zo 12:12 - race 249 - [144] H 2x voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA, rest behalve 2 langzaamste laatsten => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROProteus 3[2]01:43,11(1)03:33,43(1)05:27,89(1)07:19,28(1)FA
 Vincent Kuijs01:50,3201:54,4601:51,39
2.PROProteus 1[4]01:49,54(3)03:45,84(3)05:42,66(2)07:39,89(2)FA
 Iwan Hoogenboom01:56,3001:56,8201:57,23+20,61
3.PROProteus 4[5]01:47,06(2)03:45,23(2)05:45,83(3)07:46,36(3)FB
 Max Bogert01:58,1702:00,6002:00,53+27,08
4.SKOSkøll[3]02:00,55(4)04:06,71(4)06:14,05(4)08:22,78(4)
 Olav Nagel02:06,1602:07,3402:08,73+1:03,50

zo 12:17 - race 250 - [144] H 2x voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA, rest behalve 2 langzaamste laatsten => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.OKEOkeanos[4]01:40,97(1)03:33,53(1)05:25,55(1)07:16,47(1)FA
 Boris Wolbink01:52,5601:52,0201:50,92
2.SAUSaurus[6]01:45,44(2)03:36,08(2)05:27,22(2)07:17,55(2)FA
 Tristan Meijer01:50,6401:51,1401:50,33+1,08
3.BORBoreas 1[5]01:48,79(3)03:42,39(3)05:39,76(3)07:36,17(3)FB
 Fedde Fuld01:53,6001:57,3701:56,41+19,70
4.ASOAsopos 2[3]01:50,50(4)03:50,10(4)05:52,39(4)07:53,62(4)FB
 Dylan van der Deijl01:59,6002:02,2902:01,23+37,15
5.GYAGyas[2]01:51,09(5)03:50,10(4)05:54,51(5)07:59,21(5)FB
 Cornelis Zwart01:59,0102:04,4102:04,70+42,74

zo 12:22 - race 251 - [144] H 2x voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA, rest behalve 2 langzaamste laatsten => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.BORBoreas 2[5]01:41,30(1)03:30,53(1)05:21,03(1)07:10,60(1)FA
 Antal van Ravensteijn01:49,2301:50,5001:49,57
2.ASOAsopos 3[6]01:51,10(2)03:47,31(2)05:48,17(2)07:50,69(2)FA
 Jarno Hagelen01:56,2102:00,8602:02,52+40,09
3.ASOAsopos 1[3]01:58,19(3)04:02,19(3)06:09,18(3)08:11,84(3)FB
 Lukas Meester02:04,0002:06,9902:02,66+1:01,24
4.DUDDudok[4]01:59,88(4)04:13,86(4)06:32,16(4)08:46,48(4)FB
 Jelle Boersma02:13,9802:18,3002:14,32+1:35,88
PROProteus 2   did not start
 Igor Groot

zo 16:30 - race 285 - [144] H 2x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.BORBoreas 1[4]01:48,96(1)03:46,36(1)05:45,58(1)07:42,50(1)
 Fedde Fuld01:57,4001:59,2201:56,92
2.PROProteus 4[3]01:51,30(2)03:51,67(2)05:52,56(2)07:48,52(2)
 Max Bogert02:00,3702:00,8901:55,96+6,02
3.ASOAsopos 2[5]01:54,54(3)03:53,93(3)05:54,28(3)07:52,42(3)
 Dylan van der Deijl01:59,3902:00,3501:58,14+9,92
4.GYAGyas[6]01:57,50(4)03:59,79(4)05:59,44(4)07:58,33(4)
 Cornelis Zwart02:02,2901:59,6501:58,89+15,83
5.ASOAsopos 1[2]02:00,23(5)04:01,42(5)06:00,63(5)08:01,36(5)
 Lukas Meester02:01,1901:59,2102:00,73+18,86
6.DUDDudok[1]02:10,39(6)04:27,30(6)06:44,78(6)08:58,70(6)
 Jelle Boersma02:16,9102:17,4802:13,92+1:16,20

zo 16:35 - race 286 - [144] H 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.BORBoreas 2[4]01:43,14(1)03:31,70(1)05:19,87(1)07:07,56(1)
 Antal van Ravensteijn01:48,5601:48,1701:47,69
2.PROProteus 3[3]01:44,96(2)03:35,09(2)05:26,06(2)07:17,69(2)
 Vincent Kuijs01:50,1301:50,9701:51,63+10,13
3.SAUSaurus[5]01:46,31(3)03:36,61(3)05:29,74(3)07:20,26(3)
 Tristan Meijer01:50,3001:53,1301:50,52+12,70
4.PROProteus 1[1]01:50,36(4)03:46,81(4)05:44,27(4)07:40,54(4)
 Iwan Hoogenboom01:56,4501:57,4601:56,27+32,98
5.ASOAsopos 3[2]01:50,66(5)03:47,64(5)05:45,65(5)07:45,47(5)
 Jarno Hagelen01:56,9801:58,0101:59,82+37,91