zo 09:54 - race 225 - [142] D Selectie 4* voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA, rest behalve 2 langzaamste laatsten => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROProteus 1[2]01:57,68(1)04:00,31(1)06:04,44(1)08:07,30(1)FA
 Nadine Tiessen02:02,6302:04,1302:02,86
2.PROProteus 2[5]02:01,32(2)04:06,16(2)06:12,29(2)08:15,91(2)FA
 Charlotte Stokman02:04,8402:06,1302:03,62+8,61
3.PHOPhocas 2[3]02:04,76(3)04:11,28(3)06:18,58(3)08:26,15(3)FB
 Valeria Belik02:06,5202:07,3002:07,57+18,85
4.ASOAsopos[4]02:05,40(4)04:14,30(4)06:25,19(4)08:35,07(4)
 Hester Spronk02:08,9002:10,8902:09,88+27,77

zo 09:59 - race 226 - [142] D Selectie 4* voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA, rest behalve 2 langzaamste laatsten => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NJONjord 2[2]01:55,93(1)03:57,53(1)06:01,62(1)08:04,01(1)FA
 Meike van der Heide02:01,6002:04,0902:02,39
2.ORCOrca 2[4]01:59,88(2)04:03,25(2)06:07,04(2)08:09,82(2)FA
 Eva Krol02:03,3702:03,7902:02,78+5,81
3.GYAGyas 1[5]02:01,24(3)04:05,21(3)06:12,06(3)08:20,04(3)FB
 Maxime Jansen02:03,9702:06,8502:07,98+16,03
4.GYAGyas 2[3]02:02,22(4)04:09,70(5)06:15,83(4)08:22,47(4)FB
 Carlijn Knoppers02:07,4802:06,1302:06,64+18,46
5.PHOPhocas 1[6]02:03,11(5)04:09,53(4)06:19,20(5)08:30,10(5)FB
 Juliette Breuseker02:06,4202:09,6702:10,90+26,09

zo 10:04 - race 227 - [142] D Selectie 4* voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA, rest behalve 2 langzaamste laatsten => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SKOSkøll[3]01:55,71(2)03:54,19(1)05:54,95(1)07:53,66(1)FA
 Puck Vree01:58,4802:00,7601:58,71
2.NJONjord 1[2]01:54,31(1)03:56,10(2)05:58,88(2)07:59,53(2)FA
 Lindi Korpelshoek02:01,7902:02,7802:00,65+5,87
3.ORCOrca 1[5]01:58,03(3)03:59,38(3)06:01,62(3)08:02,28(3)FB
 Ursula Bergwerff02:01,3502:02,2402:00,66+8,62
4.TRITriton[4]01:59,43(4)04:01,26(4)06:07,15(4)08:11,67(4)FB
 Julia Wesseling02:01,8302:05,8902:04,52+18,01
5.SKASkadi[6]02:08,58(5)04:19,29(5)06:32,38(5)08:48,38(5)
 Maud de Witte02:10,7102:13,0902:16,00+54,72

zo 14:32 - race 267 - [142] D Selectie 4* B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ORCOrca 1[3]01:58,89(1)04:00,35(1)06:03,17(1)08:04,30(1)
 Ursula Bergwerff02:01,4602:02,8202:01,13
2.TRITriton[1]02:04,69(3)04:07,42(2)06:11,56(2)08:15,55(2)
 Julia Wesseling02:02,7302:04,1402:03,99+11,25
3.GYAGyas 1[4]02:05,04(4)04:09,75(3)06:15,37(3)08:21,67(3)
 Maxime Jansen02:04,7102:05,6202:06,30+17,37
4.GYAGyas 2[5]02:06,61(5)04:18,06(6)06:19,85(4)08:23,97(4)
 Carlijn Knoppers02:11,4502:01,7902:04,12+19,67
5.PHOPhocas 1[6]02:07,17(6)04:14,22(5)06:20,24(5)08:26,41(5)
 Juliette Breuseker02:07,0502:06,0202:06,17+22,11
6.PHOPhocas 2[2]02:01,82(2)04:12,85(4)06:20,88(6)08:26,77(6)
 Valeria Belik02:11,0302:08,0302:05,89+22,47

zo 14:37 - race 268 - [142] D Selectie 4* A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SKOSkøll[3]01:53,10(1)03:50,51(1)05:50,48(1)07:49,62(1)
 Puck Vree01:57,4101:59,9701:59,14
2.NJONjord 1[5]01:55,44(2)03:54,78(2)05:56,76(2)07:58,76(2)
 Lindi Korpelshoek01:59,3402:01,9802:02,00+9,14
3.NJONjord 2[4]01:58,35(4)03:59,06(4)06:02,24(4)08:02,18(3)
 Meike van der Heide02:00,7102:03,1801:59,94+12,56
4.PROProteus 1[2]01:56,99(3)03:58,16(3)06:01,88(3)08:03,11(4)
 Nadine Tiessen02:01,1702:03,7202:01,23+13,49
5.ORCOrca 2[1]01:59,17(5)04:02,89(5)06:06,14(5)08:07,81(5)
 Eva Krol02:03,7202:03,2502:01,67+18,19
6.PROProteus 2[6]02:02,83(6)04:11,97(6)06:10,18(6)08:16,37(6)
 Charlotte Stokman02:09,1401:58,2102:06,19+26,75