Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEY2Boet AriszJ18 1xtime-trial07:44,2114e
Leythe 3
LEY5Albert SegersJ18 1xtime-trial07:41,0010e
Leythe 2
LEY19Beer FlorijnJ18 1xtime-trial07:15,582e
Leythe 1
LEY22Leythe/PampusM18 2xtime-trial08:12,0819e
Maartje Glasz
LEY30LeytheM18 2xtime-trial07:35,174e
Rosemary Jansen
LEYLeythe/DDSM16 2xvoorwedstrijd 2[6]08:29,053e
Jette Sannen
LEYLeytheJ18 2xvoorwedstrijd 1[3]07:48,214e
Max Waterreus
LEYBoet AriszJ18 1xC-finale[3]08:32,472e
Leythe 3
LEYAlbert SegersJ18 1xB-finale[2]08:23,935e
Leythe 2
LEYBeer FlorijnJ18 1xA-finale[3]08:03,115e
Leythe 1
LEYLeythe/PampusM18 2xD-finale[3]09:07,401e
Maartje Glasz
LEYLeytheM18 2xA-finale[2]08:07,234e
Rosemary Jansen
LEYLeythe/DDSM16 2xA-finale[1]08:52,075e
Jette Sannen
LEYLeytheJ18 2xB-finale[3]07:30,292e
Max Waterreus
LEY41LeytheJ14 4*1e ronde 2[3]04:10,716e
Gaius Lamers
LEY41LeytheJ14 4*2e ronde 2[3]01:58,794e
Gaius Lamers
LEY48LeytheM12 2x1e ronde[2]05:49,915e
Josephine Gillet
LEY48LeytheM12 2x2e ronde[2]02:48,055e
Josephine Gillet
LEY87Lucas VenemansJ18 1x1e ronde 2[6]04:18,739e
Leythe
LEY87Lucas VenemansJ18 1x2e ronde 2[6]02:09,8110e
Leythe
LEY110LeytheM14 2x1e ronde 2[1]04:40,788e
Hannah de Geus
LEY110LeytheM14 2x2e ronde 2[1]02:12,568e
Hannah de Geus
LEY133Jannes VlaarJ14 1x1e ronde 2[6]05:55,2327e
Leythe 1
LEY133Jannes VlaarJ14 1x2e ronde 2[6]02:52,0826e
Leythe 1
LEY140Tom SchultenJ14 1x1e ronde 3[6]05:51,4826e
Leythe 4
LEY140Tom SchultenJ14 1x2e ronde 3[6]02:54,9927e
Leythe 4
LEY145Timo van SteijnJ14 1x1e ronde 5[4]04:51,4018e
Leythe 3
LEY145Timo van SteijnJ14 1x2e ronde 5[4]02:10,928e
Leythe 3
WILWillem III/Spaarne/Maas/LeytheJ18 4-voorwedstrijd 1[5]07:06,713e
Philo Geerlings
SPASpaarne/Leythe/Willem III/VIKJ18 4-voorwedstrijd 2[5]07:06,111e
Sjoerd Froeling
LEYLeytheJ16 4xvoorwedstrijd 1[2]06:55,202e
Sam Yates
NAANaarden/LeytheM16 8+A-finale[4]07:43,022e
Sarah Rüger
SPASpaarne/Leythe/Willem III/VIKJ18 4-A-finale[4]06:44,461e
Sjoerd Froeling
WILWillem III/Spaarne/Maas/LeytheJ18 4-A-finale[6]06:52,323e
Philo Geerlings
LEYLeytheJ16 4xA-finale[5]06:49,984e
Sam Yates

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYJette SannenM16 1xvoorwedstrijd 1[2]09:03,234e
Leythe
LEYLeytheJ16 2xvoorwedstrijd 3[5]07:34,591e
Leander Jansen
LEYLeytheJ18 2xvoorwedstrijd 3[3]07:20,513e
Beer Florijn
LEYSam YatesJ16 1xvoorwedstrijd 1[3]08:03,671e
Leythe 1
LEYMax WaterreusJ18 1xvoorwedstrijd 1[4]07:46,972e
Leythe 1
LEYAlbert SegersJ18 1xvoorwedstrijd 2[6]08:11,284e
Leythe 3
LEYMing LieJ18 1xvoorwedstrijd 3[2]08:27,166e
Leythe 2
LEYLeytheJ16 2xA-finale[5]07:19,864e
Leander Jansen
LEYLeytheJ18 2xB-finale[3]07:07,662e
Beer Florijn
LEYSam YatesJ16 1xA-finale[4]07:41,521e
Leythe 1
LEYMing LieJ18 1xC-finale[2]08:24,924e
Leythe 2
LEYAlbert SegersJ18 1xB-finale[2]07:48,342e
Leythe 3
LEYMax WaterreusJ18 1xA-finale[1]07:48,535e
Leythe 1
LEY50Josephine GilletM12 1x1e ronde 1[5]06:01,337e
Leythe 2
LEY50Josephine GilletM12 1x2e ronde 1[5]02:47,608e
Leythe 2
LEY53Josephine PotjerM12 1x1e ronde 2[2]06:01,648e
Leythe 1
LEY53Josephine PotjerM12 1x2e ronde 2[2]02:41,377e
Leythe 1
LEY72LeytheJ18 2x1e ronde 2[4]03:52,738e
Alexander Rechter
LEY72LeytheJ18 2x2e ronde 2[4]01:51,658e
Alexander Rechter
LEY93Leythe 1J14 2x1e ronde 3[2]03:51,456e
Robin Noteboom
LEY93Leythe 1J14 2x2e ronde 3[2]01:51,965e
Robin Noteboom
LEY116Hanna SolyomM14 1x1e ronde 1[5]04:56,9010e
Leythe
LEY116Hanna SolyomM14 1x2e ronde 1[5]02:18,808e
Leythe
SPASpaarne-combiJ18 8+voorwedstrijd 1[4]05:59,112e
Iain Kerr
SPASpaarne/LeytheM18 4xvoorwedstrijd 2[3]07:06,002e
Amély Carrière
SPASpaarne-combiJ18 8+A-finale[2]06:00,732e
Iain Kerr
SPASpaarne/LeytheM18 4xA-finale[2]06:57,362e
Amély Carrière