Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIK21Viking (p21)M18 1xtime-trial08:21,1015e
Evie Rademaker
VIK47Viking 2 (p8)M16 1xtime-trial08:47,917e
Loes Boddeke
VIK64Viking 1M16 1xtime-trial08:53,4812e
Eva Daanen
VIK225Viking 1 (p11)J18 1xtime-trial07:16,1310e
Jelmer Bennema
VIK252Viking 2J18 1xtime-trial07:49,4048e
Pepijn Reyn
VIK265Viking 3J18 1xtime-trial07:48,9147e
Pepijn van de Velde
VIK276Viking 1 (p4)J16 1xtime-trial07:14,621e
Jorrit Oelderik
VIK288Viking 7J16 1xtime-trial07:49,0525e
Sjoerd Froeling
VIK297Viking 3J16 1xtime-trial07:47,7123e
Quinten de Cocq
VIK298Viking 4J16 1xtime-trial08:01,2334e
Ruben Bähre
VIK304Viking 5J16 1xtime-trial08:09,2037e
Jos Bouhuis
VIK306Viking 2J16 1xtime-trial07:36,079e
Edward den Beer Poortugael
VIK309Viking 6J16 1xtime-trial07:58,4030e
Toon de Ruiter

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking (p21)M18 1xkwart-finale 2[5]08:44,785e
Evie Rademaker
VIKViking 2 (p8)M16 1xkwart-finale 2[4]09:16,463e
Loes Boddeke
VIKViking 1M16 1xkwart-finale 4[2]09:23,793e
Eva Daanen
VIKViking 1M16 2xvoorwedstrijd 1[3]09:00,244e
Nikkie Buijtendorp
VIKViking 2M16 2xvoorwedstrijd 2[3]09:02,453e
Annelot ten Berg
VIKViking 2M18 2xvoorwedstrijd 1[5]08:44,292e
Isabelle Bloem
VIKViking 1M18 2xvoorwedstrijd 3[5]08:36,073e
Jikke Lerou
VIKViking 1 (p11)J18 1xkwart-finale 2[5]08:19,164e
Jelmer Bennema
VIKViking 1 (p4)J16 1xkwart-finale 1[4]08:31,861e
Jorrit Oelderik
VIKViking 2J16 1xkwart-finale 1[5]08:44,593e
Edward den Beer Poortugael
VIKViking 3J16 1xkwart-finale 2[1]09:06,686e
Quinten de Cocq
VIKVikingJ18 2xvoorwedstrijd 3[6]08:04,022e
Pepijn Reyn
VIKViking 1J16 2xvoorwedstrijd 1[2]08:23,083e
Sjoerd Froeling
VIKViking 2J16 2xvoorwedstrijd 3[5]08:22,203e
Ruben Bähre
VIKViking 3J16 2xvoorwedstrijd 4[5]niet gestart
Toon de Ruiter
VIKViking 1M16 1xhalve-finale 2[1]09:37,896e
Eva Daanen
VIKViking 2 (p8)M16 1xhalve-finale 2[6]09:31,445e
Loes Boddeke
VIKViking 2M16 2xA-finale[1]09:29,576e
Annelot ten Berg
VIKViking 2M18 2xA-finale[1]08:50,976e
Isabelle Bloem
VIKViking 1 (p4)J16 1xhalve-finale 1[2]08:09,652e
Jorrit Oelderik
VIKViking 2J16 1xhalve-finale 1[6]08:45,855e
Edward den Beer Poortugael
VIKVikingJ18 2xA-finale[6]08:06,506e
Pepijn Reyn

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingHG 2-voorwedstrijd 1[5]08:17,414e
Job Sesink
VIKViking 1LDB 1xvoorwedstrijd 2[3]09:58,346e
Fay Klos
VIKViking 2LDB 1xvoorwedstrijd 3[2]09:38,626e
Nikkie Buijtendorp
VIKVikingJ16 4*voorwedstrijd 1[3]08:03,584e
Sjoerd Froeling
VIKVikingJ18 4xA-finale[3]07:19,735e
Pepijn Reyn
VIKViking (p21)M18 1xC-finale[5]09:10,336e
Evie Rademaker
VIKViking 2 (p8)M16 1xB-finale[4]09:28,713e
Loes Boddeke
VIKViking 1M16 1xB-finale[5]09:56,486e
Eva Daanen
VIKViking 1 (p11)J18 1xC-finale[1]07:46,181e
Jelmer Bennema
VIKViking 2J16 1xB-finale[3]08:30,505e
Edward den Beer Poortugael
VIKViking 1 (p4)J16 1xA-finale[4]08:06,223e
Jorrit Oelderik