Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
TRO24TrompM18 2xtime-trialza 08:20
Suus-Anne Kruithof
WIL35Willem III/TrompM18 2xtime-trialza 08:20
Fien Wenneker
TROTromp 2M16 2xvoorwedstrijd 1za 08:45[5]
Marjolein Padt
TROTromp 1M16 2xvoorwedstrijd 2za 08:50[5]
Alva Lundmark
TROFloor van OmmerenM16 1xvoorwedstrijd 1za 09:25[4]
Tromp
TROTrompM18 2xB-finaleza 10:50[6]
Suus-Anne Kruithof
WILWillem III/TrompM18 2xA-finaleza 10:55[6]
Fien Wenneker
TROTromp 1M16 2xB-finaleza 11:00[4]
Alva Lundmark
TROTromp 2M16 2xA-finaleza 11:05[4]
Marjolein Padt
TROFloor van OmmerenM16 1xA-finaleza 11:45[3]
Tromp
TRO15TrompM16 2x1e ronde 2za 13:00[6]
Famke de Graaff
TRO15TrompM16 2x2e ronde 2za 13:02[6]
Famke de Graaff
TRO62TrompJ16 4*1e ronde 2za 14:20[4]
Jerre Bots
TRO62TrompJ16 4*2e ronde 2za 14:22[4]
Jerre Bots
TROTrompJ16 4xvoorwedstrijd 2za 16:25[2]
Merijn Huysman
TROTrompJ18 4xvoorwedstrijd 2za 16:35[3]
Wout Kruithof
TROTrompJ16 4xA-finaleza 17:25[2]
Merijn Huysman
TROTrompJ18 4xA-finaleza 17:35[1]
Wout Kruithof
AMSAmstel-combiM18 8+A-finaleza 17:40[5]
Nora Stokvis

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
TROMarjolein PadtM16 1xvoorwedstrijd 1zo 08:00[3]
Tromp
TROTrompJ16 2xvoorwedstrijd 1zo 08:20[3]
Storm Aalberts
TROTrompJ18 2xvoorwedstrijd 2zo 08:40[4]
Daniël Breken
TROMerijn HuysmanJ16 1xvoorwedstrijd 1zo 09:05[4]
Tromp
TROPepijn de GrootJ18 1xvoorwedstrijd 1zo 09:25[2]
Tromp 1
TROThijs JansenJ18 1xvoorwedstrijd 3zo 09:35[6]
Tromp 2
WILWillem III/TrompM18 2xvoorwedstrijd 2zo 09:55[3]
Fien Wenneker
TROMarjolein PadtM16 1xA-finalezo 10:20[2]
Tromp
TROTrompJ16 2xB-finalezo 10:40[2]
Storm Aalberts
TROTrompJ18 2xA-finalezo 11:00[1]
Daniël Breken
TROMerijn HuysmanJ16 1xA-finalezo 11:35[2]
Tromp
TROPepijn de GrootJ18 1xC-finalezo 11:40[3]
Tromp 1
TROThijs JansenJ18 1xC-finalezo 11:40[4]
Tromp 2
WILWillem III/TrompM18 2xA-finalezo 12:05[2]
Fien Wenneker
TROTrompJ16 4*A-finalezo 12:15[4]
Jerre Bots
TRO24Famke de GraaffM16 1x1e ronde 1zo 13:25[2]
Tromp
TRO24Famke de GraaffM16 1x2e ronde 1zo 13:27[2]
Tromp
TRO44Tromp 2J12 2x1e rondezo 13:45[3]
Boris Hendrix
TRO44Tromp 2J12 2x2e rondezo 13:47[3]
Boris Hendrix
TRO97Tromp 2J14 2x1e ronde 2zo 14:55[5]
Devi Slijp
TRO97Tromp 2J14 2x2e ronde 2zo 14:57[5]
Devi Slijp
TRO106Tromp 1J14 2x1e ronde 5zo 15:10[5]
Elias Sluitman
TRO106Tromp 1J14 2x2e ronde 5zo 15:12[5]
Elias Sluitman
TRO117Fleur van den BroekM14 1x1e ronde 1zo 15:15[6]
Tromp 1
TRO118Fien GuddeM14 1x1e ronde 2zo 15:20[1]
Tromp 2
TRO117Fleur van den BroekM14 1x2e ronde 1zo 15:22[6]
Tromp 1
TRO118Fien GuddeM14 1x2e ronde 2zo 15:27[1]
Tromp 2
BEABeatrix/Viking/Maas/TrompJ18 8+voorwedstrijd 1zo 15:35[2]
Berend Oldenburg
TROTrompM18 4xvoorwedstrijd 2zo 15:50[5]
Anniek van Beusekom
HUNHunze/Tromp/ARCJ16 8+voorwedstrijd 1zo 15:55[3]
Mats van Slooten
HEMHemus/TrompJ16 8+voorwedstrijd 1zo 15:55[4]
Pieter Kroeze
TROTromp/Laak/HemusM18 4-A-finalezo 16:30[4]
Nora Stokvis
TROTrompM16 4xA-finalezo 16:35[1]
Alva Lundmark
TROTrompM18 4xA-finalezo 16:55[6]
Anniek van Beusekom
HUNHunze/Tromp/ARCJ16 8+A-finalezo 17:00[1]
Mats van Slooten
HEMHemus/TrompJ16 8+A-finalezo 17:00[2]
Pieter Kroeze