Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
VIK21Viking (p21)M18 1xtime-trialvr 17:30
Evie Rademaker
VIK47Viking 2 (p8)M16 1xtime-trialvr 17:48
Loes Boddeke
VIK64Viking 1M16 1xtime-trialvr 17:48
Eva Daanen
VIK225Viking 1 (p11)J18 1xtime-trialvr 19:35
Jelmer Bennema
VIK252Viking 2J18 1xtime-trialvr 19:35
Pepijn Reyn
VIK265Viking 3J18 1xtime-trialvr 19:35
Pepijn van de Velde
VIK276Viking 1 (p4)J16 1xtime-trialvr 20:01
Jorrit Oelderik
VIK288Viking 7J16 1xtime-trialvr 20:01
Sjoerd Froeling
VIK297Viking 3J16 1xtime-trialvr 20:01
Quinten de Cocq
VIK298Viking 4J16 1xtime-trialvr 20:01
Ruben Bähre
VIK304Viking 5J16 1xtime-trialvr 20:01
Jos Bouhuis
VIK306Viking 2J16 1xtime-trialvr 20:01
Edward den Beer Poortugael
VIK309Viking 6J16 1xtime-trialvr 20:01
Toon de Ruiter

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
VIKViking (p21)M18 1xkwart-finale 2za 08:35[5]
Evie Rademaker
VIKViking 2 (p8)M16 1xkwart-finale 2za 08:55[4]
Loes Boddeke
VIKViking 1M16 1xkwart-finale 4za 09:05[2]
Eva Daanen
VIKViking 1M16 2xvoorwedstrijd 1za 10:15[3]
Nikkie Buijtendorp
VIKViking 2M16 2xvoorwedstrijd 2za 10:20[3]
Annelot ten Berg
VIKViking 2M18 2xvoorwedstrijd 1za 10:25[5]
Isabelle Bloem
VIKViking 1M18 2xvoorwedstrijd 3za 10:35[5]
Jikke Lerou
VIKViking 1 (p11)J18 1xkwart-finale 2za 11:40[5]
Jelmer Bennema
VIKViking 1 (p4)J16 1xkwart-finale 1za 11:55[4]
Jorrit Oelderik
VIKViking 2J16 1xkwart-finale 1za 11:55[5]
Edward den Beer Poortugael
VIKViking 3J16 1xkwart-finale 2za 12:00[1]
Quinten de Cocq
VIKVikingJ18 2xvoorwedstrijd 3za 13:05[6]
Pepijn Reyn
VIKViking 1J16 2xvoorwedstrijd 1za 14:50[2]
Sjoerd Froeling
VIKViking 2J16 2xvoorwedstrijd 3za 15:00[5]
Ruben Bähre
VIKViking 3J16 2xvoorwedstrijd 4za 15:05[5]
Toon de Ruiter
VIKViking 1M16 1xhalve-finale 2za 15:15[1]
Eva Daanen
VIKViking 2 (p8)M16 1xhalve-finale 2za 15:15[6]
Loes Boddeke
VIKViking 2M16 2xA-finaleza 16:05[1]
Annelot ten Berg
VIKViking 2M18 2xA-finaleza 16:10[1]
Isabelle Bloem
VIKViking 1 (p4)J16 1xhalve-finale 1za 16:50[2]
Jorrit Oelderik
VIKViking 2J16 1xhalve-finale 1za 16:50[6]
Edward den Beer Poortugael
VIKVikingJ18 2xA-finaleza 17:15[6]
Pepijn Reyn

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
VIKVikingHG 2-voorwedstrijd 1zo 09:50[5]
Job Sesink
VIKViking 1LDB 1xvoorwedstrijd 2zo 10:35[3]
Fay Klos
VIKViking 2LDB 1xvoorwedstrijd 3zo 10:40[2]
Nikkie Buijtendorp
VIKVikingJ16 4*voorwedstrijd 1zo 12:35[3]
Sjoerd Froeling
VIKVikingJ18 4xA-finalezo 13:05[3]
Pepijn Reyn
VIKViking (p21)M18 1xC-finalezo 13:50[5]
Evie Rademaker
VIKViking 2 (p8)M16 1xB-finalezo 14:12[4]
Loes Boddeke
VIKViking 1M16 1xB-finalezo 14:12[5]
Eva Daanen
VIKViking 1 (p11)J18 1xC-finalezo 16:13[1]
Jelmer Bennema
VIKViking 2J16 1xB-finalezo 16:35[3]
Edward den Beer Poortugael
VIKViking 1 (p4)J16 1xA-finalezo 16:40[4]
Jorrit Oelderik