zo 08:00 - race 201 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 1

1e en 2e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PROProteus 4[101]
 Siebe Taal
[2]PROProteus 16[102]
 Luka Jonker
[3]ORCOrca 7[103]
 Lucas van Wijngaarden
[4]OKEOkeanos 4[104]
 Björn van Engelenburg
[5]GYAGyas 8[105]
 David Moerman
[6]AEGAegir 3[106]
 Thomas Ganzevoort

zo 08:04 - race 202 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 2

1e en 2e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]NJONjord 1[111]
 Gijs Dunselman
[2]SAUSaurus 2[112]
 Lucas Muijtjens
[3]PROProteus 13[113]
 Hein Masselink
[4]EUREuros 7[114]
 Mick Aaldering
[5]SKASkadi 6[115]
 Charlie Biesbroeck
[6]ORCOrca 6[116]
 Martijn van der Veen

zo 08:08 - race 203 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 3

1e en 2e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]AEGAegir 4[121]
 Sem Blokland
[2]ASOAsopos 5[122]
 Pim van Delft
[3]OKEOkeanos 2[123]
 Sander Bet
[4]NJONjord 7[124]
 Jaimy van Everdingen
[5]PELPelargos 1[125]
 Mads Ottenbros
[6]SKOSkøll 6[126]
 Symen Dobber

zo 08:12 - race 204 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 4

1e en 2e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]TRITriton 6[131]
 Martijn Vos
[2]PROProteus 18[132]
 Owen van Hooff
[3]BORBoreas 2[133]
 Noah Venema
[4]SKOSkøll 8[134]
 Joris van Oeffel
[5]NJONjord 4[135]
 Beer Meijer
[6]AEGAegir 1[136]
 Bastiaan Roest

zo 08:16 - race 205 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 5

1e en 2e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKOSkøll 4[141]
 Stijn Kleerebezem
[2]OKEOkeanos 5[142]
 Rens Groot
[3]GYAGyas 5[143]
 Milan van der Terp
[4]TRITriton 2[144]
 Jelle de Bree
[5]PROProteus 1[145]
 Jim Wijngaarde
[6]ASOAsopos 8[146]
 Wout Reukers

zo 08:20 - race 206 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 6

1e en 2e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]TRITriton 5[151]
 Jasper Tieleman
[2]ASOAsopos 6[152]
 Michel de Jongh
[3]SAUSaurus 1[153]
 Tijl Maassen
[4]SKOSkøll 9[154]
 Tim van den Dries
[5]NJONjord 3[155]
 Stijn Tilman
[6]OKEOkeanos 8[156]
 Nickel Koch

zo 08:24 - race 207 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 7

1e en 2e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKOSkøll 11[161]
 Stan Kuijkens
[2]OKEOkeanos 1[162]
 Rick Hollestelle
[3]PROProteus 14[163]
 Jeroen Nieuweboer
[4]SKASkadi 1[164]
 Reinier van der Deijl
[5]PHOPhocas 5[165]
 Siemen Lageschaar
[6]EUREuros 1[166]
 Yoren - Wijlens

zo 08:28 - race 208 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 8

1e en 2e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PROProteus 2[171]
 Abel van Beest
[2]EUREuros 6[172]
 Jort Buisman
[3]PHOPhocas 4[173]
 Tijmen Kaptein
[4]OKEOkeanos 3[174]
 Martijn Strijbosch
[5]BORBoreas 1[175]
 Koen ter Horst
[6]SKOSkøll 2[176]
 Stijn Nouws

zo 08:32 - race 209 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 9

1e en 2e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PHOPhocas 8[181]
 Ruben Van der Westen
[2]NJONjord 5[182]
 Rutger Berger
[3]GYAGyas 3[183]
 Bram Piersma
[4]EUREuros 4[184]
 Pim Driessen
[5]SKOSkøll 10[185]
 Martijn Bezoen
[6]PROProteus 10[186]
 Jorn Bordewijk

zo 08:36 - race 210 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 10

1e en 2e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PELPelargos 2[191]
 Niall Flanagan
[2]PHOPhocas 2[192]
 Stephen Ellis
[3]PROProteus 11[193]
 Niels de Boer
[4]NJONjord 2[194]
 Norbert Brinkkemper
[5]EUREuros 5[195]
 Hein Huijskes
[6]SKOSkøll 5[196]
 Jorn Topper

zo 08:40 - race 211 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 11

1e en 2e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]TRITriton 3[201]
 Marcel Meeuwissen
[2]PROProteus 5[202]
 Koen Kroes
[3]EUREuros 3[203]
 Pim Fentsahm
[4]SKASkadi 7[204]
 Koen van Cappelle
[5]SKOSkøll 3[205]
 Rick Josten
[6]ORCOrca 3[206]
 Jasper Geukemeijer

zo 08:44 - race 212 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 12

1e en 2e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ORCOrca 8[211]
 Gijs ter Haar
[2]PHOPhocas 3[212]
 Leon Verrips
[3]ASOAsopos 7[213]
 Jules Skidmore
[4]EUREuros 2[214]
 Twan Hilhorst
[5]GYAGyas 9[215]
 Maarten Bos
[6]PROProteus 7[216]
 Dirk-Jan Degeling

zo 08:48 - race 213 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 13

1e en 2e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PROProteus 3[221]
 Kees Olsthoorn
[2]TRITriton 7[222]
 Kees van Klaveren
[3]ASOAsopos 3[223]
 lukas van Rijn
[4]SAUSaurus 4[224]
 Dhruv Savadekar
[5]GYAGyas 2[225]
 Thom Meeuwes
[6]ORCOrca 1[226]
 Pieter van der Werff

zo 08:52 - race 214 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 14

1e en 2e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PROProteus 17[231]
 Yoari Karelsz
[2]ORCOrca 5[232]
 Marvin van der Meer
[3]SKOSkøll 7[233]
 Yannick van Dijk
[4]NJONjord 6[234]
 Bram Middel
[5]SKASkadi 4[235]
 James Qiu
[6]PHOPhocas 6[236]
 Mees Brouwer

zo 08:56 - race 215 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 15

1e en 2e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PHOPhocas 7[241]
 Aron van Heijningen
[2]ASOAsopos 4[242]
 Dion Cobelens
[3]PROProteus 12[243]
 Mitchell van Doorn
[4]SKOSkøll 1[244]
 Jesse Geerts
[5]ORCOrca 4[245]
 Ties van Rijsbergen
[6]SKASkadi 3[246]
 Tobias van Lith

zo 09:00 - race 216 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 16

1e en 2e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]OKEOkeanos 6[251]
 Malte Lücken
[2]GYAGyas 1[252]
 Thomas Kooger
[3]ORCOrca 2[253]
 Jouke Staring
[4]PROProteus 9[254]
 Benjamin Visser
[5]SKASkadi 5[255]
 Arnoud Rebel
[6]AEGAegir 2[256]
 peer smalbroek

zo 09:04 - race 217 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 17

1e en 2e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOAsopos 2[261]
 Maarten Klumperman
[2]ORCOrca 9[262]
 Jurjen Elgersma
[3]TRITriton 1[263]
 Olaf Westra
[4]PROProteus 15[264]
 Jorian Eisenburger
[5]GYAGyas 6[265]
 Tom van Heuvel
[6]SKASkadi 8[266]
 Jort Boer

zo 09:08 - race 218 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 18

1e en 2e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PROProteus 6[271]
 Jan Floris De Vos
[2]TRITriton 4[272]
 Matthijs Westmijze
[3]GYAGyas 4[273]
 Joeri van der Ploeg
[4]SAUSaurus 3[274]
 Lukas Weber
[6]ASOAsopos 1[276]
 Stijn Kuiper

zo 09:12 - race 219 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 19

1e en 2e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PHOPhocas 1[281]
 Sten Postma
[2]OKEOkeanos 7[282]
 Max van der Wurff
[3]GYAGyas 7[283]
 Arjan Spijkerman
[4]PROProteus 8[284]
 Yvo van Rutten
[5]AMPAmphitrite[285]
 Lenny van den Hulst
[6]SKASkadi 2[286]
 Lex van den Herik

zo 10:54 - race 234 - [101] HOnerv C4+ herkansing 1

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]AEGAegir 1[136]
 Bastiaan Roest
[2]SKASkadi 2[286]
 Lex van den Herik
[3]OKEOkeanos 2[123]
 Sander Bet
[4]GYAGyas 7[283]
 Arjan Spijkerman
[5]GYAGyas 5[143]
 Milan van der Terp

zo 10:58 - race 235 - [101] HOnerv C4+ herkansing 2

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PHOPhocas 6[236]
 Mees Brouwer
[2]GYAGyas 4[273]
 Joeri van der Ploeg
[3]TRITriton 5[151]
 Jasper Tieleman
[4]GYAGyas 2[225]
 Thom Meeuwes
[5]SKOSkøll 6[126]
 Symen Dobber

zo 11:02 - race 236 - [101] HOnerv C4+ herkansing 3

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PHOPhocas 7[241]
 Aron van Heijningen
[2]ORCOrca 7[103]
 Lucas van Wijngaarden
[3]SKOSkøll 7[233]
 Yannick van Dijk
[4]OKEOkeanos 5[142]
 Rens Groot
[5]EUREuros 7[114]
 Mick Aaldering

zo 11:06 - race 237 - [101] HOnerv C4+ herkansing 4

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]SKOSkøll 8[134]
 Joris van Oeffel
[3]OKEOkeanos 8[156]
 Nickel Koch
[4]SAUSaurus 2[112]
 Lucas Muijtjens
[5]ORCOrca 8[211]
 Gijs ter Haar
[6]ORCOrca 1[226]
 Pieter van der Werff

zo 11:10 - race 238 - [101] HOnerv C4+ herkansing 5

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ORCOrca 9[262]
 Jurjen Elgersma
[2]PHOPhocas 4[173]
 Tijmen Kaptein
[3]BORBoreas 2[133]
 Noah Venema
[4]ORCOrca 3[206]
 Jasper Geukemeijer
[5]SKOSkøll 2[176]
 Stijn Nouws
[6]PHOPhocas 8[181]
 Ruben Van der Westen

zo 11:14 - race 239 - [101] HOnerv C4+ herkansing 6

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOAsopos 6[152]
 Michel de Jongh
[2]ASOAsopos 7[213]
 Jules Skidmore
[3]SAUSaurus 3[274]
 Lukas Weber
[4]ASOAsopos 3[223]
 lukas van Rijn
[5]EUREuros 4[184]
 Pim Driessen
[6]EUREuros 1[166]
 Yoren - Wijlens

zo 11:18 - race 240 - [101] HOnerv C4+ herkansing 7

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKOSkøll 4[141]
 Stijn Kleerebezem
[2]PROProteus 9[254]
 Benjamin Visser
[3]PROProteus 8[284]
 Yvo van Rutten
[4]ASOAsopos 5[122]
 Pim van Delft
[5]SKASkadi 3[246]
 Tobias van Lith
[6]AMPAmphitrite[285]
 Lenny van den Hulst

zo 11:22 - race 241 - [101] HOnerv C4+ herkansing 8

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]EUREuros 6[172]
 Jort Buisman
[2]ORCOrca 2[253]
 Jouke Staring
[3]SKASkadi 7[204]
 Koen van Cappelle
[4]NJONjord 2[194]
 Norbert Brinkkemper
[5]ORCOrca 5[232]
 Marvin van der Meer
[6]SKASkadi 5[255]
 Arnoud Rebel

zo 11:26 - race 242 - [101] HOnerv C4+ herkansing 9

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]OKEOkeanos 4[104]
 Björn van Engelenburg
[2]PROProteus 12[243]
 Mitchell van Doorn
[3]OKEOkeanos 1[162]
 Rick Hollestelle
[4]PROProteus 18[132]
 Owen van Hooff
[5]SKASkadi 8[266]
 Jort Boer
[6]EUREuros 2[214]
 Twan Hilhorst

zo 11:30 - race 243 - [101] HOnerv C4+ herkansing 10

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKOSkøll 3[205]
 Rick Josten
[2]SAUSaurus 1[153]
 Tijl Maassen
[3]PROProteus 15[264]
 Jorian Eisenburger
[4]SKOSkøll 1[244]
 Jesse Geerts
[5]PROProteus 14[163]
 Jeroen Nieuweboer
[6]PHOPhocas 5[165]
 Siemen Lageschaar

zo 11:34 - race 244 - [101] HOnerv C4+ herkansing 11

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PELPelargos 2[191]
 Niall Flanagan
[2]PROProteus 17[231]
 Yoari Karelsz
[3]SKOSkøll 10[185]
 Martijn Bezoen
[4]PROProteus 2[171]
 Abel van Beest
[5]SKASkadi 6[115]
 Charlie Biesbroeck
[6]EUREuros 5[195]
 Hein Huijskes

zo 11:38 - race 245 - [101] HOnerv C4+ herkansing 12

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYAGyas 3[183]
 Bram Piersma
[2]SKOSkøll 5[196]
 Jorn Topper
[3]ASOAsopos 8[146]
 Wout Reukers
[4]GYAGyas 9[215]
 Maarten Bos
[5]PROProteus 16[102]
 Luka Jonker
[6]PROProteus 13[113]
 Hein Masselink

zo 11:42 - race 246 - [101] HOnerv C4+ herkansing 13

1e en 3 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PELPelargos 1[125]
 Mads Ottenbros
[2]EUREuros 3[203]
 Pim Fentsahm
[3]AEGAegir 2[256]
 peer smalbroek
[4]GYAGyas 8[105]
 David Moerman
[5]GYAGyas 6[265]
 Tom van Heuvel
[6]SAUSaurus 4[224]
 Dhruv Savadekar

zo 13:32 - race 256 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 1

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOAsopos 5[122]
 Pim van Delft
[2]SKOSkøll 9[154]
 Tim van den Dries
[3]OKEOkeanos 3[174]
 Martijn Strijbosch
[4]ASOAsopos 1[276]
 Stijn Kuiper
[5]NJONjord 7[124]
 Jaimy van Everdingen
[6]PROProteus 8[284]
 Yvo van Rutten

zo 13:36 - race 257 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 2

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKASkadi 2[286]
 Lex van den Herik
[2]SKASkadi 4[235]
 James Qiu
[3]PROProteus 4[101]
 Siebe Taal
[4]PHOPhocas 1[281]
 Sten Postma
[5]TRITriton 4[272]
 Matthijs Westmijze
[6]SKOSkøll 6[126]
 Symen Dobber

zo 13:40 - race 258 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 3

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKOSkøll 7[233]
 Yannick van Dijk
[2]OKEOkeanos 7[282]
 Max van der Wurff
[3]PROProteus 1[145]
 Jim Wijngaarde
[4]TRITriton 1[263]
 Olaf Westra
[5]TRITriton 3[201]
 Marcel Meeuwissen
[6]PROProteus 15[264]
 Jorian Eisenburger

zo 13:44 - race 259 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 4

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]OKEOkeanos 1[162]
 Rick Hollestelle
[2]BORBoreas 1[175]
 Koen ter Horst
[3]NJONjord 6[234]
 Bram Middel
[4]ASOAsopos 4[242]
 Dion Cobelens
[5]ASOAsopos 2[261]
 Maarten Klumperman
[6]OKEOkeanos 2[123]
 Sander Bet

zo 13:48 - race 260 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 5

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYAGyas 9[215]
 Maarten Bos
[2]AEGAegir 3[106]
 Thomas Ganzevoort
[3]SKASkadi 1[164]
 Reinier van der Deijl
[4]PROProteus 11[193]
 Niels de Boer
[5]PROProteus 6[271]
 Jan Floris De Vos
[6]PROProteus 2[171]
 Abel van Beest

zo 13:52 - race 261 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 6

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKASkadi 5[255]
 Arnoud Rebel
[2]PROProteus 7[216]
 Dirk-Jan Degeling
[3]PROProteus 5[202]
 Koen Kroes
[4]GYAGyas 1[252]
 Thomas Kooger
[5]ORCOrca 4[245]
 Ties van Rijsbergen
[6]SKOSkøll 8[134]
 Joris van Oeffel

zo 13:56 - race 262 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 7

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKOSkøll 11[161]
 Stan Kuijkens
[2]PROProteus 10[186]
 Jorn Bordewijk
[3]AEGAegir 4[121]
 Sem Blokland
[4]NJONjord 5[182]
 Rutger Berger
[5]TRITriton 2[144]
 Jelle de Bree
[6]ASOAsopos 3[223]
 lukas van Rijn

zo 14:00 - race 263 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 8

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYAGyas 8[105]
 David Moerman
[2]ORCOrca 6[116]
 Martijn van der Veen
[3]NJONjord 3[155]
 Stijn Tilman
[4]NJONjord 1[111]
 Gijs Dunselman
[5]OKEOkeanos 6[251]
 Malte Lücken
[6]TRITriton 6[131]
 Martijn Vos

zo 14:04 - race 264 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 9

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKOSkøll 2[176]
 Stijn Nouws
[2]TRITriton 7[222]
 Kees van Klaveren
[3]PROProteus 3[221]
 Kees Olsthoorn
[4]PHOPhocas 3[212]
 Leon Verrips
[5]NJONjord 4[135]
 Beer Meijer
[6]PHOPhocas 2[192]
 Stephen Ellis
[7]EUREuros 7[114]
 Mick Aaldering

zo 15:32 - race 276 - [101] HOnerv C4+ halve-finale 1

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PROProteus 7[216]
 Dirk-Jan Degeling
[2]SKASkadi 1[164]
 Reinier van der Deijl
[3]TRITriton 4[272]
 Matthijs Westmijze
[4]NJONjord 3[155]
 Stijn Tilman
[5]ASOAsopos 2[261]
 Maarten Klumperman
[6]PHOPhocas 2[192]
 Stephen Ellis

zo 15:36 - race 277 - [101] HOnerv C4+ halve-finale 2

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

baancodeploeg
slag
nummer
[1]BORBoreas 1[175]
 Koen ter Horst
[2]TRITriton 6[131]
 Martijn Vos
[3]ASOAsopos 1[276]
 Stijn Kuiper
[4]PROProteus 5[202]
 Koen Kroes
[5]AEGAegir 4[121]
 Sem Blokland
[6]PROProteus 4[101]
 Siebe Taal

zo 15:40 - race 278 - [101] HOnerv C4+ halve-finale 3

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

baancodeploeg
slag
nummer
[1]TRITriton 2[144]
 Jelle de Bree
[2]TRITriton 1[263]
 Olaf Westra
[3]PROProteus 1[145]
 Jim Wijngaarde
[4]NJONjord 4[135]
 Beer Meijer
[5]PROProteus 11[193]
 Niels de Boer
[6]NJONjord 7[124]
 Jaimy van Everdingen
[7]SKOSkøll 11[161]
 Stan Kuijkens

zo 16:55 - race 287 - [101] HOnerv C4+ B-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]BORBoreas 1[175]
 Koen ter Horst
[2]ASOAsopos 2[261]
 Maarten Klumperman
[3]PROProteus 11[193]
 Niels de Boer
[4]ASOAsopos 1[276]
 Stijn Kuiper
[5]SKASkadi 1[164]
 Reinier van der Deijl
[6]NJONjord 7[124]
 Jaimy van Everdingen

zo 16:59 - race 288 - [101] HOnerv C4+ A-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]PROProteus 1[145]
 Jim Wijngaarde
[3]NJONjord 4[135]
 Beer Meijer
[3]NJONjord 3[155]
 Stijn Tilman
[4]AEGAegir 4[121]
 Sem Blokland
[5]PROProteus 4[101]
 Siebe Taal
[6]TRITriton 4[272]
 Matthijs Westmijze