Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUN23Hunze 1M18 2xtime-trial08:06,8917e
Femke de Witt
HUN36Hunze 2M18 2xtime-trial07:28,842e
Louise Liemberg
HUNSilke FolkertsmaM18 1xvoorwedstrijd 1[3]09:34,794e
Hunze
HUNHunze 1M18 2xC-finale[1]08:40,136e
Femke de Witt
HUNHunze 2M18 2xA-finale[3]07:50,241e
Louise Liemberg
HUNSilke FolkertsmaM18 1xB-finale[3]09:24,362e
Hunze
HUN8HunzeM16 2x1e ronde 1[5]04:33,167e
Kris Kuin
HUN8HunzeM16 2x2e ronde 1[5]02:13,489e
Kris Kuin
HUN22Wouter BoltJ16 1x1e ronde 1[5]04:09,172e
Hunze
HUN22Wouter BoltJ16 1x2e ronde 1[5]02:04,884e
Hunze
HUN38HunzeJ14 4*1e ronde 1[4]04:14,378e
Kasper Eldering
HUN38HunzeJ14 4*2e ronde 1[4]02:02,667e
Kasper Eldering
HUN63HunzeJ16 4*1e ronde 2[1]04:08,938e
Wouter Bolt
HUN63HunzeJ16 4*2e ronde 2[1]01:58,146e
Wouter Bolt
HUN75HunzeM18 2x1e ronde 2[4]04:27,059e
Roos Tamming
HUN75HunzeM18 2x2e ronde 2[4]02:11,5810e
Roos Tamming
HUN122Kasper ElderingJ14 1x1e ronde 1[5]04:35,1610e
Hunze 1
HUN122Kasper ElderingJ14 1x2e ronde 1[5]02:14,4812e
Hunze 1
HUN142Simon van DijkJ14 1x1e ronde 4[4]04:22,737e
Hunze 2
HUN142Simon van DijkJ14 1x2e ronde 4[4]02:03,175e
Hunze 2
HUNHunze/Wetterwille/ARCJ16 4xvoorwedstrijd 2[4]06:46,931e
Lysandros Tsiamparlis
VIKViking/Hunze/Wetterwille/MaasJ18 4xvoorwedstrijd 1[4]06:16,911e
Diederick Stuijfzand
HUNHunze/Wetterwille/ARCJ16 4xA-finale[4]06:36,351e
Lysandros Tsiamparlis
VIKViking/Hunze/Wetterwille/MaasJ18 4xA-finale[4]06:12,463e
Diederick Stuijfzand
HUNHunzeM18 8+A-finale[6]08:00,535e
Silke Folkertsma

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeJ18 2xvoorwedstrijd 3[4]07:08,112e
Lysandros Tsiamparlis
HUNHugo KuiperJ18 1xvoorwedstrijd 1[6]08:01,933e
Hunze
HUNHunzeJ18 2xA-finale[2]07:11,866e
Lysandros Tsiamparlis
HUNHugo KuiperJ18 1xB-finale[3]07:59,064e
Hunze
HUN20Hunze 2J16 2x1e ronde 2[5]03:38,053e
Wouter Bolt
HUN20Hunze 2J16 2x2e ronde 2[5]01:43,223e
Wouter Bolt
HUN14Hunze 1J16 2x1e ronde 3[6]03:52,1011e
Bram Struiksma
HUN14Hunze 1J16 2x2e ronde 3[6]01:55,6314e
Bram Struiksma
HUN58HunzeM16 4*1e ronde[3]04:14,734e
Guusje Hoogeveen
HUN58HunzeM16 4*2e ronde[3]01:59,893e
Guusje Hoogeveen
HUN68HunzeJ18 2x1e ronde 2[6]03:31,621e
Jetze Dillingh
HUN68HunzeJ18 2x2e ronde 2[6]01:43,883e
Jetze Dillingh
HUN80Roos TammingM18 1x1e ronde 2[4]04:29,365e
Hunze 1
HUN79Rianne HeeresM18 1x1e ronde 2[6]04:38,249e
Hunze 2
HUN80Roos TammingM18 1x2e ronde 2[4]02:13,087e
Hunze 1
HUN79Rianne HeeresM18 1x2e ronde 2[6]02:15,448e
Hunze 2
HUNHunzeM18 4xvoorwedstrijd 1[3]07:15,081e
Silke Folkertsma
HUNHunze/Willem IIIM18 4xvoorwedstrijd 2[4]07:00,831e
Louise Liemberg
HUNHunze/Tromp/ARCJ16 8+voorwedstrijd 1[3]06:44,453e
Mats van Slooten
HUNHunze/Willem IIIM18 4xA-finale[3]06:39,331e
Louise Liemberg
HUNHunzeM18 4xA-finale[4]07:30,896e
Silke Folkertsma
HUNHunze/Tromp/ARCJ16 8+A-finale[1]07:18,636e
Mats van Slooten