Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
LEY2Boet AriszJ18 1xtime-trialza 08:00
Leythe 3
LEY5Albert SegersJ18 1xtime-trialza 08:00
Leythe 2
LEY19Beer FlorijnJ18 1xtime-trialza 08:00
Leythe 1
LEY22Leythe/PampusM18 2xtime-trialza 08:20
Maartje Glasz
LEY30LeytheM18 2xtime-trialza 08:20
Rosemary Jansen
LEYLeythe/DDSM16 2xvoorwedstrijd 2za 08:50[6]
Jette Sannen
LEYLeytheJ18 2xvoorwedstrijd 1za 09:45[3]
Max Waterreus
LEYBoet AriszJ18 1xC-finaleza 10:25[3]
Leythe 3
LEYAlbert SegersJ18 1xB-finaleza 10:30[2]
Leythe 2
LEYBeer FlorijnJ18 1xA-finaleza 10:35[3]
Leythe 1
LEYLeythe/PampusM18 2xD-finaleza 10:40[3]
Maartje Glasz
LEYLeytheM18 2xA-finaleza 10:55[2]
Rosemary Jansen
LEYLeythe/DDSM16 2xA-finaleza 11:05[1]
Jette Sannen
LEYLeytheJ18 2xB-finaleza 12:05[3]
Max Waterreus
LEY41LeytheJ14 4*1e ronde 2za 13:35[3]
Gaius Lamers
LEY41LeytheJ14 4*2e ronde 2za 13:37[3]
Gaius Lamers
LEY48LeytheM12 2x1e rondeza 13:45[2]
Josephine Gillet
LEY48LeytheM12 2x2e rondeza 13:47[2]
Josephine Gillet
LEY87Lucas VenemansJ18 1x1e ronde 2za 14:45[6]
Leythe
LEY87Lucas VenemansJ18 1x2e ronde 2za 14:47[6]
Leythe
LEY110LeytheM14 2x1e ronde 2za 15:05[1]
Hannah de Geus
LEY110LeytheM14 2x2e ronde 2za 15:07[1]
Hannah de Geus
LEY133Jannes VlaarJ14 1x1e ronde 2za 15:20[6]
Leythe 1
LEY133Jannes VlaarJ14 1x2e ronde 2za 15:22[6]
Leythe 1
LEY140Tom SchultenJ14 1x1e ronde 3za 15:25[6]
Leythe 4
LEY140Tom SchultenJ14 1x2e ronde 3za 15:27[6]
Leythe 4
LEY145Timo van SteijnJ14 1x1e ronde 5za 15:35[4]
Leythe 3
LEY145Timo van SteijnJ14 1x2e ronde 5za 15:37[4]
Leythe 3
WILWillem III/Spaarne/Maas/LeytheJ18 4-voorwedstrijd 1za 16:10[5]
Philo Geerlings
SPASpaarne/Leythe/Willem III/VIKJ18 4-voorwedstrijd 2za 16:15[5]
Sjoerd Froeling
LEYLeytheJ16 4xvoorwedstrijd 1za 16:20[2]
Sam Yates
NAANaarden/LeytheM16 8+A-finaleza 16:40[4]
Sarah Rüger
SPASpaarne/Leythe/Willem III/VIKJ18 4-A-finaleza 17:15[4]
Sjoerd Froeling
WILWillem III/Spaarne/Maas/LeytheJ18 4-A-finaleza 17:15[6]
Philo Geerlings
LEYLeytheJ16 4xA-finaleza 17:25[5]
Sam Yates

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
LEYJette SannenM16 1xvoorwedstrijd 1zo 08:00[2]
Leythe
LEYLeytheJ16 2xvoorwedstrijd 3zo 08:30[5]
Leander Jansen
LEYLeytheJ18 2xvoorwedstrijd 3zo 08:45[3]
Beer Florijn
LEYSam YatesJ16 1xvoorwedstrijd 1zo 09:05[3]
Leythe 1
LEYMax WaterreusJ18 1xvoorwedstrijd 1zo 09:25[4]
Leythe 1
LEYAlbert SegersJ18 1xvoorwedstrijd 2zo 09:30[6]
Leythe 3
LEYMing LieJ18 1xvoorwedstrijd 3zo 09:35[2]
Leythe 2
LEYLeytheJ16 2xA-finalezo 10:45[5]
Leander Jansen
LEYLeytheJ18 2xB-finalezo 10:55[3]
Beer Florijn
LEYSam YatesJ16 1xA-finalezo 11:35[4]
Leythe 1
LEYMing LieJ18 1xC-finalezo 11:40[2]
Leythe 2
LEYAlbert SegersJ18 1xB-finalezo 11:45[2]
Leythe 3
LEYMax WaterreusJ18 1xA-finalezo 11:50[1]
Leythe 1
LEY50Josephine GilletM12 1x1e ronde 1zo 13:50[5]
Leythe 2
LEY50Josephine GilletM12 1x2e ronde 1zo 13:52[5]
Leythe 2
LEY53Josephine PotjerM12 1x1e ronde 2zo 13:55[2]
Leythe 1
LEY53Josephine PotjerM12 1x2e ronde 2zo 13:57[2]
Leythe 1
LEY72LeytheJ18 2x1e ronde 2zo 14:30[4]
Alexander Rechter
LEY72LeytheJ18 2x2e ronde 2zo 14:32[4]
Alexander Rechter
LEY93Leythe 1J14 2x1e ronde 3zo 15:00[2]
Robin Noteboom
LEY93Leythe 1J14 2x2e ronde 3zo 15:02[2]
Robin Noteboom
LEY116Hanna SolyomM14 1x1e ronde 1zo 15:15[5]
Leythe
LEY116Hanna SolyomM14 1x2e ronde 1zo 15:22[5]
Leythe
SPASpaarne-combiJ18 8+voorwedstrijd 1zo 15:35[4]
Iain Kerr
SPASpaarne/LeytheM18 4xvoorwedstrijd 2zo 15:50[3]
Amély Carrière
SPASpaarne-combiJ18 8+A-finalezo 16:40[2]
Iain Kerr
SPASpaarne/LeytheM18 4xA-finalezo 16:55[2]
Amély Carrière