23
2.LAGLaga 4[6]01:55,77(3)03:54,34(3)05:54,17(4)07:49,24(2)
 Saar van der Wurff01:58,5701:59,8301:55,07+1,96
3.SKOSkøll 3[4]01:56,41(6)03:54,34(3)05:52,98(2)07:49,47(3)
 Els Hertog01:57,9301:58,6401:56,49+2,19
4.OKEOkeanos 1[8]01:55,98(5)03:53,15(1)05:53,81(3)07:50,69(4)
 Julia Wolbink01:57,1702:00,6601:56,88+3,41
5.GYAGyas 2[7]01:55,77(3)03:55,25(5)05:55,67(5)07:52,33(5)
 Danique de Ruiter01:59,4802:00,4201:56,66+5,05
6.SKASkadi[3]01:59,04(7)03:56,76(7)05:59,99(7)07:58,27(6)
 Marieke van der Pijl01:57,7202:03,2301:58,28+10,99
7.SKOSkøll 1[1]01:55,49(2)03:55,98(6)05:59,24(6)08:00,09(7)
 Carlijn Bouman02:00,4902:03,2602:00,85+12,81
8.LAGLaga 1[2]02:01,99(8)03:58,91(8)06:22,63(8)08:28,83(8)
 Leonie Zwienink01:56,9202:23,7202:06,20+41,55

za 12:12 - race 126 - [010] DB 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.TRITriton 1[6]01:45,75(1)03:37,26(1)05:31,72(1)07:24,20(1)
 Lis Verouden01:51,5101:54,4601:52,48
2.ASOAsopos[7]01:48,02(2)03:41,01(2)05:37,28(2)07:33,33(2)
 Djoeke Lammerse01:52,9901:56,2701:56,05+9,13
3.GYAGyas 1[4]01:53,04(5)03:47,95(4)05:44,09(3)07:36,78(3)
 Nina van Vredendaal01:54,9101:56,1401:52,69+12,58
4.THEThêta[5]01:51,18(3)03:47,31(3)05:44,42(4)07:37,95(4)
 Marleen Janssen01:56,1301:57,1101:53,53+13,75
5.TRITriton 2[3]01:53,57(6)03:50,69(5)05:48,74(5)07:43,04(5)
 Marlies Bune01:57,1201:58,0501:54,30+18,84
6.ARGArgo[1]01:52,83(4)03:51,18(6)05:48,90(6)07:45,02(6)
 Cato Overweel01:58,3501:57,7201:56,12+20,82
7.SKOSkøll 2[2]01:53,83(7)03:52,50(8)05:50,85(7)07:47,26(7)
 Caroline Barbier01:58,6701:58,3501:56,41+23,06
8.ORCOrca/Skadi[8]01:54,27(8)03:52,14(7)05:52,52(8)07:52,36(8)
 Talya de Lange01:57,8702:00,3801:59,84+28,16