Boegnummers
Vergeet niet uw boegnummer in te leveren bij het secretariaat.

vrijdag

22 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
AEG3Roos DuijnLDE 1xtime-trial08:43,554e
Aegir
AEG107Victor SchopLHE 1xtime-trial07:46,613e
Aegir 2
AEG151Melvin TwellaarHE 1xtime-trial07:16,521e
Aegir (p1)
AEG202AegirDE 2-time-trial08:46,1619e
Bente Kruizinga
AEG215Aegir 1 (SB)DSB 2-time-trial08:33,3410e
Orren Smeding
AEG219Aegir 3 (SB)DSB 2-time-trial08:37,8815e
Brecht van Norel
AEG220Aegir 2 (SB)DSB 2-time-trial08:36,7614e
Jara Zorzi
AEG266AegirHE 2-time-trial07:25,0911e
Sander Bakker

zaterdag

23 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
AEGAegirHE 2-herkansing 1[5]07:50,404e
Sander Bakker
AEGMelvin TwellaarHE 1xkwart-finale 1[4]08:25,011e
Aegir (p1)
AEGVictor SchopLHE 1xkwart-finale 3[3]08:56,292e
Aegir 2
AEGGunnar van den HoogenJ18 1xkwart-finale 4[1]08:44,592e
Aegir
AEGAegir 2 (SB)DSB 2-herkansing 2[2]09:57,793e
Jara Zorzi
AEGAegir 1 (SB)DSB 2-herkansing 2[3]10:08,104e
Orren Smeding
AEGAegir 3 (SB)DSB 2-herkansing 2[5]09:51,842e
Brecht van Norel
AEGAegirDE 2-herkansing 2[6]10:11,515e
Bente Kruizinga
AEGAegirDEj 8+voorwedstrijd 3[4]07:45,831e
Nora Stokvis
AEGAegirHEj 8+voorwedstrijd 3[2]07:07,756e
Bram Bresser
ORCOrca/AegirHEj 8+voorwedstrijd 3[6]06:44,183e
Sven Huiberts
AEGAegirLHEj 8+voorwedstrijd 3[6]07:10,955e
Remco Tijssen
AEGAegirLDEj 4*voorwedstrijd 1[3]08:18,071e
Umi Kuiphuis
AEGLennart KruizingaHG 1xvoorwedstrijd 1[3]08:12,243e
Aegir
AEGAegirDEj 8+A-finale[1]08:16,672e
Nora Stokvis
ORCOrca/AegirHEj 8+B-finale[1]07:14,881e
Sven Huiberts
AEGAegirLHEj 8+B-finale[6]07:30,934e
Remco Tijssen
AEGAegirLDEj 4*A-finale[2]09:04,481e
Umi Kuiphuis
AEGAegirDB 2xA-finale[1]09:42,241e
Wietske Anema

zondag

24 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
AEGAegir 3 (SB)DSB 2-halve-finale 2[6]08:59,505e
Brecht van Norel
AEGMelvin TwellaarHE 1xhalve-finale 1[2]07:46,551e
Aegir (p1)
AEGVictor SchopLHE 1xhalve-finale 2[4]08:28,464e
Aegir 2
AEGGunnar van den HoogenJ18 1xhalve-finale 1[4]08:12,433e
Aegir
AEGRoos DuijnLDE 1xhalve-finale 1[2]09:13,892e
Aegir
AEGAegirHB 8+voorwedstrijd 2[4]07:21,254e
Bram Bresser
AEGAegirDB 8+voorwedstrijd 2[3]07:56,122e
Nora Stokvis
AEGAegirLHB 8+voorwedstrijd 1[2]07:21,071e
Remco Tijssen
AEGAegirLDB 4*voorwedstrijd 1[5]08:38,783e
Loes Boddeke
AEGAegirHB 4+voorwedstrijd 2[4]07:43,683e
David Kruijning
AEGLennart KruizingaHB 1xvoorwedstrijd 1[3]08:30,101e
Aegir 1
AEGTjalling Jan VeldhuisHB 1xvoorwedstrijd 3[4]08:39,912e
Aegir 2
AEGAegirHE 2-C-finale[2]07:38,971e
Sander Bakker
AEGAegir 2DG 4-A-finale[4]07:56,211e
Orren Smeding
AEGAegirDB 8+A-finale[4]08:03,193e
Nora Stokvis
AEGAegirLHB 8+A-finale[4]07:18,783e
Remco Tijssen
AEGAegirHB 4+A-finale[6]07:59,204e
David Kruijning
AEGRoos DuijnLDE 1xA-finale[5]09:22,964e
Aegir
AEGMelvin TwellaarHE 1xA-finale[3]07:40,451e
Aegir (p1)
AEGVictor SchopLHE 1xB-finale[3]08:13,662e
Aegir 2
AEGGunnar van den HoogenJ18 1xA-finale[6]08:31,115e
Aegir
AEGAegir 3 (SB)DSB 2-B-finale[3]08:41,772e
Brecht van Norel
AEGLennart KruizingaHB 1xA-finale[3]08:32,033e
Aegir 1
AEGTjalling Jan VeldhuisHB 1xA-finale[6]08:55,045e
Aegir 2
NERNereus/Phocas/Laga/Aegir/SkøllHE 8+A-finale[6]06:15,293e
Nelson Ritsema