Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

za 10:15 - race 228 - [118] M16 2x voorwedstrijd 1

1e, 2e en 3e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.HUNHunze[2]02:03,06(1)04:13,16(1)06:25,45(1)08:35,07(1)FA
 Louise Liemberg02:10,1002:12,2902:09,62
2.TROTromp[6]02:03,62(2)04:16,53(2)06:31,37(2)08:43,83(2)FA
 Sarah Breken02:12,9102:14,8402:12,46+8,76
3.RICRIC[4]02:06,82(4)04:21,04(3)06:36,48(3)08:49,95(3)FA
 Ruth Sepers02:14,2202:15,4402:13,47+14,88
4.VIKViking 1[3]02:08,07(5)04:26,29(5)06:43,89(4)09:00,24(4)
 Nikkie Buijtendorp02:18,2202:17,6002:16,35+25,17
5.LEYLeythe 2[5]02:04,08(3)04:23,18(4)06:47,14(5)09:08,83(5)
 Trijntje van Doorn02:19,1002:23,9602:21,69+33,76

za 10:20 - race 229 - [118] M16 2x voorwedstrijd 2

1e, 2e en 3e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LEYLeythe 1[6]01:57,01(1)04:13,27(1)06:30,74(1)08:46,21(1)FA
 Celeste Blom02:16,2602:17,4702:15,47
2.NAANaarden 1[5]02:08,80(2)04:27,55(3)06:47,58(4)09:00,69(2)FA
 Bloem Adam02:18,7502:20,0302:13,11+14,48
3.VIKViking 2[3]02:09,59(3)04:27,72(4)06:44,40(2)09:02,45(3)FA
 Annelot ten Berg02:18,1302:16,6802:18,05+16,24
4.NAANaarden 2[4]02:11,48(5)04:26,80(2)06:46,14(3)09:05,07(4)
 Sarah RĂ¼ger02:15,3202:19,3402:18,93+18,86
5.ALKAlkmaarsche/RIC[2]02:10,38(4)04:28,12(5)06:49,25(5)09:09,94(5)
 Lucia Folkers02:17,7402:21,1302:20,69+23,73

za 16:05 - race 298 - [118] M16 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.HUNHunze[3]02:05,62(2)04:20,06(1)06:39,33(1)08:55,03(1)
 Louise Liemberg02:14,4402:19,2702:15,70
2.LEYLeythe 1[4]02:04,17(1)04:22,80(2)06:44,52(2)09:01,51(2)
 Celeste Blom02:18,6302:21,7202:16,99+6,48
3.TROTromp[2]02:10,06(3)04:28,14(3)06:48,08(3)09:04,26(3)
 Sarah Breken02:18,0802:19,9402:16,18+9,23
4.RICRIC[6]02:11,99(4)04:32,15(4)06:57,66(4)09:16,26(4)
 Ruth Sepers02:20,1602:25,5102:18,60+21,23
5.NAANaarden 1[5]02:16,66(6)04:40,12(5)07:07,87(6)09:27,84(5)
 Bloem Adam02:23,4602:27,7502:19,97+32,81
6.VIKViking 2[1]02:15,61(5)04:40,78(6)07:06,04(5)09:29,57(6)
 Annelot ten Berg02:25,1702:25,2602:23,53+34,54