Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vr 18:17 - race 104 - [011] DE 1x time-trial

24 tijdsnelsten => KF

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
THELisa ScheenaardDE 1x[94]
 Thêta (p1)
GYASophie SouwerDE 1x[95]
 Gyas 1 (p2)
ORCInge JanssenDE 1x[96]
 Orca 2 (p3)
PRORoos de JongDE 1x[97]
 Proteus 1 (p4)
NJONicole BeukersDE 1x[98]
 Njord (p5)
NEROlivia van RooijenDE 1x[99]
 Nereus (p6)
WILLotte PronkDE 1x[100]
 Willem III 2
NJOElke SandersDSB 1x[101]
 Njord
LAABenthe BoonstraDSB 1x[102]
 Laak
PELCarlijn de RooijDSB 1x[103]
 Pelargos
WILJessica DrostDE 1x[104]
 Willem III 3
SKONika VosDSB 1x[105]
 Skøll
LAGTessa DullemansDSB 1x[106]
 Laga
WILJanneke van der MeulenDE 1x[107]
 Willem III 1
ASOFleur JaspersDSB 1x[108]
 Asopos
SKOAshley RijstDE 1x[109]
 Skøll 2
PROAmber StienstraDE 1x[110]
 Proteus 2
EURMinke HolleboomDE 1x[111]
 Euros
SAUSophia KlerksDSB 1x[112]
 Saurus
ORCMargriet LantinkDE 1x[113]
 Orca 1
GYAMarloes OldenburgDE 1x[114]
 Gyas 2
SKANina LoosDE 1x[115]
 Skadi
NERBente PaulisDSB 1x[116]
 Nereus
PROVeerle KootDSB 1x[117]
 Proteus
PONJoyline MudDE 1x[118]
 Pontos
DDSMerel DubbeldamDE 1x[119]
 DDS
ASORoxann GeenenDE 1x[120]
 Asopos
THELisa van HeyningenDSB 1x[121]
 Thêta
AEGIlse KolkmanDSB 1x[122]
 Aegir
ARGCarolien TigelaarDE 1x[123]
 Argo
SKOSanne BrugginkDE 1x[124]
 Skøll 1

za 08:10 - race 203 - [011] DE 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]THELisa van HeyningenDSB 1x
 Thêta
[2]WILLotte PronkDE 1x
 Willem III 2
[3]LAGTessa DullemansDSB 1x
 Laga
[4]THELisa ScheenaardDE 1x
 Thêta (p1)
[5]NEROlivia van RooijenDE 1x
 Nereus (p6)
[6]ASOFleur JaspersDSB 1x
 Asopos

za 08:15 - race 204 - [011] DE 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]SKANina LoosDE 1x
 Skadi
[2]NERBente PaulisDSB 1x
 Nereus
[3]ORCMargriet LantinkDE 1x
 Orca 1
[4]GYASophie SouwerDE 1x
 Gyas 1 (p2)
[5]EURMinke HolleboomDE 1x
 Euros
[6]LAABenthe BoonstraDSB 1x
 Laak

za 08:20 - race 205 - [011] DE 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]PROAmber StienstraDE 1x
 Proteus 2
[2]AEGIlse KolkmanDSB 1x
 Aegir
[3]GYAMarloes OldenburgDE 1x
 Gyas 2
[4]NJONicole BeukersDE 1x
 Njord (p5)
[5]SKONika VosDSB 1x
 Skøll
[6]PROVeerle KootDSB 1x
 Proteus

za 08:25 - race 206 - [011] DE 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]SKOAshley RijstDE 1x
 Skøll 2
[2]SKOSanne BrugginkDE 1x
 Skøll 1
[3]PRORoos de JongDE 1x
 Proteus 1 (p4)
[4]ORCInge JanssenDE 1x
 Orca 2 (p3)
[6]WILJessica DrostDE 1x
 Willem III 3

za 15:40 - race 293 - [011] DE 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]LAGTessa DullemansDSB 1x
 Laga
[2]NJONicole BeukersDE 1x
 Njord (p5)
[3]PRORoos de JongDE 1x
 Proteus 1 (p4)
[4]THELisa ScheenaardDE 1x
 Thêta (p1)
[5]ORCMargriet LantinkDE 1x
 Orca 1
[6]AEGIlse KolkmanDSB 1x
 Aegir

za 15:45 - race 294 - [011] DE 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]SKOSanne BrugginkDE 1x
 Skøll 1
[2]ORCInge JanssenDE 1x
 Orca 2 (p3)
[3]GYASophie SouwerDE 1x
 Gyas 1 (p2)
[4]GYAMarloes OldenburgDE 1x
 Gyas 2
[5]NEROlivia van RooijenDE 1x
 Nereus (p6)
[6]NERBente PaulisDSB 1x
 Nereus

zo 14:41 - race 478 - [011] DE 1x C-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]EURMinke HolleboomDE 1x
 Euros
[2]SKOAshley RijstDE 1x
 Skøll 2
[3]WILLotte PronkDE 1x
 Willem III 2
[4]SKONika VosDSB 1x
 Skøll
[5]PROAmber StienstraDE 1x
 Proteus 2
[6]LAABenthe BoonstraDSB 1x
 Laak

zo 14:46 - race 479 - [011] DE 1x B-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]GYAMarloes OldenburgDE 1x
 Gyas 2
[2]LAGTessa DullemansDSB 1x
 Laga
[3]NEROlivia van RooijenDE 1x
 Nereus (p6)
[4]ORCMargriet LantinkDE 1x
 Orca 1
[5]NERBente PaulisDSB 1x
 Nereus
[6]AEGIlse KolkmanDSB 1x
 Aegir

zo 14:51 - race 480 - [011] DE 1x A-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]GYASophie SouwerDE 1x
 Gyas 1 (p2)
[2]THELisa ScheenaardDE 1x
 Thêta (p1)
[3]PRORoos de JongDE 1x
 Proteus 1 (p4)
[4]ORCInge JanssenDE 1x
 Orca 2 (p3)
[5]SKOSanne BrugginkDE 1x
 Skøll 1
[6]NJONicole BeukersDE 1x
 Njord (p5)