Friday

24 May 2019

no.crew
stroke
eventracelanetimepos.
ABS278Abingdon School Boat Club AJ14 8x+ 2Time Trial06:45.913rd
Freddie Badcock
ABS284Abingdon School Boat Club BJ14 8x+ 2Time Trial06:50.265th
Benedict Schilizzi
ABS290Abingdon School Boat Club CJ14 8x+ 2Time Trial06:55.548th
Arthur Monaghan
ABS334Abingdon School Boat Club AJ14 8x+ 1Time Trial06:34.0511th
Jamie Wright
ABSAbingdon School Boat Club CJ14 8x+ 2Final B[4]07:25.532nd
Arthur Monaghan
ABSAbingdon School Boat Club AJ14 8x+ 2Final A[6]07:12.643rd
Freddie Badcock
ABSAbingdon School Boat Club BJ14 8x+ 2Final A[7]07:28.616th
Benedict Schilizzi
ABSAbingdon School Boat Club AJ14 8x+ 1Final B[2]07:16.126th
Jamie Wright

Saturday

25 May 2019

no.crew
stroke
eventracelanetimepos.
ABS21Abingdon School Boat Club AJ15 8+Time Trial06:07.656th
Sam Hayes-Newington
ABS78Abingdon School Boat Club AJ15 2nd 8+Time Trial06:28.468th
Max Kidd May
ABS122Abingdon School Boat Club AJ16 2nd 8+Time Trial06:05.392nd
Frederick Cunningham
ABS157Abingdon School Boat Club AJ16 8+Time Trial05:49.613rd
Daniel McNamara
ABS211Abingdon School Boat Club A3rd 8+Time Trial06:28.965th
Charles Engwell
ABS274Abingdon School Boat Club A2nd 8+Time Trial05:51.828th
Joshua Rundle
ABS366Abingdon School Boat Club ACh 8+Time Trial05:33.657th
Christopher Fry
ABSAbingdon School Boat Club AJ15 8+Semifinal A/B 1[3]06:33.985th
Sam Hayes-Newington
ABSAbingdon School Boat Club AJ15 2nd 8+Semifinal A/B 2[3]06:57.876th
Max Kidd May
ABSAbingdon School Boat Club AJ16 8+Semifinal A/B 1[4]06:11.092nd
Daniel McNamara
ABSAbingdon School Boat Club ACh 8+Semifinal A/B 1[3]05:58.715th
Christopher Fry
ABSAbingdon School Boat Club AJ15 8+Final B[6]06:33.223rd
Sam Hayes-Newington
ABSAbingdon School Boat Club AJ15 2nd 8+Final B[2]06:50.763rd
Max Kidd May
ABSAbingdon School Boat Club AJ16 2nd 8+Final A[4]06:22.662nd
Frederick Cunningham
ABSAbingdon School Boat Club AJ16 8+Final A[3]06:09.573rd
Daniel McNamara
ABSAbingdon School Boat Club A3rd 8+Final A[2]06:51.365th
Charles Engwell
ABSAbingdon School Boat Club A2nd 8+Final B[5]06:12.531st
Joshua Rundle
ABSAbingdon School Boat Club ACh 8+Final B[4]06:01.862nd
Christopher Fry

Sunday

26 May 2019

no.crew
stroke
eventracelanetimepos.
ABS31Abingdon School Boat Club AJ16 4-Time Trial06:21.473rd
Daniel McNamara
ABS376Abingdon School Boat Club ACh4-Time Trial06:21.7513th
Mathew Wiblin
ABS396Abingdon School Boat Club ACh 4+Time Trial06:25.646th
Christopher Fry
ABSAbingdon School Boat Club AJ16 4-Semifinal A/B 1[5]06:47.973rd
Daniel McNamara
ABSAbingdon School Boat Club ACh 4+Semifinal A/B 1[6]06:41.233rd
Christopher Fry
ABSAbingdon School Boat Club AJ16 4-Final A[2]06:35.983rd
Daniel McNamara
ABSAbingdon School Boat Club ACh 4+Final A[3]06:37.695th
Christopher Fry