zaterdag

3 juli 2021

ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
ORCOrcaLHB 8+voorwedstrijd 1[8]06:22,492e
Wart Stor
ORCOrcaLHB 4*race for lanes[5]07:02,724e
Sjors van 't Hag
ORCOrcaLDB 4*voorwedstrijd 2[5]07:53,045e
Eline Wiersma
ORCOrcaHB 8+voorwedstrijd 2[2]06:21,155e
Coen Bolander
NERNereus/OrcaLDG 2xrace for lanes[7]07:48,492e
Rosa Brouwers
TRITriton/Njord/OrcaLHE 4xrace for lanes[5]06:26,681e
Koen van Brussel
ORCOrca/SkadiDB 2xvoorwedstrijd 1[3]07:58,483e
Talya de Lange
ORCOrca 2DB 2xvoorwedstrijd 3[5]08:29,307e
Mette Elgersma
ORCOrcaLHB 8+A-finale[3]06:15,923e
Wart Stor
ORCOrcaLHB 4*A-finale[3]06:50,904e
Sjors van 't Hag
ORCOrcaLDB 4*B-finale[2]07:55,896e
Eline Wiersma
ORCOrcaHB 8+B-finale[5]06:19,885e
Coen Bolander
NERNereus/OrcaLDG 2xA-finale[4]07:35,122e
Rosa Brouwers
TRITriton/Njord/OrcaLHE 4xA-finale[5]06:13,161e
Koen van Brussel
ORCOrca 2DB 2xC-finale[3]08:12,753e
Mette Elgersma
ORCOrca/SkadiDB 2xA-finale[8]07:52,368e
Talya de Lange
ORCOrca 2DG 2xvoorwedstrijd 1[7]07:33,311e
Wia Ruiter
ORCOrca 1DG 2xvoorwedstrijd 2[7]07:58,617e
Ariana Tanja
ORCOrcaHG 2xvoorwedstrijd 1[6]06:57,825e
Erik van der Plas
ORCOrcaDB 8+voorwedstrijd 2[2]06:58,922e
Trijntje van der Pijl
VIDVidar/OrcaDB 4+voorwedstrijd 1[7]08:02,685e
Lara van Cappelle
PROProteus/OrcaDE 4xrace for lanes[2]06:53,621e
Susannah Duncan
ORCOrca 1DG 2xB-finale[3]07:45,267e
Ariana Tanja
ORCOrca 2DG 2xA-finale[4]07:18,045e
Wia Ruiter
ORCOrcaHG 2xB-finale[4]07:03,914e
Erik van der Plas
ORCOrcaDB 8+A-finale[3]06:48,826e
Trijntje van der Pijl
VIDVidar/OrcaDB 4+B-finale[4]08:13,642e
Lara van Cappelle
PROProteus/OrcaDE 4xA-finale[5]07:04,251e
Susannah Duncan

zondag

4 juli 2021

ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
ORCOrca 1HE 8+voorwedstrijd 1[3]05:53,473e
Douwe Rietveld
AEGAegir-combiHE 8+voorwedstrijd 1[5]05:48,831e
Robert Tiemeijer
ORCOrca 2HE 8+voorwedstrijd 2[7]06:20,145e
Coen Bolander
ORCOrcaDE 8+voorwedstrijd 2[2]06:52,095e
Bibianne Oelderik
AEGAegir/Nereus/OrcaLDE 4xrace for lanes[6]06:58,461e
Rosa Brouwers
ORCPelle LakenLHB 1xvoorwedstrijd 1[4]07:50,727e
Orca 3
ORCKai MosLHB 1xvoorwedstrijd 1[6]07:35,335e
Orca 2
ORCEvert MandersLHB 1xvoorwedstrijd 2[6]07:52,727e
Orca 1
ORCVincent GorisLHE 1xrace for lanes[3]07:25,963e
Orca 1
ORCIsa LengkeekLDB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:53,508e
Orca 2
ORCAnne WoudaLDB 1xvoorwedstrijd 3[8]08:35,067e
Orca 1
ORCWillemijn WintersLDE 1xrace for lanes[3]08:32,833e
Orca 3
ORCTosca KettlerLDE 1xrace for lanes[5]08:05,931e
Orca 1
ORCOrca 2HE 8+B-finale[5]06:15,232e
Coen Bolander
AEGAegir-combiHE 8+A-finale[5]05:44,532e
Robert Tiemeijer
ORCOrca 1HE 8+A-finale[7]06:01,744e
Douwe Rietveld
ORCOrcaDE 8+B-finale[4]06:57,221e
Bibianne Oelderik
AEGAegir/Nereus/OrcaLDE 4xA-finale[4]06:55,321e
Rosa Brouwers
ORCPelle LakenLHB 1xB-finale[2]07:53,534e
Orca 3
ORCKai MosLHB 1xB-finale[4]07:43,961e
Orca 2
ORCEvert MandersLHB 1xB-finale[7]07:53,113e
Orca 1
ORCVincent GorisLHE 1xA-finale[3]07:19,122e
Orca 1
ORCAnne WoudaLDB 1xC-finale[2]08:31,672e
Orca 1
ORCIsa LengkeekLDB 1xC-finale[7]08:51,087e
Orca 2
ORCTosca KettlerLDE 1xA-finale[5]07:55,701e
Orca 1
ORCWillemijn WintersLDE 1xA-finale[6]08:36,403e
Orca 3
ORCSophie TubbergenDG 1xvoorwedstrijd 1[4]08:37,816e
Orca
ORCOrcaDG 4-A-finale[3]06:47,722e
Wia Ruiter