Friday

24 May 2019

no.crew
stroke
eventracelanetimepos.
SPS171St Pauls School Boat ClubJ14 4x+Time Trial07:58.8731st
Rahul Marchand
SPS286St Pauls School Boat Club BJ14 8x+ 2Time Trial06:39.081st
Alexander Gong
SPS287St Pauls School Boat Club CJ14 8x+ 2Time Trial07:22.0417th
Abhibhava Saxena
SPS347St Pauls School Boat Club AJ14 8x+ 1Time Trial06:18.492nd
Cameron Nelson
SPSSt Pauls School Boat Club CJ14 8x+ 2Final C[7]07:48.114th
Abhibhava Saxena
SPSSt Pauls School Boat Club BJ14 8x+ 2Final A[5]07:09.972nd
Alexander Gong
SPSSt Pauls School Boat Club AJ14 8x+ 1Final A[4]06:56.174th
Cameron Nelson

Saturday

25 May 2019

no.crew
stroke
eventracelanetimepos.
SPS8St Pauls School Boat Club AJ15 8+Time Trial06:03.865th
Callum Elder
SPS86St Pauls School Boat Club CJ15 2nd 8+Time Trial06:40.7516th
Alexander Ridley
SPS87St Pauls School Boat Club BJ15 2nd 8+Time Trial06:13.171st
Benedict Harker
SPS161St Pauls School Boat Club AJ16 8+Time Trial05:50.224th
Andrew Spielmann
SPS210St Pauls School Boat Club3rd 8+Time Trial06:10.382nd
Connor Seery
SPS277St Pauls School Boat Club2nd 8+Time Trial05:42.664th
Joseph Rosenfeld
SPS370St Pauls School Boat ClubCh 8+Time Trial05:35.318th
Joseph Middleton
SPSSt Pauls School Boat Club AJ15 8+Semifinal A/B 2[6]06:25.362nd
Callum Elder
SPSSt Pauls School Boat Club BJ15 2nd 8+Semifinal A/B 2[5]06:33.141st
Benedict Harker
SPSSt Pauls School Boat Club AJ16 8+Semifinal A/B 2[5]06:14.143rd
Andrew Spielmann
SPSSt Pauls School Boat ClubCh 8+Semifinal A/B 2[6]05:53.313rd
Joseph Middleton
SPSSt Pauls School Boat Club AJ15 8+Final A[3]06:22.224th
Callum Elder
SPSSt Pauls School Boat Club BJ15 2nd 8+Final A[4]06:26.571st
Benedict Harker
SPSSt Pauls School Boat Club AJ16 8+Final A[7]06:11.115th
Andrew Spielmann
SPSSt Pauls School Boat Club3rd 8+Final A[5]06:35.062nd
Connor Seery
SPSSt Pauls School Boat Club2nd 8+Final A[6]06:07.895th
Joseph Rosenfeld
SPSSt Pauls School Boat ClubCh 8+Final A[7]05:48.101st
Joseph Middleton

Sunday

26 May 2019

no.crew
stroke
eventracelanetimepos.
SPS32St Pauls School Boat Club AJ16 4-Time Trial06:26.857th
Deni Galay
SPS35St Pauls School Boat Club CJ16 4-Time Trial06:52.7520th
Seb Applemans
SPS362St Pauls School Boat Club BCh4-Time Trial06:06.333rd
Joseph Middleton
SPS374St Pauls School Boat Club ACh4-Time Trial06:23.1115th
Joseph Rosenfeld
SPS388St Pauls School Boat Club ACh 4+Time Trial06:49.4114th
David Moreno
SPS390St Pauls School Boat Club BCh 4+Time Trial06:24.175th
Milo Taylor
SPSSt Pauls School Boat Club AJ16 4-Semifinal A/B 1[3]06:50.305th
Deni Galay
SPSSt Pauls School Boat Club BCh4-Semifinal A/B 1[5]06:21.072nd
Joseph Middleton
SPSSt Pauls School Boat Club ACh 4+Semifinal A/B 1[2]07:01.657th
David Moreno
SPSSt Pauls School Boat Club BCh 4+Semifinal A/B 2[6]06:45.413rd
Milo Taylor
SPSSt Pauls School Boat Club AJ16 4-Final B[4]06:45.511st
Deni Galay
SPSSt Pauls School Boat Club BCh4-Final A[3]06:17.171st
Joseph Middleton
SPSSt Pauls School Boat Club ACh 4+Final B[4]06:54.397th
David Moreno
SPSSt Pauls School Boat Club BCh 4+Final A[4]06:40.087th
Milo Taylor