zo 12:32 - race 253 - [121] HErv 4+ (NB) voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA, rest behalve 2 langzaamste laatsten => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.OKEOkeanos[3]01:42,87(1)03:28,98(1)05:22,81(1)07:16,67(1)FA
 Storm van Paassen01:46,1101:53,8301:53,86
2.PROProteus 2[4]01:43,78(3)03:35,93(3)05:29,47(3)07:22,58(2)FA
 Hugo Knaven01:52,1501:53,5401:53,11+5,91
3.ARGArgo[5]01:42,87(1)03:33,51(2)05:28,66(2)07:24,82(3)FB
 Siebe de Ruiter01:50,6401:55,1501:56,16+8,15
4.SKOSkøll[2]01:57,98(4)03:59,44(4)06:05,18(4)08:10,17(4)FB
 Luc Vermeer02:01,4602:05,7402:04,99+53,50

zo 12:37 - race 254 - [121] HErv 4+ (NB) voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA, rest behalve 2 langzaamste laatsten => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LAGLaga 1[5]01:43,63(1)03:30,63(1)05:25,70(1)07:16,06(1)FA
 Jort Vermeer01:47,0001:55,0701:50,36
2.GYAGyas[3]01:45,20(2)03:39,78(2)05:38,23(2)07:36,39(2)FA
 Otto Bervoets01:54,5801:58,4501:58,16+20,33
3.ORCOrca[4]01:52,65(3)03:51,46(3)05:53,10(3)07:49,19(3)FB
 Robin van den Brink01:58,8102:01,6401:56,09+33,13
4.PROProteus 4[6]02:39,91(4)04:50,50(4)07:00,61(4)09:07,55(4)FB
 Ruben Gabriels02:10,5902:10,1102:06,94+1:51,49
LAGLaga 2   did not start
 Mees de Graaf

zo 12:42 - race 255 - [121] HErv 4+ (NB) voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA, rest behalve 2 langzaamste laatsten => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LAGLaga 3[4]01:50,63(4)03:47,50(3)05:45,31(2)07:40,92(1)FA
 Thijmen Kok01:56,8701:57,8101:55,61
2.PROProteus 1[2]01:47,72(1)03:44,25(1)05:43,55(1)07:43,04(2)FA
 Yannick van Til01:56,5301:59,3001:59,49+2,12
3.PROProteus 5[3]01:49,97(3)03:46,11(2)05:45,58(3)07:43,95(3)FB
 Jesse Voskuilen01:56,1401:59,4701:58,37+3,03
4.PROProteus 6[6]01:48,68(2)03:47,92(4)05:48,70(4)07:45,62(4)FB
 Alex van Langen01:59,2402:00,7801:56,92+4,70
5.PROProteus 3[5]01:58,63(5)04:02,39(5)06:08,76(5)08:13,18(5)
 Merijn Jongepier02:03,7602:06,3702:04,42+32,26

zo 16:20 - race 283 - [121] HErv 4+ (NB) B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ORCOrca[3]01:51,13(2)03:43,55(2)05:41,50(2)07:33,89(1)
 Robin van den Brink01:52,4201:57,9501:52,39
2.ARGArgo[2]01:48,00(1)03:41,98(1)05:39,38(1)07:34,43(2)
 Siebe de Ruiter01:53,9801:57,4001:55,05+0,54
3.PROProteus 5[4]01:53,15(3)03:52,41(3)05:53,12(3)07:53,49(3)
 Jesse Voskuilen01:59,2602:00,7102:00,37+19,60
4.SKOSkøll[5]01:59,57(6)03:56,77(4)05:57,19(4)07:57,99(4)
 Luc Vermeer01:57,2002:00,4202:00,80+24,10
5.PROProteus 6[6]01:58,68(5)03:59,38(5)06:02,11(5)08:02,46(5)
 Alex van Langen02:00,7002:02,7302:00,35+28,57
6.PROProteus 4[1]01:56,08(4)04:02,37(6)06:08,89(6)08:15,96(6)
 Ruben Gabriels02:06,2902:06,5202:07,07+42,07

zo 16:25 - race 284 - [121] HErv 4+ (NB) A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LAGLaga 1[5]01:42,48(1)03:29,54(1)05:21,32(1)07:11,78(1)
 Jort Vermeer01:47,0601:51,7801:50,46
2.OKEOkeanos[3]01:43,13(2)03:33,94(2)05:29,69(2)07:24,64(2)
 Storm van Paassen01:50,8101:55,7501:54,95+12,86
3.GYAGyas[2]01:47,39(4)03:41,71(4)05:35,67(3)07:29,57(3)
 Otto Bervoets01:54,3201:53,9601:53,90+17,79
4.PROProteus 2[1]01:45,21(3)03:39,64(3)05:36,79(4)07:29,86(4)
 Hugo Knaven01:54,4301:57,1501:53,07+18,08
5.LAGLaga 3[4]01:50,88(5)03:46,24(5)05:44,50(5)07:41,78(5)
 Thijmen Kok01:55,3601:58,2601:57,28+30,00
6.PROProteus 1[6]01:51,71(6)03:49,34(6)05:48,21(6)07:45,25(6)
 Yannick van Til01:57,6301:58,8701:57,04+33,47