Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

za 08:30 - Race 101 - [852] NSRF SB D2 voorwedstrijd 1

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ARGArgo Dames S5[400]
 Marit Schapendonk
[3]NERDames 7[401]
 Janna Rodewijk
[4]SKOGLITTØR[402]
 Wies Zagt
[5]SKOEscøllatie[403]
 Floor Tolsma
[6]GYANyx[404]
 Lot Roelofs
[7]VIDDames 3[405]
 Roos Haarlemmer

za 08:35 - Race 102 - [852] NSRF SB D2 voorwedstrijd 2

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]PHODynamene[406]
 Luna van de Ven
[3]PHOLorelei[407]
 Elke van Duin
[4]EURSirènes[408]
 Lillian van Oosterhout
[5]GYAAurum x Nika[409]
 Iris Wolthuis
[6]EURFUV II[410]
 Nynke Bos
[7]PROKapot[411]
 Mandy Vermeijs

za 08:40 - Race 103 - [852] NSRF SB D2 voorwedstrijd 3

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]PROV.L.U.G.[412]
 Emma Wezenberg
[3]SKADames 4[413]
 Sophie de Haan
[4]VIDDames 1[414]
 Lucie Obbens
[5]NJODames 9[415]
 Nienke Spiessens
[6]NJODames 6[416]
 Jolien Sterk
[7]NERDames 4[417]
 Gwendolyn Pieters

za 08:45 - Race 104 - [852] NSRF SB D2 voorwedstrijd 4

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]LAGDames 5[418]
 Sophie Storm van s Gravesande
[3]SKADames 8[419]
 Bente de Klerk Wolters
[4]SKADames 6[420]
 Eva Goossens
[5]VIDDames 2[421]
 Anouk Slotboom
[6]OKEStyx[422]
 Judith van Zwol
[7]SKADames 14[423]
 Josephine Kerkhoven

za 13:15 - Race 133 - [852] NSRF SB D2 D-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]SKADames 6[420]
 Eva Goossens
[3]NJODames 6[416]
 Jolien Sterk
[4]OKEStyx[422]
 Judith van Zwol
[5]VIDDames 2[421]
 Anouk Slotboom
[6]SKADames 8[419]
 Bente de Klerk Wolters
[7]VIDDames 3[405]
 Roos Haarlemmer

za 13:20 - Race 134 - [852] NSRF SB D2 C-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]PHODynamene[406]
 Luna van de Ven
[3]GYAAurum x Nika[409]
 Iris Wolthuis
[4]SKADames 14[423]
 Josephine Kerkhoven
[5]LAGDames 5[418]
 Sophie Storm van s Gravesande
[6]SKOEscøllatie[403]
 Floor Tolsma
[7]EURFUV II[410]
 Nynke Bos

za 13:25 - Race 135 - [852] NSRF SB D2 B-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]VIDDames 1[414]
 Lucie Obbens
[3]ARGArgo Dames S5[400]
 Marit Schapendonk
[4]GYANyx[404]
 Lot Roelofs
[5]EURSirènes[408]
 Lillian van Oosterhout
[6]SKOGLITTØR[402]
 Wies Zagt
[7]NJODames 9[415]
 Nienke Spiessens

za 13:30 - Race 136 - [852] NSRF SB D2 A-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]PROKapot[411]
 Mandy Vermeijs
[3]SKADames 4[413]
 Sophie de Haan
[4]PHOLorelei[407]
 Elke van Duin
[5]NERDames 7[401]
 Janna Rodewijk
[6]NERDames 4[417]
 Gwendolyn Pieters
[7]PROV.L.U.G.[412]
 Emma Wezenberg