zaterdag

3 juli 2021

ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
NERNereusLHB 8+voorwedstrijd 1[5]06:18,571e
Bauke van Breukelen
NERNereusLDB 4*voorwedstrijd 1[6]07:55,326e
Anna Sas
NERNereusHB 8+voorwedstrijd 1[5]06:10,911e
Norbert Bolier
NERNereus/OrcaLDG 2xrace for lanes[7]07:48,492e
Rosa Brouwers
NERNereusLHB 8+A-finale[4]06:12,131e
Bauke van Breukelen
NERNereusHB 8+A-finale[4]06:04,321e
Norbert Bolier
NERNereus/OrcaLDG 2xA-finale[4]07:35,122e
Rosa Brouwers
NERNereusDG 2xvoorwedstrijd 1[3]07:36,832e
Yumiko Van Diest
NERNereus 4HB 2xvoorwedstrijd 2[7]07:34,867e
Robert Keulen
NERNereus 3HB 2xvoorwedstrijd 3[5]07:56,268e
Thomas Guntenaar
NERNereus 1HB 2xvoorwedstrijd 3[7]06:52,411e
Ted Derk de Kruijk
NERNereus/TritonDB 4+voorwedstrijd 1[4]07:59,303e
Aida Cosijn Diez
NERNereus 2HE 4xrace for lanes[7]06:23,264e
Alexander Jeremijenko
NERNereusDG 2xA-finale[3]07:15,723e
Yumiko Van Diest
NERNereus 4HB 2xC-finale[2]07:20,392e
Robert Keulen
NERNereus 3HB 2xC-finale[7]07:44,885e
Thomas Guntenaar
NERNereus 1HB 2xA-finale[4]06:51,174e
Ted Derk de Kruijk
NERNereus/TritonDB 4+A-finale[2]08:05,037e
Aida Cosijn Diez
NERNereus 2HE 4xA-finale[3]06:28,204e
Alexander Jeremijenko

zondag

4 juli 2021

ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
NERNereus 1HE 8+voorwedstrijd 1[2]05:52,942e
Jaap Worm
NERNereus 3HE 8+voorwedstrijd 1[7]06:16,864e
Norbert Bolier
NERNereus/Triton/Skadi/NjordDE 8+voorwedstrijd 1[6]07:18,466e
Meike Kroezen
NERNereus/AegirDE 8+voorwedstrijd 2[5]06:46,653e
Kiene Remijn
NERNereusDE 8+voorwedstrijd 2[7]06:40,861e
Roos Algera
NERNereus 2LHE 8+voorwedstrijd 2[3]06:12,202e
Bauke van Breukelen
AEGAegir/Nereus/OrcaLDE 4xrace for lanes[6]06:58,461e
Rosa Brouwers
NERNereus 2HE 2xrace for lanes[2]07:00,876e
Alexander Jeremijenko
NERNereus 3HE 2xrace for lanes[4]06:48,374e
Willem Buist
NERNereus 4HE 2xrace for lanes[7]07:17,237e
Ted Derk de Kruijk
NERNereus 1HE 8+A-finale[6]05:59,043e
Jaap Worm
NERNereus 3HE 8+A-finale[8]06:06,765e
Norbert Bolier
NERNereus/Triton/Skadi/NjordDE 8+B-finale[6]07:18,463e
Meike Kroezen
NERNereusDE 8+A-finale[5]06:40,371e
Roos Algera
NERNereus/AegirDE 8+A-finale[7]06:45,224e
Kiene Remijn
NERNereus 2LHE 8+A-finale[6]06:07,873e
Bauke van Breukelen
AEGAegir/Nereus/OrcaLDE 4xA-finale[4]06:55,321e
Rosa Brouwers
NERNereus 2HE 2xA-finale[2]06:50,036e
Alexander Jeremijenko
NERNereus 3HE 2xA-finale[3]06:53,168e
Willem Buist
NERNereus 4HE 2xA-finale[8]06:40,913e
Ted Derk de Kruijk
NERJoseph SkullHB 1xvoorwedstrijd 1[6]07:55,256e
Nereus