Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRO24TrompM18 2xtime-trial07:58,9712e
Suus-Anne Kruithof
WIL35Willem III/TrompM18 2xtime-trial07:40,395e
Fien Wenneker
TROTromp 2M16 2xvoorwedstrijd 1[5]08:30,111e
Marjolein Padt
TROTromp 1M16 2xvoorwedstrijd 2[5]08:30,294e
Alva Lundmark
TROFloor van OmmerenM16 1xvoorwedstrijd 1[4]09:19,681e
Tromp
TROTrompM18 2xB-finale[6]08:26,033e
Suus-Anne Kruithof
WILWillem III/TrompM18 2xA-finale[6]08:08,275e
Fien Wenneker
TROTromp 1M16 2xB-finale[4]08:50,112e
Alva Lundmark
TROTromp 2M16 2xA-finale[4]08:30,623e
Marjolein Padt
TROFloor van OmmerenM16 1xA-finale[3]09:20,654e
Tromp
TRO15TrompM16 2x1e ronde 2[6]04:17,201e
Famke de Graaff
TRO15TrompM16 2x2e ronde 2[6]02:06,691e
Famke de Graaff
TRO62TrompJ16 4*1e ronde 2[4]03:48,802e
Jerre Bots
TRO62TrompJ16 4*2e ronde 2[4]01:48,502e
Jerre Bots
TROTrompJ16 4xvoorwedstrijd 2[2]07:01,902e
Merijn Huysman
TROTrompJ18 4xvoorwedstrijd 2[3]06:46,513e
Wout Kruithof
TROTrompJ16 4xA-finale[2]06:54,255e
Merijn Huysman
TROTrompJ18 4xA-finale[1]06:40,536e
Wout Kruithof
AMSAmstel-combiM18 8+A-finale[5]06:54,311e
Nora Stokvis

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROMarjolein PadtM16 1xvoorwedstrijd 1[3]08:49,582e
Tromp
TROTrompJ16 2xvoorwedstrijd 1[3]07:32,023e
Storm Aalberts
TROTrompJ18 2xvoorwedstrijd 2[4]06:59,622e
Daniël Breken
TROMerijn HuysmanJ16 1xvoorwedstrijd 1[4]08:06,932e
Tromp
TROPepijn de GrootJ18 1xvoorwedstrijd 1[2]08:03,385e
Tromp 1
TROThijs JansenJ18 1xvoorwedstrijd 3[6]08:08,945e
Tromp 2
WILWillem III/TrompM18 2xvoorwedstrijd 2[3]08:00,572e
Fien Wenneker
TROMarjolein PadtM16 1xA-finale[2]08:40,602e
Tromp
TROTrompJ16 2xB-finale[2]07:21,572e
Storm Aalberts
TROTrompJ18 2xA-finale[1]06:56,794e
Daniël Breken
TROMerijn HuysmanJ16 1xA-finale[2]07:59,552e
Tromp
TROPepijn de GrootJ18 1xC-finale[3]08:02,222e
Tromp 1
TROThijs JansenJ18 1xC-finale[4]08:06,603e
Tromp 2
WILWillem III/TrompM18 2xA-finale[2]07:50,932e
Fien Wenneker
TROTrompJ16 4*A-finale[4]07:53,416e
Jerre Bots
TRO24Famke de GraaffM16 1x1e ronde 1[2]04:23,852e
Tromp
TRO24Famke de GraaffM16 1x2e ronde 1[2]02:07,174e
Tromp
TRO44Tromp 2J12 2x1e ronde[3]05:14,822e
Boris Hendrix
TRO44Tromp 2J12 2x2e ronde[3]02:29,203e
Boris Hendrix
TRO97Tromp 2J14 2x1e ronde 2[5]04:29,0018e
Devi Slijp
TRO97Tromp 2J14 2x2e ronde 2[5]02:07,7016e
Devi Slijp
TRO106Tromp 1J14 2x1e ronde 5[5]04:21,0414e
Elias Sluitman
TRO106Tromp 1J14 2x2e ronde 5[5]02:05,1113e
Elias Sluitman
TRO117Fleur van den BroekM14 1x1e ronde 1[6]04:43,467e
Tromp 1
TRO118Fien GuddeM14 1x1e ronde 2[1]05:28,5812e
Tromp 2
TRO117Fleur van den BroekM14 1x2e ronde 1[6]02:14,826e
Tromp 1
TRO118Fien GuddeM14 1x2e ronde 2[1]02:46,1411e
Tromp 2
BEABeatrix/Viking/Maas/TrompJ18 8+voorwedstrijd 1[2]06:04,834e
Berend Oldenburg
TROTrompM18 4xvoorwedstrijd 2[5]07:08,963e
Anniek van Beusekom
HUNHunze/Tromp/ARCJ16 8+voorwedstrijd 1[3]06:44,453e
Mats van Slooten
HEMHemus/TrompJ16 8+voorwedstrijd 1[4]06:42,102e
Pieter Kroeze
TROTromp/Laak/HemusM18 4-A-finale[4]07:11,083e
Nora Stokvis
TROTrompM16 4xA-finale[1]07:35,314e
Alva Lundmark
TROTrompM18 4xA-finale[6]07:10,263e
Anniek van Beusekom
HUNHunze/Tromp/ARCJ16 8+A-finale[1]07:18,636e
Mats van Slooten
HEMHemus/TrompJ16 8+A-finale[2]06:48,645e
Pieter Kroeze