Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

za 14:45 - race 151 - [853] NSRF SB D3 voorwedstrijd 1

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ARGArgo Dames S6[603]
 Annelies van Zinderen
[3]OKETroeble[604]
 Iris Kant
[4]VIDDames 4[605]
 Ellen Magg
[5]EURInvicta[606]
 Anne Bomers
[6]OKEBierend Bootje[607]
 Anna Sophia de Monnikhof
[7]ARGArgo Dames S4[608]
 Zina Prinsen

za 14:50 - race 152 - [853] NSRF SB D3 voorwedstrijd 2

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]OKEGauwe Golf[609]
 Chris Meijer
[3]NERDames 3[610]
 Isabelle van Biezen
[4]GYAN.O.P.[611]
 Marlies van der Zijpp
[5]EURSlagroom[612]
 Simone Bouma
[6]ARGArgo Dames S7[613]
 Lea Smeijsters
[7]AEGAegir 6[614]
 Femke Huisman

za 14:55 - race 153 - [853] NSRF SB D3 voorwedstrijd 3

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]GYAMAGNA[615]
 Ilse Koop
[3]NJODames 11[616]
 Tess Fransen
[4]NJODames 15[617]
 Francien van Gent
[5]PHONeptuna[618]
 Laura Mengerink
[6]TRIDames 11'19[619]
 Hannah Raben
[7]SKADames 10[620]
 Nona de Fretes

za 15:00 - race 154 - [853] NSRF SB D3 voorwedstrijd 4

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ORCRocket Rowers[621]
 Fabienne Vermeer
[3]OKEAstROWnauten[622]
 Elise van der Koogh
[4]TRIDames 5'19[623]
 Mila Suijk
[5]NJODames 17[624]
 Julia Moens
[6]ORCBermuda Driesnoek odz Ga je ook mee van de kaart?[625]
 Pien van Gennip
[7]ORCKeizer Nerow odz. We zetten ze in vuur en vlam[626]
 Maaike Bouwmeester

za 17:45 - race 178 - [853] NSRF SB D3 D-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]AEGAegir 6[614]
 Femke Huisman
[3]OKEBierend Bootje[607]
 Anna Sophia de Monnikhof
[4]VIDDames 4[605]
 Ellen Magg
[5]ARGArgo Dames S6[603]
 Annelies van Zinderen
[6]ORCKeizer Nerow odz. We zetten ze in vuur en vlam[626]
 Maaike Bouwmeester
[7]EURInvicta[606]
 Anne Bomers

za 17:50 - race 179 - [853] NSRF SB D3 C-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]PHONeptuna[618]
 Laura Mengerink
[3]NJODames 11[616]
 Tess Fransen
[4]ARGArgo Dames S4[608]
 Zina Prinsen
[5]OKETroeble[604]
 Iris Kant
[6]TRIDames 11'19[619]
 Hannah Raben
[7]NJODames 15[617]
 Francien van Gent

za 17:55 - race 180 - [853] NSRF SB D3 B-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]NJODames 17[624]
 Julia Moens
[3]GYAN.O.P.[611]
 Marlies van der Zijpp
[4]ORCBermuda Driesnoek odz Ga je ook mee van de kaart?[625]
 Pien van Gennip
[5]SKADames 10[620]
 Nona de Fretes
[6]OKEAstROWnauten[622]
 Elise van der Koogh
[7]ARGArgo Dames S7[613]
 Lea Smeijsters

za 18:00 - race 181 - [853] NSRF SB D3 A-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]TRIDames 5'19[623]
 Mila Suijk
[3]GYAMAGNA[615]
 Ilse Koop
[4]ORCRocket Rowers[621]
 Fabienne Vermeer
[5]NERDames 3[610]
 Isabelle van Biezen
[6]OKEGauwe Golf[609]
 Chris Meijer
[7]EURSlagroom[612]
 Simone Bouma