za 14:42 - race 142 - [006] DB 4+ voorwedstrijd 1

1e, 2e, 3e en 4e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LAGLaga[5]01:52,40(1)03:47,74(1)05:44,96(1)07:42,28(1)FA
 Lieve Nijland01:55,3401:57,2201:57,32
2.PHOPhocas 2[6]01:54,49(2)03:51,07(2)05:50,41(2)07:47,32(2)FA
 Sophie Folkersma01:56,5801:59,3401:56,91+5,04
3.NERNereus/Triton[4]01:56,16(3)03:55,93(3)05:57,85(3)07:59,30(3)FA
 Aida Cosijn Diez01:59,7702:01,9202:01,45+17,02
4.NJONjord/Skadi[3]01:59,39(5)03:58,83(4)06:01,67(4)08:01,46(4)FA
 Meike Kroezen01:59,4402:02,8401:59,79+19,18
5.VIDVidar/Orca[7]01:57,96(4)03:59,62(5)06:03,58(5)08:02,68(5)FB
 Lara van Cappelle02:01,6602:03,9601:59,10+20,40

za 14:48 - race 143 - [006] DB 4+ voorwedstrijd 2

1e, 2e, 3e en 4e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NJONjord[7]01:51,89(1)03:46,34(1)05:42,76(1)07:37,96(1)FA
 Berber Kommerij01:54,4501:56,4201:55,20
2.PROProteus[5]01:52,73(2)03:48,17(2)05:46,20(2)07:42,69(2)FA
 Rintati Roza01:55,4401:58,0301:56,49+4,73
3.BORBoreas[4]01:54,64(4)03:50,12(3)05:48,04(3)07:44,57(3)FA
 Marthe Prins01:55,4801:57,9201:56,53+6,61
4.AEGAegir[6]01:54,20(3)03:50,70(4)05:51,28(4)07:51,19(4)FA
 Guusje den Dunnen01:56,5002:00,5801:59,91+13,23
5.PHOPhocas 1[3]01:55,96(5)03:52,53(5)05:53,45(5)07:52,13(5)FB
 Guusje Dokter01:56,5702:00,9201:58,68+14,17

za 16:48 - race 161 - [006] DB 4+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PHOPhocas 1[5]01:55,62(1)03:55,30(1)05:58,38(1)08:00,40(1)
 Guusje Dokter01:59,6802:03,0802:02,02
2.VIDVidar/Orca[4]02:00,97(2)04:04,26(2)06:10,51(2)08:13,64(2)
 Lara van Cappelle02:03,2902:06,2502:03,13+13,24

za 16:54 - race 162 - [006] DB 4+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LAGLaga[5]01:54,32(3)03:50,26(2)05:48,00(1)07:41,94(1)
 Lieve Nijland01:55,9401:57,7401:53,94
2.NJONjord[4]01:54,07(2)03:51,91(4)05:49,63(2)07:42,65(2)
 Berber Kommerij01:57,8401:57,7201:53,02+0,71
3.PROProteus[6]01:52,21(1)03:49,58(1)05:50,57(3)07:48,17(3)
 Rintati Roza01:57,3702:00,9901:57,60+6,23
4.BORBoreas[7]01:54,57(4)03:51,37(3)05:50,74(4)07:48,67(4)
 Marthe Prins01:56,8001:59,3701:57,93+6,73
5.PHOPhocas 2[3]02:00,21(7)03:57,29(5)05:59,10(5)07:57,07(5)
 Sophie Folkersma01:57,0802:01,8101:57,97+15,13
6.NJONjord/Skadi[1]01:57,24(5)04:02,07(7)06:05,34(7)08:04,05(6)
 Meike Kroezen02:04,8302:03,2701:58,71+22,11
7.NERNereus/Triton[2]01:59,34(6)03:59,10(6)06:01,71(6)08:05,03(7)
 Aida Cosijn Diez01:59,7602:02,6102:03,32+23,09
8.AEGAegir[8]02:00,87(8)04:02,99(8)06:05,58(8)08:10,75(8)
 Guusje den Dunnen02:02,1202:02,5902:05,17+28,81