za 14:06 - race 136 - [003] DB 8+ voorwedstrijd 1

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA, overige behalve 2 langzaamste laatsten => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.EUREuros[4]01:39,50(2)03:22,59(1)05:07,50(1)06:51,13(1)FA
 Merel Morshuis01:43,0901:44,9101:43,63
2.NJONjord[5]01:39,15(1)03:23,64(2)05:09,05(2)06:53,18(2)FA
 Megan van Beelen01:44,4901:45,4101:44,13+2,05
3.SKOSkøll[7]01:43,17(3)03:26,41(3)05:11,73(3)06:56,07(3)FA
 Sietske Wiemer01:43,2401:45,3201:44,34+4,94
4.LAGLaga[6]01:44,66(4)03:29,46(4)05:15,67(4)06:58,88(4)FB
 Lotte Jansen01:44,8001:46,2101:43,21+7,75
5.ARGArgo[3]01:46,38(5)03:35,03(5)05:25,17(5)07:14,24(5)FC
 Annemarie Hoving01:48,6501:50,1401:49,07+23,11

za 14:12 - race 137 - [003] DB 8+ voorwedstrijd 2

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA, overige behalve 2 langzaamste laatsten => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.OKEOkeanos/Gyas[7]01:40,61(3)03:25,52(1)05:13,54(1)06:58,07(1)FA
 Yvette Biekart01:44,9101:48,0201:44,53
2.ORCOrca[2]01:40,03(1)03:26,11(2)05:15,23(3)06:58,92(2)FA
 Trijntje van der Pijl01:46,0801:49,1201:43,69+0,85
3.PROProteus[6]01:41,60(4)03:27,67(4)05:14,75(2)07:00,50(3)FB
 Hanne Snijders01:46,0701:47,0801:45,75+2,43
4.VIDVidar[5]01:44,43(5)03:28,82(5)05:16,13(5)07:01,36(4)FB
 Anika Roland01:44,3901:47,3101:45,23+3,29
5.TRITriton[3]01:40,31(2)03:26,82(3)05:15,87(4)07:02,20(5)FB
 Cia Veendorp01:46,5101:49,0501:46,33+4,13
6.THEThêta[4]01:44,61(6)03:31,57(6)05:21,76(6)07:08,34(6)FB
 Pleun Hutten01:46,9601:50,1901:46,58+10,27

za 14:18 - race 138 - [003] DB 8+ voorwedstrijd 3

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA, overige behalve 2 langzaamste laatsten => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ASOAsopos[5]01:39,21(1)03:22,87(1)05:09,11(1)06:53,86(1)FA
 Michelle Stam01:43,6601:46,2401:44,75
2.GYAGyas[7]01:40,69(3)03:26,22(3)05:12,01(3)06:55,89(2)FA
 Wouke Mollema01:45,5301:45,7901:43,88+2,03
3.AEGAegir[3]01:40,27(2)03:25,82(2)05:11,78(2)06:56,66(3)FA
 Hiske Janssen01:45,5501:45,9601:44,88+2,80
4.SKASkadi[6]01:43,41(5)03:28,84(5)05:14,34(4)06:59,45(4)FB
 Linn van Aanholt01:45,4301:45,5001:45,11+5,59
5.SAUSaurus[4]01:42,11(4)03:27,23(4)05:15,25(5)07:03,39(5)FB
 Jennifer Brouwer01:45,1201:48,0201:48,14+9,53
6.PELPelargos[2]01:44,29(6)03:32,38(6)05:21,86(6)07:11,76(6)FC
 Pien Korstanje01:48,0901:49,4801:49,90+17,90

za 16:12 - race 155 - [003] DB 8+ C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PELPelargos[5]01:42,80(1)03:29,66(1)05:17,76(1)07:04,34(1)
 Pien Korstanje01:46,8601:48,1001:46,58
2.ARGArgo[4]01:45,73(2)03:32,09(2)05:19,82(2)07:05,66(2)
 Annemarie Hoving01:46,3601:47,7301:45,84+1,32

za 16:18 - race 156 - [003] DB 8+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SAUSaurus[3]01:37,87(1)03:18,38(1)05:03,02(1)06:47,80(1)
 Jennifer Brouwer01:40,5101:44,6401:44,78
2.SKASkadi[7]01:39,64(3)03:23,74(3)05:06,98(2)06:50,22(2)
 Linn van Aanholt01:44,1001:43,2401:43,24+2,42
3.TRITriton[8]01:40,22(5)03:25,78(4)05:10,33(4)06:52,47(3)
 Cia Veendorp01:45,5601:44,5501:42,14+4,67
4.VIDVidar[4]01:42,58(7)03:28,10(7)05:12,19(6)06:55,01(4)
 Anika Roland01:45,5201:44,0901:42,82+7,21
5.THEThêta[2]01:41,14(6)03:23,03(2)05:10,18(3)06:55,51(5)
 Pleun Hutten01:41,8901:47,1501:45,33+7,71
6.LAGLaga[6]01:39,91(4)03:26,34(5)05:11,29(5)06:56,12(6)
 Lotte Jansen01:46,4301:44,9501:44,83+8,32
7.PROProteus[5]01:39,25(2)03:27,17(6)05:14,19(7)06:58,31(7)
 Hanne Snijders01:47,9201:47,0201:44,12+10,51

za 16:24 - race 157 - [003] DB 8+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.EUREuros[4]01:35,99(2)03:14,26(1)04:54,21(1)06:31,33(1)
 Merel Morshuis01:38,2701:39,9501:37,12
2.NJONjord[2]01:35,25(1)03:14,80(2)04:57,65(2)06:36,63(2)
 Megan van Beelen01:39,5501:42,8501:38,98+5,30
3.AEGAegir[1]01:38,14(4)03:18,62(3)04:59,37(3)06:39,50(3)
 Hiske Janssen01:40,4801:40,7501:40,13+8,17
4.ASOAsopos[6]01:37,13(3)03:19,20(4)05:02,45(4)06:43,73(4)
 Michelle Stam01:42,0701:43,2501:41,28+12,40
5.SKOSkøll[8]01:40,18(5)03:24,35(6)05:05,71(5)06:47,03(5)
 Sietske Wiemer01:44,1701:41,3601:41,32+15,70
6.ORCOrca[3]01:40,44(6)03:22,54(5)05:07,73(6)06:48,82(6)
 Trijntje van der Pijl01:42,1001:45,1901:41,09+17,49
7.GYAGyas[7]01:41,87(8)03:26,49(7)05:08,92(7)06:49,53(7)
 Wouke Mollema01:44,6201:42,4301:40,61+18,20
8.OKEOkeanos/Gyas[5]01:40,74(7)03:27,84(8)05:14,62(8)07:01,42(8)
 Yvette Biekart01:47,1001:46,7801:46,80+30,09