za 13:43 - race 159 - [041] H Selectie 8+ (Cat. A) voorwedstrijd 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.THEThêta[2]01:34,30(1)03:14,43(1)04:56,50(1)06:36,59(1)FA
 Stijn Giesbers01:40,1301:42,0701:40,09
2.PROProteus 2[6]01:36,42(3)03:18,58(3)05:01,11(2)06:43,01(2)FA
 Lars Janssen01:42,1601:42,5301:41,90+6,42
3.SKOSkøll[3]01:35,22(2)03:17,44(2)05:01,69(3)06:43,66(3)FA
 Lucas Duifs01:42,2201:44,2501:41,97+7,07
4.ARGArgo[4]01:38,85(5)03:21,20(5)05:04,43(4)06:47,60(4)FB
 Igor Vunderink01:42,3501:43,2301:43,17+11,01
5.GYAGyas[1]01:38,26(4)03:19,04(4)05:04,47(5)06:55,67(5)FB
 Vincent Popma01:40,7801:45,4301:51,20+19,08
6.EUREuros[5]01:48,47(6)03:44,65(6)05:04,96(6)07:47,46(6)FB
 Remco Lieftink01:56,1801:20,3102:42,50+1:10,87

za 13:48 - race 160 - [041] H Selectie 8+ (Cat. A) voorwedstrijd 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NJONjord[4]01:33,10(2)03:09,45(1)04:47,80(1)06:28,36(1)FA
 Christian Mukanyangezi01:36,3501:38,3501:40,56
2.ASOAsopos[1]01:32,19(1)03:11,25(2)04:50,64(2)06:29,38(2)FA
 Peter Fioole01:39,0601:39,3901:38,74+1,02
3.PHOPhocas[3]01:38,23(4)03:16,68(3)04:58,21(3)06:43,08(3)FA
 Stijn van Pruissen01:38,4501:41,5301:44,87+14,72
4.ORCOrca[6]01:36,97(3)03:18,49(4)05:02,69(4)06:49,68(4)FB
 Marc van Wessel01:41,5201:44,2001:46,99+21,32
5.PROProteus 1[2]01:40,04(5)03:22,41(5)05:08,10(5)06:54,21(5)FB
 Reimar van der Meulen01:42,3701:45,6901:46,11+25,85
6.SKASkadi[5]01:41,35(6)03:28,46(6)05:16,44(6)07:05,44(6)FB
 Mats Voogelaar01:47,1101:47,9801:49,00+37,08

za 16:40 - race 185 - [041] H Selectie 8+ (Cat. A) B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ORCOrca[3]01:34,90(1)03:15,59(1)04:57,72(1)06:38,33(1)
 Marc van Wessel01:40,6901:42,1301:40,61
2.PROProteus 1[2]01:38,26(3)03:19,23(3)05:01,69(3)06:40,88(2)
 Reimar van der Meulen01:40,9701:42,4601:39,19+2,55
3.ARGArgo[4]01:37,68(2)03:18,77(2)05:00,82(2)06:41,90(3)
 Igor Vunderink01:41,0901:42,0501:41,08+3,57
4.GYAGyas[5]01:40,95(5)03:26,43(5)05:08,75(4)06:56,39(4)
 Vincent Popma01:45,4801:42,3201:47,64+18,06
5.SKASkadi[1]01:38,99(4)03:23,51(4)05:12,69(5)07:01,01(5)
 Mats Voogelaar01:44,5201:49,1801:48,32+22,68
6.EUREuros[6]02:14,70(6)04:12,87(6)06:10,36(6)08:05,91(6)
 Remco Lieftink01:58,1701:57,4901:55,55+1:27,58

za 16:45 - race 186 - [041] H Selectie 8+ (Cat. A) A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NJONjord[3]01:33,63(1)03:11,13(1)04:49,66(1)06:27,29(1)
 Christian Mukanyangezi01:37,5001:38,5301:37,63
2.PROProteus 2[2]01:36,19(3)03:15,15(2)04:54,58(2)06:34,11(2)
 Lars Janssen01:38,9601:39,4301:39,53+6,82
3.THEThêta[4]01:35,84(2)03:19,96(4)05:01,03(3)06:43,54(3)
 Stijn Giesbers01:44,1201:41,0701:42,51+16,25
4.SKOSkøll[1]01:36,58(4)03:18,58(3)05:02,10(4)06:45,18(4)
 Lucas Duifs01:42,0001:43,5201:43,08+17,89
5.ASOAsopos[5]01:37,21(5)03:21,58(5)05:07,22(5)06:51,48(5)
 Peter Fioole01:44,3701:45,6401:44,26+24,19
6.PHOPhocas[6]01:38,93(6)03:24,17(6)05:08,83(6)06:54,33(6)
 Stijn van Pruissen01:45,2401:44,6601:45,50+27,04