za 10:29 - race 128 - [048] H 4+ voorwedstrijd 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.EUREuros[2]----05:29,40(1)07:23,68(1)FA
 Sander Heijtmeijer01:54,28
2.SKOSkøll[3]----05:37,07(2)07:33,44(2)FA
 Melle Gelok01:56,37+9,76
3.NJONjord 1[5]----05:43,44(3)07:41,13(3)FA
 Maarten van Harten01:57,69+17,45
4.THEThêta[6]----05:49,29(4)07:50,13(4)FB
 Tom van der Velden02:00,84+26,45
5.PROProteus 3[4]----06:05,79(5)07:54,13(5)FB
 Coen Koole01:48,34+30,45

za 10:34 - race 129 - [048] H 4+ voorwedstrijd 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NJONjord 2[2]----05:37,63(1)07:16,80(1)FA
 Boris Duysters01:39,17
2.PROProteus 1[1]----05:39,15(2)07:20,39(2)FA
 Hendrik Jan Kruijsse01:41,24+3,59
3.PROProteus 2[6]------07:32,84(3)FA
 Jasper Coppen+16,04
4.SKASkadi[5]------07:36,23(4)FB
 Ties Eegdeman+19,43
5.PELPelargos/Skøll[4]------07:45,90(5)FB
 Max Jongeneel+29,10
6.ASOAsopos[3]------07:55,97(6)FB
 Thomas Smit+39,17

za 15:23 - race 175 - [048] H 4+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SKASkadi[4]01:47,90(1)03:44,63(1)05:42,19(1)07:37,98(1)
 Ties Eegdeman01:56,7301:57,5601:55,79
2.THEThêta[3]01:50,79(2)03:46,39(2)05:43,30(2)07:38,99(2)
 Tom van der Velden01:55,6001:56,9101:55,69+1,01
3.ASOAsopos[1]01:53,42(3)03:50,44(3)05:50,07(3)07:47,13(3)
 Thomas Smit01:57,0201:59,6301:57,06+9,15
4.PELPelargos/Skøll[5]01:53,61(4)03:53,16(4)05:55,67(4)07:56,52(4)
 Max Jongeneel01:59,5502:02,5102:00,85+18,54
5.PROProteus 3[2]02:02,27(5)04:05,05(5)06:09,00(5)08:10,90(5)
 Coen Koole02:02,7802:03,9502:01,90+32,92

za 15:28 - race 176 - [048] H 4+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.EUREuros[4]01:41,11(1)03:27,95(1)05:16,14(1)07:06,20(1)
 Sander Heijtmeijer01:46,8401:48,1901:50,06
2.NJONjord 1[1]01:43,79(2)03:34,42(2)05:27,85(2)07:19,52(2)
 Maarten van Harten01:50,6301:53,4301:51,67+13,32
3.NJONjord 2[3]01:49,31(4)03:45,42(4)05:41,24(4)07:32,41(3)
 Boris Duysters01:56,1101:55,8201:51,17+26,21
4.SKOSkøll[5]01:45,51(3)03:41,68(3)05:38,37(3)07:32,82(4)
 Melle Gelok01:56,1701:56,6901:54,45+26,62
5.PROProteus 1[2]01:50,99(6)03:47,84(6)05:42,99(5)07:37,20(5)
 Hendrik Jan Kruijsse01:56,8501:55,1501:54,21+31,00
6.PROProteus 2[6]01:49,96(5)03:46,59(5)05:44,43(6)07:40,76(6)
 Jasper Coppen01:56,6301:57,8401:56,33+34,56