zo 08:00 - race 201 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 1

1e en 2e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROProteus 4[1]01:57,98(1)KF
 Siebe Taal
2.AEGAegir 3[6]01:58,63(2)KF
 Thomas Ganzevoort+0,65
3.GYAGyas 8[5]02:01,13(3)R
 David Moerman+3,15
4.ORCOrca 7[3]02:03,53(4)R
 Lucas van Wijngaarden+5,55
5.PROProteus 16[2]02:11,81(5)R
 Luka Jonker+13,83
6.OKEOkeanos 4[4]02:19,22(6)R
 Björn van Engelenburg+21,24

zo 08:04 - race 202 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 2

1e en 2e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 1[1]01:59,46(1)KF
 Gijs Dunselman
2.ORCOrca 6[6]02:03,06(2)KF
 Martijn van der Veen+3,60
3.SAUSaurus 2[2]02:07,38(3)R
 Lucas Muijtjens+7,92
4.SKASkadi 6[5]02:08,60(4)R
 Charlie Biesbroeck+9,14
5.EUREuros 7[4]02:13,38(5)R
 Mick Aaldering+13,92
6.PROProteus 13[3]02:15,89(6)R
 Hein Masselink+16,43

zo 08:08 - race 203 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 3

1e en 2e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.AEGAegir 4[1]01:54,48(1)KF
 Sem Blokland
2.NJONjord 7[4]01:55,11(2)KF
 Jaimy van Everdingen+0,63
3.OKEOkeanos 2[3]01:57,41(3)R
 Sander Bet+2,93
4.ASOAsopos 5[2]01:59,61(4)R
 Pim van Delft+5,13
5.SKOSkøll 6[6]02:13,88(5)R
 Symen Dobber+19,40
6.PELPelargos 1[5]02:19,62(6)R
 Mads Ottenbros+25,14

zo 08:12 - race 204 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 4

1e en 2e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 4[5]01:53,01(1)KF
 Beer Meijer
2.TRITriton 6[1]02:00,24(2)KF
 Martijn Vos+7,23
3.PROProteus 18[2]02:14,16(3)R
 Owen van Hooff+21,15
4.BORBoreas 2[3]02:14,34(4)R
 Noah Venema+21,33
5.SKOSkøll 8[4]02:25,84(5)R
 Joris van Oeffel+32,83
6.AEGAegir 1[6]02:27,12(6)R
 Bastiaan Roest+34,11

zo 08:16 - race 205 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 5

1e en 2e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROProteus 1[5]01:54,59(1)KF
 Jim Wijngaarde
2.TRITriton 2[4]01:56,01(2)KF
 Jelle de Bree+1,42
3.ASOAsopos 8[6]02:05,15(3)R
 Wout Reukers+10,56
4.OKEOkeanos 5[2]02:13,36(4)R
 Rens Groot+18,77
5.GYAGyas 5[3]02:18,92(5)R
 Milan van der Terp+24,33
6.SKOSkøll 4[1]02:24,47(6)R
 Stijn Kleerebezem+29,88

zo 08:20 - race 206 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 6

1e en 2e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 3[5]01:44,71(1)KF
 Stijn Tilman
2.SKOSkøll 9[4]02:02,42(2)KF
 Tim van den Dries+17,71
3.TRITriton 5[1]02:03,54(3)R
 Jasper Tieleman+18,83
4.OKEOkeanos 8[6]02:06,36(4)R
 Nickel Koch+21,65
5.SAUSaurus 1[3]02:06,87(5)R
 Tijl Maassen+22,16
6.ASOAsopos 6[2]02:08,35(6)R
 Michel de Jongh+23,64

zo 08:24 - race 207 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 7

1e en 2e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.SKASkadi 1[4]01:57,09(1)KF
 Reinier van der Deijl
2.SKOSkøll 11[1]01:58,73(2)KF
 Stan Kuijkens+1,64
3.OKEOkeanos 1[2]02:00,09(3)R
 Rick Hollestelle+3,00
4.PROProteus 14[3]02:06,97(4)R
 Jeroen Nieuweboer+9,88
5.PHOPhocas 5[5]02:13,36(5)R
 Siemen Lageschaar+16,27
6.EUREuros 1[6]02:13,58(6)R
 Yoren - Wijlens+16,49

zo 08:28 - race 208 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 8

1e en 2e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.OKEOkeanos 3[4]01:57,62(1)KF
 Martijn Strijbosch
2.BORBoreas 1[5]01:58,79(2)KF
 Koen ter Horst+1,17
3.PROProteus 2[1]02:01,29(3)R
 Abel van Beest+3,67
4.SKOSkøll 2[6]02:02,03(4)R
 Stijn Nouws+4,41
5.PHOPhocas 4[3]02:14,65(5)R
 Tijmen Kaptein+17,03
6.EUREuros 6[2]02:19,23(6)R
 Jort Buisman+21,61

zo 08:32 - race 209 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 9

1e en 2e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 5[2]01:52,72(1)KF
 Rutger Berger
2.PROProteus 10[6]02:02,78(2)KF
 Jorn Bordewijk+10,06
3.SKOSkøll 10[5]02:06,38(3)R
 Martijn Bezoen+13,66
4.EUREuros 4[4]02:13,30(4)R
 Pim Driessen+20,58
5.GYAGyas 3[3]02:15,22(5)R
 Bram Piersma+22,50
6.PHOPhocas 8[1]02:19,39(6)R
 Ruben Van der Westen+26,67

zo 08:36 - race 210 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 10

1e en 2e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROProteus 11[3]01:56,16(1)KF
 Niels de Boer
2.PHOPhocas 2[2]01:56,94(2)KF
 Stephen Ellis+0,78
3.NJONjord 2[4]01:57,31(3)R
 Norbert Brinkkemper+1,15
4.SKOSkøll 5[6]02:11,80(4)R
 Jorn Topper+15,64
5.EUREuros 5[5]02:18,13(5)R
 Hein Huijskes+21,97
6.PELPelargos 2[1]02:18,75(6)R
 Niall Flanagan+22,59

zo 08:40 - race 211 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 11

1e en 2e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROProteus 5[2]01:56,25(1)KF
 Koen Kroes
2.TRITriton 3[1]02:00,62(2)KF
 Marcel Meeuwissen+4,37
3.ORCOrca 3[6]02:06,07(3)R
 Jasper Geukemeijer+9,82
4.SKASkadi 7[4]02:08,68(4)R
 Koen van Cappelle+12,43
5.EUREuros 3[3]02:09,33(5)R
 Pim Fentsahm+13,08
6.SKOSkøll 3[5]02:13,61(6)R
 Rick Josten+17,36

zo 08:44 - race 212 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 12

1e en 2e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PHOPhocas 3[2]01:56,30(1)KF
 Leon Verrips
2.PROProteus 7[6]01:59,46(2)KF
 Dirk-Jan Degeling+3,16
3.GYAGyas 9[5]02:03,56(3)R
 Maarten Bos+7,26
4.ORCOrca 8[1]02:06,27(4)R
 Gijs ter Haar+9,97
5.ASOAsopos 7[3]02:08,89(5)R
 Jules Skidmore+12,59
6.EUREuros 2[4]02:15,61(6)R
 Twan Hilhorst+19,31

zo 08:48 - race 213 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 13

1e en 2e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROProteus 3[1]01:48,37(1)KF
 Kees Olsthoorn
2.TRITriton 7[2]01:58,42(2)KF
 Kees van Klaveren+10,05
3.ASOAsopos 3[3]02:04,66(3)R
 lukas van Rijn+16,29
4.GYAGyas 2[5]02:05,73(4)R
 Thom Meeuwes+17,36
5.SAUSaurus 4[4]02:12,47(5)R
 Dhruv Savadekar+24,10
6.ORCOrca 1[6]02:16,75(6)R
 Pieter van der Werff+28,38

zo 08:52 - race 214 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 14

1e en 2e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 6[4]01:57,48(1)KF
 Bram Middel
2.SKASkadi 4[5]01:58,55(2)KF
 James Qiu+1,07
3.SKOSkøll 7[3]01:59,16(3)R
 Yannick van Dijk+1,68
4.ORCOrca 5[2]02:03,94(4)R
 Marvin van der Meer+6,46
5.PROProteus 17[1]02:10,16(5)R
 Yoari Karelsz+12,68
6.PHOPhocas 6[6]02:31,95(6)R
 Mees Brouwer+34,47

zo 08:56 - race 215 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 15

1e en 2e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ASOAsopos 4[2]01:54,60(1)KF
 Dion Cobelens
2.ORCOrca 4[5]02:04,72(2)KF
 Ties van Rijsbergen+10,12
3.SKOSkøll 1[4]02:07,72(3)R
 Jesse Geerts+13,12
4.PROProteus 12[3]02:09,72(4)R
 Mitchell van Doorn+15,12
5.SKASkadi 3[6]02:12,36(5)R
 Tobias van Lith+17,76
6.PHOPhocas 7[1]02:29,84(6)R
 Aron van Heijningen+35,24

zo 09:00 - race 216 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 16

1e en 2e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.GYAGyas 1[2]02:04,47(1)KF
 Thomas Kooger
2.OKEOkeanos 6[1]02:07,89(2)KF
 Malte Lücken+3,42
3.AEGAegir 2[6]02:10,76(3)R
 peer smalbroek+6,29
4.PROProteus 9[4]02:12,00(4)R
 Benjamin Visser+7,53
5.ORCOrca 2[3]02:13,67(5)R
 Jouke Staring+9,20
6.SKASkadi 5[5]02:19,22(6)R
 Arnoud Rebel+14,75

zo 09:04 - race 217 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 17

1e en 2e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.TRITriton 1[3]01:51,15(1)KF
 Olaf Westra
2.ASOAsopos 2[1]01:52,68(2)KF
 Maarten Klumperman+1,53
3.PROProteus 15[4]02:00,60(3)R
 Jorian Eisenburger+9,45
4.GYAGyas 6[5]02:01,44(4)R
 Tom van Heuvel+10,29
5.SKASkadi 8[6]02:04,63(5)R
 Jort Boer+13,48
6.ORCOrca 9[2]02:11,69(6)R
 Jurjen Elgersma+20,54

zo 09:08 - race 218 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 18

1e en 2e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ASOAsopos 1[6]01:50,79(1)KF
 Stijn Kuiper
2.PROProteus 6[1]01:56,71(2)KF
 Jan Floris De Vos+5,92
2.TRITriton 4[2]01:56,71(2)KF
 Matthijs Westmijze+5,92
4.SAUSaurus 3[4]02:00,35(4)R
 Lukas Weber+9,56
5.GYAGyas 4[3]02:20,40(5)R
 Joeri van der Ploeg+29,61

zo 09:12 - race 219 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 19

1e en 2e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PHOPhocas 1[1]01:52,96(1)KF
 Sten Postma
2.OKEOkeanos 7[2]01:53,14(2)KF
 Max van der Wurff+0,18
3.PROProteus 8[4]01:57,07(3)R
 Yvo van Rutten+4,11
4.GYAGyas 7[3]01:58,60(4)R
 Arjan Spijkerman+5,64
5.SKASkadi 2[6]02:07,83(5)R
 Lex van den Herik+14,87
6.AMPAmphitrite[5]02:13,13(6)R
 Lenny van den Hulst+20,17

zo 10:54 - race 234 - [101] HOnerv C4+ herkansing 1

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.OKEOkeanos 2[3]01:55,85(1)KF
 Sander Bet
2.SKASkadi 2[2]01:56,49(2)KF
 Lex van den Herik+0,64
3.GYAGyas 7[4]01:58,63(3)
 Arjan Spijkerman+2,78
4.AEGAegir 1[1]01:58,85(4)
 Bastiaan Roest+3,00
5.GYAGyas 5[5]02:18,15(5)
 Milan van der Terp+22,30

zo 10:58 - race 235 - [101] HOnerv C4+ herkansing 2

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.SKOSkøll 6[5]02:04,14(1)KF
 Symen Dobber
2.GYAGyas 2[4]02:04,92(2)
 Thom Meeuwes+0,78
3.TRITriton 5[3]02:13,20(3)
 Jasper Tieleman+9,06
4.GYAGyas 4[2]02:15,43(4)
 Joeri van der Ploeg+11,29
5.PHOPhocas 6[1]02:18,22(5)
 Mees Brouwer+14,08

zo 11:02 - race 236 - [101] HOnerv C4+ herkansing 3

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.SKOSkøll 7[3]01:57,91(1)KF
 Yannick van Dijk
2.EUREuros 7[5]02:00,09(2)KF
 Mick Aaldering+2,18
3.ORCOrca 7[2]02:04,71(3)
 Lucas van Wijngaarden+6,80
4.OKEOkeanos 5[4]02:08,36(4)
 Rens Groot+10,45
5.PHOPhocas 7[1]02:13,95(5)
 Aron van Heijningen+16,04

zo 11:06 - race 237 - [101] HOnerv C4+ herkansing 4

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.SKOSkøll 8[2]02:01,61(1)KF
 Joris van Oeffel
2.SAUSaurus 2[4]02:06,83(2)
 Lucas Muijtjens+5,22
3.OKEOkeanos 8[3]02:07,07(3)
 Nickel Koch+5,46
4.ORCOrca 8[5]02:08,06(4)
 Gijs ter Haar+6,45
5.ORCOrca 1[6]02:10,01(5)
 Pieter van der Werff+8,40

zo 11:10 - race 238 - [101] HOnerv C4+ herkansing 5

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.SKOSkøll 2[5]01:57,43(1)KF
 Stijn Nouws
2.ORCOrca 3[4]02:02,85(2)
 Jasper Geukemeijer+5,42
3.ORCOrca 9[1]02:04,49(3)
 Jurjen Elgersma+7,06
4.PHOPhocas 4[2]02:05,22(4)
 Tijmen Kaptein+7,79
5.BORBoreas 2[3]02:11,99(5)
 Noah Venema+14,56
6.PHOPhocas 8[6]02:19,24(6)
 Ruben Van der Westen+21,81

zo 11:14 - race 239 - [101] HOnerv C4+ herkansing 6

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ASOAsopos 3[4]02:01,04(1)KF
 lukas van Rijn
2.SAUSaurus 3[3]02:02,66(2)
 Lukas Weber+1,62
3.ASOAsopos 6[1]02:07,26(3)
 Michel de Jongh+6,22
4.ASOAsopos 7[2]02:07,78(4)
 Jules Skidmore+6,74
5.EUREuros 4[5]02:11,65(5)
 Pim Driessen+10,61
6.EUREuros 1[6]02:36,67(6)
 Yoren - Wijlens+35,63

zo 11:18 - race 240 - [101] HOnerv C4+ herkansing 7

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROProteus 8[3]01:57,27(1)KF
 Yvo van Rutten
2.ASOAsopos 5[4]02:00,23(2)KF
 Pim van Delft+2,96
3.SKASkadi 3[5]02:01,09(3)
 Tobias van Lith+3,82
4.AMPAmphitrite[6]02:10,18(4)
 Lenny van den Hulst+12,91
5.PROProteus 9[2]02:12,16(5)
 Benjamin Visser+14,89
6.SKOSkøll 4[1]02:14,49(6)
 Stijn Kleerebezem+17,22

zo 11:22 - race 241 - [101] HOnerv C4+ herkansing 8

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.SKASkadi 5[6]01:59,27(1)KF
 Arnoud Rebel
2.ORCOrca 5[5]02:01,27(2)
 Marvin van der Meer+2,00
3.NJONjord 2[4]02:01,69(3)
 Norbert Brinkkemper+2,42
4.SKASkadi 7[3]02:05,85(4)
 Koen van Cappelle+6,58
5.ORCOrca 2[2]02:06,11(5)
 Jouke Staring+6,84
6.EUREuros 6[1]02:15,97(6)
 Jort Buisman+16,70

zo 11:26 - race 242 - [101] HOnerv C4+ herkansing 9

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.OKEOkeanos 1[3]01:59,85(1)KF
 Rick Hollestelle
2.PROProteus 12[2]02:01,31(2)
 Mitchell van Doorn+1,46
3.PROProteus 18[4]02:02,85(3)
 Owen van Hooff+3,00
4.OKEOkeanos 4[1]02:05,54(4)
 Björn van Engelenburg+5,69
5.SKASkadi 8[5]02:11,15(5)
 Jort Boer+11,30
6.EUREuros 2[6]02:24,34(6)
 Twan Hilhorst+24,49

zo 11:30 - race 243 - [101] HOnerv C4+ herkansing 10

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROProteus 15[3]02:03,53(1)KF
 Jorian Eisenburger
2.PHOPhocas 5[6]02:06,87(2)
 Siemen Lageschaar+3,34
3.SAUSaurus 1[2]02:11,16(3)
 Tijl Maassen+7,63
4.PROProteus 14[5]02:11,63(4)
 Jeroen Nieuweboer+8,10
5.SKOSkøll 1[4]02:12,78(5)
 Jesse Geerts+9,25
6.SKOSkøll 3[1]02:19,21(6)
 Rick Josten+15,68

zo 11:34 - race 244 - [101] HOnerv C4+ herkansing 11

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROProteus 2[4]01:57,23(1)KF
 Abel van Beest
2.PELPelargos 2[1]02:06,92(2)
 Niall Flanagan+9,69
3.SKOSkøll 10[3]02:07,22(3)
 Martijn Bezoen+9,99
4.SKASkadi 6[5]02:09,58(4)
 Charlie Biesbroeck+12,35
5.EUREuros 5[6]02:13,05(5)
 Hein Huijskes+15,82
6.PROProteus 17[2]02:16,55(6)
 Yoari Karelsz+19,32

zo 11:38 - race 245 - [101] HOnerv C4+ herkansing 12

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.GYAGyas 9[4]01:55,97(1)KF
 Maarten Bos
2.PROProteus 13[6]02:03,50(2)
 Hein Masselink+7,53
3.ASOAsopos 8[3]02:05,93(3)
 Wout Reukers+9,96
4.SKOSkøll 5[2]02:06,41(4)
 Jorn Topper+10,44
5.PROProteus 16[5]02:07,79(5)
 Luka Jonker+11,82
6.GYAGyas 3[1]02:09,92(6)
 Bram Piersma+13,95

zo 11:42 - race 246 - [101] HOnerv C4+ herkansing 13

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.GYAGyas 8[4]01:57,73(1)KF
 David Moerman
2.GYAGyas 6[5]02:00,39(2)
 Tom van Heuvel+2,66
3.EUREuros 3[2]02:07,49(3)
 Pim Fentsahm+9,76
4.SAUSaurus 4[6]02:08,82(4)
 Dhruv Savadekar+11,09
5.AEGAegir 2[3]02:11,95(5)
 peer smalbroek+14,22
6.PELPelargos 1[1]02:18,16(6)
 Mads Ottenbros+20,43

zo 13:32 - race 256 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 1

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ASOAsopos 1[4]01:51,75(1)HF
 Stijn Kuiper
2.NJONjord 7[5]01:53,77(2)HF
 Jaimy van Everdingen+2,02
3.PROProteus 8[6]01:55,11(3)
 Yvo van Rutten+3,36
4.SKOSkøll 9[2]01:58,83(4)
 Tim van den Dries+7,08
5.OKEOkeanos 3[3]01:59,80(5)
 Martijn Strijbosch+8,05
6.ASOAsopos 5[1]02:02,24(6)
 Pim van Delft+10,49

zo 13:36 - race 257 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 2

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.TRITriton 4[5]01:50,03(1)HF
 Matthijs Westmijze
2.PROProteus 4[3]01:53,64(2)HF
 Siebe Taal+3,61
3.SKASkadi 4[2]01:55,54(3)
 James Qiu+5,51
4.PHOPhocas 1[4]01:56,96(4)
 Sten Postma+6,93
5.SKASkadi 2[1]01:58,12(5)
 Lex van den Herik+8,09
6.SKOSkøll 6[6]02:12,19(6)
 Symen Dobber+22,16

zo 13:40 - race 258 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 3

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROProteus 1[3]01:51,79(1)HF
 Jim Wijngaarde
2.TRITriton 1[4]01:54,13(2)HF
 Olaf Westra+2,34
3.OKEOkeanos 7[2]01:54,41(3)
 Max van der Wurff+2,62
4.SKOSkøll 7[1]01:54,87(4)
 Yannick van Dijk+3,08
5.TRITriton 3[5]02:00,27(5)
 Marcel Meeuwissen+8,48
6.PROProteus 15[6]02:02,72(6)
 Jorian Eisenburger+10,93

zo 13:44 - race 259 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 4

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ASOAsopos 2[5]01:55,70(1)HF
 Maarten Klumperman
2.BORBoreas 1[2]01:56,60(2)HF
 Koen ter Horst+0,90
3.NJONjord 6[3]01:57,03(3)
 Bram Middel+1,33
4.ASOAsopos 4[4]01:58,72(4)
 Dion Cobelens+3,02
5.OKEOkeanos 1[1]02:00,39(5)
 Rick Hollestelle+4,69
6.OKEOkeanos 2[6]02:03,56(6)
 Sander Bet+7,86

zo 13:48 - race 260 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 5

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROProteus 11[4]01:50,12(1)HF
 Niels de Boer
2.SKASkadi 1[3]01:52,36(2)HF
 Reinier van der Deijl+2,24
3.PROProteus 2[6]01:54,03(3)
 Abel van Beest+3,91
4.AEGAegir 3[2]01:56,25(4)
 Thomas Ganzevoort+6,13
5.PROProteus 6[5]01:56,98(5)
 Jan Floris De Vos+6,86
6.GYAGyas 9[1]01:58,36(6)
 Maarten Bos+8,24

zo 13:52 - race 261 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 6

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROProteus 5[3]01:57,50(1)HF
 Koen Kroes
2.PROProteus 7[2]01:59,15(2)HF
 Dirk-Jan Degeling+1,65
3.SKOSkøll 8[6]01:59,79(3)
 Joris van Oeffel+2,29
4.GYAGyas 1[4]02:00,39(4)
 Thomas Kooger+2,89
4.SKASkadi 5[1]02:00,39(4)
 Arnoud Rebel+2,89
6.ORCOrca 4[5]02:00,63(6)
 Ties van Rijsbergen+3,13

zo 13:56 - race 262 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 7

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.AEGAegir 4[3]01:52,63(1)HF
 Sem Blokland
2.TRITriton 2[5]01:55,36(2)HF
 Jelle de Bree+2,73
2.SKOSkøll 11[1]01:55,36(2)HF
 Stan Kuijkens+2,73
4.NJONjord 5[4]01:56,05(4)
 Rutger Berger+3,42
5.PROProteus 10[2]02:00,18(5)
 Jorn Bordewijk+7,55
6.ASOAsopos 3[6]02:11,41(6)
 lukas van Rijn+18,78

zo 14:00 - race 263 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 8

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 3[3]01:45,19(1)HF
 Stijn Tilman
2.TRITriton 6[6]01:54,43(2)HF
 Martijn Vos+9,24
3.NJONjord 1[4]01:55,44(3)
 Gijs Dunselman+10,25
4.ORCOrca 6[2]01:58,51(4)
 Martijn van der Veen+13,32
5.OKEOkeanos 6[5]01:59,31(5)
 Malte Lücken+14,12
6.GYAGyas 8[1]01:59,57(6)
 David Moerman+14,38

zo 14:04 - race 264 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 9

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 4[5]01:46,38(1)HF
 Beer Meijer
2.PHOPhocas 2[6]01:52,81(2)HF
 Stephen Ellis+6,43
3.PROProteus 3[3]01:53,20(3)
 Kees Olsthoorn+6,82
4.PHOPhocas 3[4]01:57,03(4)
 Leon Verrips+10,65
5.SKOSkøll 2[1]01:58,50(5)
 Stijn Nouws+12,12
6.EUREuros 7[7]01:59,26(6)
 Mick Aaldering+12,88
7.TRITriton 7[2]02:03,48(7)
 Kees van Klaveren+17,10

zo 15:32 - race 276 - [101] HOnerv C4+ halve-finale 1

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 3[4]01:42,61(1)FA
 Stijn Tilman
2.TRITriton 4[3]01:50,75(2)FA
 Matthijs Westmijze+8,14
3.SKASkadi 1[2]01:53,00(3)FB
 Reinier van der Deijl+10,39
4.ASOAsopos 2[5]01:53,35(4)FB
 Maarten Klumperman+10,74
5.PHOPhocas 2[6]01:54,36(5)
 Stephen Ellis+11,75
6.PROProteus 7[1]02:00,83(6)
 Dirk-Jan Degeling+18,22

zo 15:36 - race 277 - [101] HOnerv C4+ halve-finale 2

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.AEGAegir 4[5]01:50,81(1)FA
 Sem Blokland
2.PROProteus 4[6]01:51,98(2)FA
 Siebe Taal+1,17
3.ASOAsopos 1[3]01:54,68(3)FB
 Stijn Kuiper+3,87
4.BORBoreas 1[1]01:56,50(4)FB
 Koen ter Horst+5,69
5.TRITriton 6[2]01:56,69(5)
 Martijn Vos+5,88
6.PROProteus 5[4]02:04,11(6)
 Koen Kroes+13,30

zo 15:40 - race 278 - [101] HOnerv C4+ halve-finale 3

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 4[4]01:46,99(1)FA
 Beer Meijer
2.PROProteus 1[3]01:49,84(2)FA
 Jim Wijngaarde+2,85
3.PROProteus 11[5]01:50,18(3)FB
 Niels de Boer+3,19
4.NJONjord 7[6]01:51,55(4)FB
 Jaimy van Everdingen+4,56
5.TRITriton 1[2]01:53,88(5)
 Olaf Westra+6,89
6.SKOSkøll 11[7]01:54,23(6)
 Stan Kuijkens+7,24
7.TRITriton 2[1]01:55,48(7)
 Jelle de Bree+8,49

zo 16:55 - race 287 - [101] HOnerv C4+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ASOAsopos 2[2]01:52,03(1)
 Maarten Klumperman
2.PROProteus 11[3]01:53,04(2)
 Niels de Boer+1,01
3.ASOAsopos 1[4]01:53,74(3)
 Stijn Kuiper+1,71
4.SKASkadi 1[5]01:54,94(4)
 Reinier van der Deijl+2,91
5.BORBoreas 1[1]02:00,44(5)
 Koen ter Horst+8,41
6.NJONjord 7[6]02:00,96(6)
 Jaimy van Everdingen+8,93

zo 16:59 - race 288 - [101] HOnerv C4+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.NJONjord 3[3]01:43,33(1)
 Stijn Tilman
2.PROProteus 1[2]01:47,20(2)
 Jim Wijngaarde+3,87
3.AEGAegir 4[4]01:48,72(3)
 Sem Blokland+5,39
4.PROProteus 4[5]01:54,67(4)
 Siebe Taal+11,34
NJONjord 4disqualified
 Beer Meijer
TRITriton 4disqualified
 Matthijs Westmijze