zaterdag

3 juli 2021

ploeg
slag
veldracetijdbaan
ORCOrcaLHB 8+voorwedstrijd 1za 09:00[8]
Wart Stor
ORCOrcaLHB 4*race for lanesza 09:12[5]
Sjors van 't Hag
ORCOrcaLDB 4*voorwedstrijd 2za 09:24[5]
Eline Wiersma
ORCOrcaHB 8+voorwedstrijd 2za 09:42[2]
Coen Bolander
NERNereus/OrcaLDG 2xrace for lanesza 09:48[7]
Rosa Brouwers
TRITriton/Njord/OrcaLHE 4xrace for lanesza 09:54[5]
Koen van Brussel
ORCOrca/SkadiDB 2xvoorwedstrijd 1za 10:00[3]
Talya de Lange
ORCOrca 2DB 2xvoorwedstrijd 3za 10:12[5]
Mette Elgersma
ORCOrcaLHB 8+A-finaleza 11:06[3]
Wart Stor
ORCOrcaLHB 4*A-finaleza 11:12[3]
Sjors van 't Hag
ORCOrcaLDB 4*B-finaleza 11:24[2]
Eline Wiersma
ORCOrcaHB 8+B-finaleza 11:36[5]
Coen Bolander
NERNereus/OrcaLDG 2xA-finaleza 11:48[4]
Rosa Brouwers
TRITriton/Njord/OrcaLHE 4xA-finaleza 11:54[5]
Koen van Brussel
ORCOrca 2DB 2xC-finaleza 12:00[3]
Mette Elgersma
ORCOrca/SkadiDB 2xA-finaleza 12:12[8]
Talya de Lange
ORCOrca 2DG 2xvoorwedstrijd 1za 12:48[7]
Wia Ruiter
ORCOrca 1DG 2xvoorwedstrijd 2za 12:54[7]
Ariana Tanja
ORCOrcaHG 2xvoorwedstrijd 1za 13:12[6]
Erik van der Plas
ORCOrcaDB 8+voorwedstrijd 2za 14:12[2]
Trijntje van der Pijl
VIDVidar/OrcaDB 4+voorwedstrijd 1za 14:42[7]
Lara van Cappelle
PROProteus/OrcaDE 4xrace for lanesza 15:00[2]
Susannah Duncan
ORCOrca 1DG 2xB-finaleza 15:18[3]
Ariana Tanja
ORCOrca 2DG 2xA-finaleza 15:24[4]
Wia Ruiter
ORCOrcaHG 2xB-finaleza 15:42[4]
Erik van der Plas
ORCOrcaDB 8+A-finaleza 16:24[3]
Trijntje van der Pijl
VIDVidar/OrcaDB 4+B-finaleza 16:48[4]
Lara van Cappelle
PROProteus/OrcaDE 4xA-finaleza 17:06[5]
Susannah Duncan

zondag

4 juli 2021

ploeg
slag
veldracetijdbaan
ORCOrca 1HE 8+voorwedstrijd 1zo 08:30[3]
Douwe Rietveld
AEGAegir-combiHE 8+voorwedstrijd 1zo 08:30[5]
Robert Tiemeijer
ORCOrca 2HE 8+voorwedstrijd 2zo 08:36[7]
Coen Bolander
ORCOrcaDE 8+voorwedstrijd 2zo 08:48[2]
Bibianne Oelderik
AEGAegir/Nereus/OrcaLDE 4xrace for laneszo 09:06[6]
Rosa Brouwers
ORCPelle LakenLHB 1xvoorwedstrijd 1zo 09:18[4]
Orca 3
ORCKai MosLHB 1xvoorwedstrijd 1zo 09:18[6]
Orca 2
ORCEvert MandersLHB 1xvoorwedstrijd 2zo 09:24[6]
Orca 1
ORCVincent GorisLHE 1xrace for laneszo 09:30[3]
Orca 1
ORCIsa LengkeekLDB 1xvoorwedstrijd 2zo 09:42[3]
Orca 2
ORCAnne WoudaLDB 1xvoorwedstrijd 3zo 09:48[8]
Orca 1
ORCWillemijn WintersLDE 1xrace for laneszo 10:06[3]
Orca 3
ORCTosca KettlerLDE 1xrace for laneszo 10:06[5]
Orca 1
ORCOrca 2HE 8+B-finalezo 10:36[5]
Coen Bolander
AEGAegir-combiHE 8+A-finalezo 10:42[5]
Robert Tiemeijer
ORCOrca 1HE 8+A-finalezo 10:42[7]
Douwe Rietveld
ORCOrcaDE 8+B-finalezo 10:48[4]
Bibianne Oelderik
AEGAegir/Nereus/OrcaLDE 4xA-finalezo 11:24[4]
Rosa Brouwers
ORCPelle LakenLHB 1xB-finalezo 11:36[2]
Orca 3
ORCKai MosLHB 1xB-finalezo 11:36[4]
Orca 2
ORCEvert MandersLHB 1xB-finalezo 11:36[7]
Orca 1
ORCVincent GorisLHE 1xA-finalezo 11:48[3]
Orca 1
ORCAnne WoudaLDB 1xC-finalezo 11:54[2]
Orca 1
ORCIsa LengkeekLDB 1xC-finalezo 11:54[7]
Orca 2
ORCTosca KettlerLDE 1xA-finalezo 12:24[5]
Orca 1
ORCWillemijn WintersLDE 1xA-finalezo 12:24[6]
Orca 3
ORCSophie TubbergenDG 1xvoorwedstrijd 1zo 13:54[4]
Orca
ORCOrcaDG 4-A-finalezo 14:18[3]
Wia Ruiter