Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zo 11:10 - race 228 - [023] DErv 2x voorwedstrijd 1

1e en tijdsnelste 2e => FA, overige 2en en 2 tijdsnelste 3en => FB

baancodeploeg
slag
nummer
[2]WILSpeedy Babes[826]
 Chantal van den Ouweland
[3]ARGArgo 1[827]
 Lisanne de Weert
[4]ORCMario & Roeiigi[828]
 Marlies Grolle
[5]AEGAegir 2[829]
 Tamara van Berkel
[6]HUNHunze[831]
 Medy van Dijk

zo 11:15 - race 229 - [023] DErv 2x voorwedstrijd 2

1e en tijdsnelste 2e => FA, overige 2en en 2 tijdsnelste 3en => FB

baancodeploeg
slag
nummer
[2]RIJRijnland[832]
 Laura van Duin
[3]ORCUitgeselecteerd[833]
 Irene van der Baan
[4]PHOLichtBruisend[834]
 Jorien Boot
[5]ARGArgo 3[835]
 Merel Kessler
[6]OKECalypso[837]
 Eva Hijlkema

zo 11:20 - race 230 - [023] DErv 2x voorwedstrijd 3

1e en tijdsnelste 2e => FA, overige 2en en 2 tijdsnelste 3en => FB

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ASO2/8e[838]
 Marie-Louise Meijman
[3]PHOFit&Lit[839]
 Marie Wolter
[4]ORCOp karakter odz Laten lopen[840]
 Eveline van de Ven
[5]AEGAegir 1[841]
 Karlijn van Adrichem
[6]PROMiriam en Geke[842]
 Geke Rademaker

zo 11:25 - race 231 - [023] DErv 2x voorwedstrijd 4

1e en tijdsnelste 2e => FA, overige 2en en 2 tijdsnelste 3en => FB

baancodeploeg
slag
nummer
[2]GYADos si Dos[843]
 Marthe Blaak
[3]ALPAlphen[844]
 Roos Hesseling
[4]NJONjord 3[845]
 Annefleur Langbroek
[5]EUREuros[846]
 Jolien Ambrosius
[6]NAUNautilus[847]
 Machteld Vermeer
[7]NERNereus[848]
 Annelies Romers

zo 11:35 - race 232 - [023] DErv 2x voorwedstrijd 5

1e en tijdsnelste 2e => FA, overige 2en en 2 tijdsnelste 3en => FB

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ASOAsopos 1[850]
 Iza Leijtens
[3]VIDVidar[851]
 Ilse van der Noordt
[4]OKEDoublebabbel[852]
 Sophie Vetter
[5]OKELiever laat dan nooit[853]
 Rona Brokkelkamp
[6]NJONjord 2[854]
 Arisa Namba
[7]NJONjord 1[855]
 Josephine van Asbeck

zo 15:55 - race 266 - [023] DErv 2x B-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]PHOLichtBruisend[834]
 Jorien Boot
[3]ASO2/8e[838]
 Marie-Louise Meijman
[4]OKEDoublebabbel[852]
 Sophie Vetter
[5]WILSpeedy Babes[826]
 Chantal van den Ouweland
[6]ARGArgo 3[835]
 Merel Kessler
[7]GYADos si Dos[843]
 Marthe Blaak

zo 16:00 - race 267 - [023] DErv 2x A-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ARGArgo 1[827]
 Lisanne de Weert
[3]EUREuros[846]
 Jolien Ambrosius
[4]RIJRijnland[832]
 Laura van Duin
[5]NJONjord 1[855]
 Josephine van Asbeck
[6]PROMiriam en Geke[842]
 Geke Rademaker
[7]NAUNautilus[847]
 Machteld Vermeer