Boegnummers
Vergeet niet uw boegnummer in te leveren bij het secretariaat.

[003] HE 1x (Nationaal Kampioenschap) time-trial

24 tijdsnelsten => KF

pos.codeploeg
slag
veldnummer400m900m
interval
1400m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.AEGMelvin TwellaarHE 1x151------07:16,52(1)KF
 Aegir (p1)
2.NERIes WiersmaHSB 1x194------07:25,05(2)KF
 Nereus 3 (SB)+8,53
3.NERLars KreiterHSB 1x186------07:26,14(3)KF
 Nereus 4 (SB)+9,62
4.SKOStijn WielingHE 1x187------07:29,65(4)KF
 Skøll 2+13,13
5.SKOJan van der BijHE 1x152------07:30,20(5)KF
  Skøll 1 (p2)+13,68
6.NERBoris MulderHE 1x195------07:30,38(6)KF
 Nereus 2+13,86
7.VIDJorn SalverdaHE 1x171------07:32,29(7)KF
 Vidar 1+15,77
8.LAGSjoerd ScheperHSB 1x185------07:32,58(8)KF
 Laga (SB)+16,06
9.NERWietse MorreauHSB 1x174------07:32,66(9)KF
 Nereus 1 (SB)+16,14
10.RIJLucas VeldmaatHE 1x192------07:33,47(10)KF
 Rijnland+16,95
11.BORNicolaas DirkzwagerHSB 1x189------07:34,15(11)KF
 Boreas (SB)+17,63
12.SKOLennart van LieropHE 1x153------07:34,76(12)KF
 Skøll 4 (p3)+18,24
13.SKOWibout RustenburgHE 1x170------07:35,85(13)KF
 Skøll 3+19,33
14.GYAErik TalensHSB 1x184------07:35,94(14)KF
 Gyas (SB)+19,42
15.NERRik RienksHE 1x154------07:36,41(15)KF
 Nereus 1 (p4)+19,89
16.TRITimo van EijdenHE 1x177------07:37,58(16)KF
 Triton 1+21,06
17.THESander de GraafHE 1x155------07:41,66(17)KF
 Thêta (p5)+25,14
18.PHOSten PostmaHSB 1x198------07:41,82(18)KF
 Phocas 1 (SB)+25,30
19.LAGBart RooversHE 1x178------07:42,24(19)KF
 Laga 3+25,72
20.NJONiels BoonstraHE 1x158------07:42,48(20)KF
 Njord+25,96
21.PRONiek van der GriftHE 1x180------07:42,58(21)KF
 Proteus-Eretes 2+26,06
22.NJOTijs de KoninghHSB 1x182------07:42,80(22)KF
 Njord (SB)+26,28
23.LAGTristan SteegmanHE 1x183------07:42,89(23)KF
 Laga 4+26,37
24.NERLucas KeijzerHSB 1x167------07:44,30(25)07:44,28
 Nereus 5 (SB)gecorrigeerd
-0,02
24.SAULuc CornieljeHE 1x176------07:44,28(24)KF
 Saurus 3+27,76
26.SAUKarel van MelleHE 1x188------07:44,87(26)
 Saurus 2+28,35
27.TRICasper van der SteenHE 1x156------07:44,95(27)
 Triton 2+28,43
28.THEOlle van BohemenHSB 1x179------07:45,13(28)
 Thêta (SB)+28,61
29.NERTomba MorreauHSB 1x169------07:45,40(29)
 Nereus 2 (SB)+28,88
30.GYALeonard VosHE 1x193------07:47,05(30)
 Gyas+30,53
31.LAGWouter van der MeerHE 1x157------07:47,21(31)
 Laga 2+30,69
32.NERJelle BakkerHSB 1x160------07:47,48(32)
 Nereus 7 (SB)+30,96
33.OKECornelus PalsmaHSB 1x161------07:50,82(33)
 Okeanos (SB)+34,30
34.PROSander HazelaarHE 1x190------07:51,29(34)
 Proteus-Eretes 1+34,77
35.ORCDaan KlompHE 1x165------07:52,09(35)
 Orca+35,57
36.SKOJoost SchwarzHSB 1x197------07:52,24(36)
 Skøll 1 (SB)+35,72
37.LAGDaan Vos de WaelHE 1x168------07:54,60(37)
 Laga 1+38,08
38.NERNoud ScholtenHE 1x162------07:55,72(38)
 Nereus 3+39,20
39.PHOStijn van PruissenHSB 1x191------07:56,02(39)
 Phocas 2 (SB)+39,50
40.SAUMats van SabbenHSB 1x172------07:59,04(40)
 Saurus (SB)+42,52
41.PROPieter Cornelis DegelingHE 1x175------07:59,49(41)
 Proteus-Eretes 3+42,97
42.PHOHessel van VilsterenHE 1x196------08:00,61(42)
 Phocas+44,09
43.SKAMaarten BukmanHE 1x173------08:02,43(43)
 Skadi 2+45,91
44.SKAMartijn BosHE 1x163------08:04,22(44)
 Skadi 1+47,70
45.WILMaarten WormHSB 1x181------08:16,90(45)
 Willem III (SB)+1:00,38
46.NERMaarten StorkHSB 1x159------08:19,80(46)
 Nereus 6 (SB)+1:03,28
47.VIDLuuk Van BrusselHSB 1x166------08:20,03(47)
 Vidar (SB)+1:03,51
48.SKORobbe MouritsHSB 1x164------08:21,80(48)
 Skøll 2 (SB)+1:05,28

za 09:05 - race 216 - [003] HE 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.AEGMelvin TwellaarHE 1x[4]01:57,11(1)04:04,60(1)06:13,94(1)08:25,01(1)
 Aegir (p1)02:07,4902:09,3402:11,07
2.NERWietse MorreauHSB 1x[2]02:02,76(6)04:10,30(2)06:21,01(2)08:28,53(2)
 Nereus 1 (SB)02:07,5402:10,7102:07,52+3,52
3.NERLucas KeijzerHSB 1x[7]02:00,59(2)04:12,93(3)--08:35,71(3)
 Nereus 5 (SB)02:12,34+10,70
4.SAULuc CornieljeHE 1x[1]02:01,09(3)04:13,25(4)06:29,16(3)08:38,80(4)
 Saurus 302:12,1602:15,9102:09,64+13,79
5.LAGSjoerd ScheperHSB 1x[3]02:03,32(7)04:16,37(5)06:33,26(4)08:44,55(5)
 Laga (SB)02:13,0502:16,8902:11,29+19,54
6.THESander de GraafHE 1x[6]02:01,71(4)04:16,59(6)06:43,49(6)08:56,25(6)
 Thêta (p5)02:14,8802:26,9002:12,76+31,24
7.TRITimo van EijdenHE 1x[5]02:02,32(5)04:20,85(7)06:43,21(5)08:58,93(7)
 Triton 102:18,5302:22,3602:15,72+33,92

za 09:10 - race 217 - [003] HE 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERRik RienksHE 1x[2]02:02,78(2)04:15,44(1)06:22,95(1)08:27,11(1)
 Nereus 1 (p4)02:12,6602:07,5102:04,16
2.NERIes WiersmaHSB 1x[3]02:01,83(1)04:16,77(2)06:29,51(2)08:41,73(2)
 Nereus 3 (SB)02:14,9402:12,7402:12,22+14,62
3.LAGTristan SteegmanHE 1x[1]02:08,68(3)04:34,76(4)06:45,17(3)08:50,09(3)
 Laga 402:26,0802:10,4102:04,92+22,98
4.PHOSten PostmaHSB 1x[6]02:16,95(5)04:39,14(5)06:54,17(4)09:00,14(4)
 Phocas 1 (SB)02:22,1902:15,0302:05,97+33,03
5.RIJLucas VeldmaatHE 1x[5]02:18,66(6)04:43,65(6)06:59,41(5)09:12,20(5)
 Rijnland02:24,9902:15,7602:12,79+45,09
VIDJorn SalverdaHE 1x[4]02:09,21(4)04:27,26(3)--niet gefinisht
 Vidar 102:18,05

za 09:15 - race 218 - [003] HE 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERBoris MulderHE 1x[3]02:07,91(2)04:20,01(1)06:32,05(1)08:42,22(1)
 Nereus 202:12,1002:12,0402:10,17
2.NERLars KreiterHSB 1x[4]02:07,63(1)04:21,48(2)06:34,75(2)08:44,42(2)
 Nereus 4 (SB)02:13,8502:13,2702:09,67+2,20
3.NJOTijs de KoninghHSB 1x[1]02:10,97(3)04:24,34(3)06:37,06(3)08:44,76(3)
 Njord (SB)02:13,3702:12,7202:07,70+2,54
4.GYAErik TalensHSB 1x[2]02:11,22(4)04:25,17(4)06:37,72(4)08:50,40(4)
 Gyas (SB)02:13,9502:12,5502:12,68+8,18
5.LAGBart RooversHE 1x[6]02:17,07(5)04:33,64(5)06:48,60(5)08:53,02(5)
 Laga 302:16,5702:14,9602:04,42+10,80
6.BORNicolaas DirkzwagerHSB 1x[5]02:22,07(6)04:43,52(6)07:06,03(6)09:22,99(6)
 Boreas (SB)02:21,4502:22,5102:16,96+40,77

za 09:20 - race 219 - [003] HE 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SKOJan van der BijHE 1x[3]01:52,65(1)04:01,93(1)06:06,82(1)08:16,98(1)
  Skøll 1 (p2)02:09,2802:04,8902:10,16
2.SKOLennart van LieropHE 1x[2]01:57,63(2)04:06,59(2)06:12,66(2)08:20,40(2)
 Skøll 4 (p3)02:08,9602:06,0702:07,74+3,42
3.SKOWibout RustenburgHE 1x[5]02:01,30(3)04:19,47(5)06:18,56(3)08:23,18(3)
 Skøll 302:18,1701:59,0902:04,62+6,20
4.NJONiels BoonstraHE 1x[1]02:02,36(4)04:12,94(4)06:19,21(4)08:25,67(4)
 Njord02:10,5802:06,2702:06,46+8,69
5.SKOStijn WielingHE 1x[4]02:04,90(5)04:11,39(3)06:33,91(5)08:45,67(5)
 Skøll 202:06,4902:22,5202:11,76+28,69
6.PRONiek van der GriftHE 1x[6]02:08,21(6)04:30,21(6)06:48,63(6)09:01,21(6)
 Proteus-Eretes 202:22,0002:18,4202:12,58+44,23

zo 08:50 - race 311 - [003] HE 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.AEGMelvin TwellaarHE 1x[2]01:49,79(2)03:40,61(2)05:35,83(1)07:46,55(1)FA
 Aegir (p1)01:50,8201:55,2202:10,72
2.SKOJan van der BijHE 1x[1]01:46,12(1)03:38,72(1)05:42,94(2)07:54,63(2)FA
  Skøll 1 (p2)01:52,6002:04,2202:11,69+8,08
3.NERIes WiersmaHSB 1x[3]01:51,41(3)03:51,46(3)05:55,69(3)08:00,93(3)FA
 Nereus 3 (SB)02:00,0502:04,2302:05,24+14,38
4.NERLucas KeijzerHSB 1x[5]01:52,48(4)03:54,35(4)06:02,39(4)08:16,98(4)FB
 Nereus 5 (SB)02:01,8702:08,0402:14,59+30,43
5.NERLars KreiterHSB 1x[4]01:56,50(5)04:03,19(5)06:18,50(5)08:36,43(5)FB
 Nereus 4 (SB)02:06,6902:15,3102:17,93+49,88
6.NJOTijs de KoninghHSB 1x[6]02:05,83(6)04:18,84(6)06:30,78(6)08:39,66(6)FB
 Njord (SB)02:13,0102:11,9402:08,88+53,11

zo 08:55 - race 312 - [003] HE 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERRik RienksHE 1x[1]01:50,65(2)03:44,66(1)05:43,75(1)07:45,02(1)FA
 Nereus 1 (p4)01:54,0101:59,0902:01,27
2.SKOLennart van LieropHE 1x[3]01:49,82(1)03:48,57(2)05:49,76(3)07:48,35(2)FA
 Skøll 4 (p3)01:58,7502:01,1901:58,59+3,33
3.NERWietse MorreauHSB 1x[4]01:52,18(3)03:49,33(3)05:48,60(2)07:49,55(3)FA
 Nereus 1 (SB)01:57,1501:59,2702:00,95+4,53
4.NERBoris MulderHE 1x[2]01:53,02(4)03:51,12(4)05:53,88(4)07:54,59(4)FB
 Nereus 201:58,1002:02,7602:00,71+9,57
5.SKOWibout RustenburgHE 1x[5]01:54,58(5)03:54,06(5)05:56,24(5)07:54,85(5)FB
 Skøll 301:59,4802:02,1801:58,61+9,83
6.LAGTristan SteegmanHE 1x[6]02:02,28(6)04:13,12(6)06:29,76(6)08:39,82(6)FB
 Laga 402:10,8402:16,6402:10,06+54,80

zo 12:35 - race 353 - [003] HE 1x D-finale

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.THESander de GraafHE 1x[4]01:53,83(1)04:02,31(1)06:06,93(1)08:02,33(1)
 Thêta (p5)02:08,4802:04,6201:55,40
2.LAGBart RooversHE 1x[2]02:02,63(5)04:08,41(3)06:07,47(2)08:04,12(2)
 Laga 302:05,7801:59,0601:56,65+1,79
3.RIJLucas VeldmaatHE 1x[3]01:58,08(3)04:08,72(4)06:13,04(3)08:14,59(3)
 Rijnland02:10,6402:04,3202:01,55+12,26
4.TRITimo van EijdenHE 1x[7]01:56,62(2)04:06,37(2)06:19,40(5)08:17,52(4)
 Triton 102:09,7502:13,0301:58,12+15,19
5.PRONiek van der GriftHE 1x[5]02:00,30(4)04:12,08(5)06:19,08(4)08:24,76(5)
 Proteus-Eretes 202:11,7802:07,0002:05,68+22,43
6.BORNicolaas DirkzwagerHSB 1x[6]02:04,63(6)04:21,13(6)06:36,78(6)08:50,31(6)
 Boreas (SB)02:16,5002:15,6502:13,53+47,98

zo 12:40 - race 354 - [003] HE 1x C-finale

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NJONiels BoonstraHE 1x[2]01:57,29(1)03:56,93(1)05:59,26(1)07:56,39(1)
 Njord01:59,6402:02,3301:57,13
2.SAULuc CornieljeHE 1x[3]02:01,52(3)04:05,66(2)06:15,06(2)08:18,08(2)
 Saurus 302:04,1402:09,4002:03,02+21,69
3.LAGSjoerd ScheperHSB 1x[6]02:11,91(5)04:09,81(4)06:20,75(3)08:21,36(3)
 Laga (SB)01:57,9002:10,9402:00,61+24,97
4.GYAErik TalensHSB 1x[4]02:01,23(2)04:08,69(3)06:20,98(4)08:24,00(4)
 Gyas (SB)02:07,4602:12,2902:03,02+27,61
5.PHOSten PostmaHSB 1x[5]02:05,11(4)04:19,05(5)06:26,67(5)08:29,52(5)
 Phocas 1 (SB)02:13,9402:07,6202:02,85+33,13
SKOStijn WielingHE 1x[7]--06:14,07(6)--niet gefinisht
 Skøll 2

zo 15:45 - race 381 - [003] HE 1x B-finale

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NERLucas KeijzerHSB 1x[3]01:57,26(1)03:58,31(1)--08:03,04(1)
 Nereus 5 (SB)02:01,05
2.NERBoris MulderHE 1x[2]01:58,99(2)04:00,32(2)--08:04,16(2)
 Nereus 202:01,33+1,12
3.SKOWibout RustenburgHE 1x[4]02:01,06(3)04:03,99(3)--08:09,32(3)
 Skøll 302:02,93+6,28
4.NERLars KreiterHSB 1x[5]02:02,45(4)04:09,83(4)--08:26,37(4)
 Nereus 4 (SB)02:07,38+23,33
5.NJOTijs de KoninghHSB 1x[6]02:08,03(5)04:15,94(5)--08:41,13(5)
 Njord (SB)02:07,91+38,09
6.LAGTristan SteegmanHE 1x[7]02:09,25(6)04:19,33(6)--08:53,94(6)
 Laga 402:10,08+50,90

zo 15:50 - race 382 - [003] HE 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.AEGMelvin TwellaarHE 1x[3]01:52,51(2)03:46,29(1)--07:40,45(1)
 Aegir (p1)01:53,78
2.NERRik RienksHE 1x[2]01:56,69(4)03:49,24(2)--07:45,88(2)
 Nereus 1 (p4)01:52,55+5,43
3.SKOJan van der BijHE 1x[5]01:52,00(1)03:50,98(3)--07:50,04(3)
  Skøll 1 (p2)01:58,98+9,59
4.SKOLennart van LieropHE 1x[4]01:57,42(5)03:55,75(4)--07:51,27(4)
 Skøll 4 (p3)01:58,33+10,82
5.NERWietse MorreauHSB 1x[6]01:58,15(6)03:59,24(5)--08:07,99(5)
 Nereus 1 (SB)02:01,09+27,54
6.NERIes WiersmaHSB 1x[7]01:54,78(3)04:01,51(6)--08:19,38(6)
 Nereus 3 (SB)02:06,73+38,93