Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vr 18:44 - race 106 - [003] HE 1x time-trial

24 tijdsnelsten => KF

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
SKOLennart van LieropHE 1x[148]
 Skøll 1 (p1)
GYALuuk AdemaHE 1x[149]
 Gyas (p2)
SKOGuillaume KrommenhoekHE 1x[150]
 Skøll 2 (p3)
NJOGerard van der VeldenHE 1x[151]
 Njord (p4)
SKOJoris MoermanHSB 1x[152]
 Skøll
NERFreek TemmingHE 1x[153]
 Nereus
LEYJasper JoordensHSB 1x[154]
 Leythe 2
THEGuido de RuiterHE 1x[155]
 Thêta
LEYFinn FlorijnHSB 1x[156]
 Leythe 1
VIDNiek van LimbergenHSB 1x[157]
 Vidar
LAGWouter van der MeerHSB 1x[158]
 Laga 1
OKEJurgen ToennaerHE 1x[159]
 Okeanos
ARGLuuk AchterbergHSB 1x[160]
 Argo
NJOEwoud de HaanHSB 1x[161]
 Njord 1
PROJaime AaldersHSB 1x[162]
 Proteus 2
ORCDaan KlompHE 1x[163]
 Orca
LAGFabian DriessenHSB 1x[164]
 Laga 2
PROJiri de VosHE 1x[165]
 Proteus 2
WETJan Douwe de BoerHSB 1x[166]
 Wetterwille
VIDJochem HoekstraHE 1x[167]
 Vidar
WILTheis HagemeisterHSB 1x[168]
 Willem III
NERIes WiersmaHSB 1x[169]
 Nereus
MWCElias StoffersHSB 1x[170]
 Maastrichtsche
PROStefan van den ToornHE 1x[171]
 Proteus 1
THERobert TiemeijerHSB 1x[172]
 Thêta
PROKeenan SchuckHSB 1x[173]
 Proteus 1
NJONiels BoonstraHSB 1x[174]
 Njord 2

za 10:56 - race 236 - [003] HE 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]PROJiri de VosHE 1x
 Proteus 2
[2]LEYFinn FlorijnHSB 1x
 Leythe 1
[3]GYALuuk AdemaHE 1x
 Gyas (p2)
[4]SKOJoris MoermanHSB 1x
 Skøll
[5]LAGFabian DriessenHSB 1x
 Laga 2
[6]WETJan Douwe de BoerHSB 1x
 Wetterwille

za 11:00 - race 237 - [003] HE 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]LEYJasper JoordensHSB 1x
 Leythe 2
[2]NJOEwoud de HaanHSB 1x
 Njord 1
[3]THEGuido de RuiterHE 1x
 Thêta
[4]THERobert TiemeijerHSB 1x
 Thêta
[5]NERFreek TemmingHE 1x
 Nereus
[6]VIDNiek van LimbergenHSB 1x
 Vidar

za 11:05 - race 238 - [003] HE 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]NERIes WiersmaHSB 1x
 Nereus
[2]PROStefan van den ToornHE 1x
 Proteus 1
[3]SKOLennart van LieropHE 1x
 Skøll 1 (p1)
[4]WILTheis HagemeisterHSB 1x
 Willem III
[5]NJONiels BoonstraHSB 1x
 Njord 2
[6]LAGWouter van der MeerHSB 1x
 Laga 1

za 11:10 - race 239 - [003] HE 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]VIDJochem HoekstraHE 1x
 Vidar
[2]ORCDaan KlompHE 1x
 Orca
[3]NJOGerard van der VeldenHE 1x
 Njord (p4)
[4]SKOGuillaume KrommenhoekHE 1x
 Skøll 2 (p3)
[5]ARGLuuk AchterbergHSB 1x
 Argo
[6]OKEJurgen ToennaerHE 1x
 Okeanos

za 16:21 - race 301 - [003] HE 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]SKOGuillaume KrommenhoekHE 1x
 Skøll 2 (p3)
[2]GYALuuk AdemaHE 1x
 Gyas (p2)
[3]PROStefan van den ToornHE 1x
 Proteus 1
[4]NJOEwoud de HaanHSB 1x
 Njord 1
[5]SKOJoris MoermanHSB 1x
 Skøll
[6]WILTheis HagemeisterHSB 1x
 Willem III

za 16:25 - race 302 - [003] HE 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]SKOLennart van LieropHE 1x
 Skøll 1 (p1)
[2]THEGuido de RuiterHE 1x
 Thêta
[3]NJOGerard van der VeldenHE 1x
 Njord (p4)
[4]LEYFinn FlorijnHSB 1x
 Leythe 1
[5]THERobert TiemeijerHSB 1x
 Thêta
[6]ORCDaan KlompHE 1x
 Orca

zo 15:15 - race 484 - [003] HE 1x C-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]LAGFabian DriessenHSB 1x
 Laga 2
[2]NERIes WiersmaHSB 1x
 Nereus
[3]LEYJasper JoordensHSB 1x
 Leythe 2
[4]ARGLuuk AchterbergHSB 1x
 Argo
[5]PROJiri de VosHE 1x
 Proteus 2
[6]NJONiels BoonstraHSB 1x
 Njord 2

zo 15:20 - race 485 - [003] HE 1x B-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]LEYFinn FlorijnHSB 1x
 Leythe 1
[2]WILTheis HagemeisterHSB 1x
 Willem III
[3]NJOEwoud de HaanHSB 1x
 Njord 1
[4]THERobert TiemeijerHSB 1x
 Thêta
[5]SKOJoris MoermanHSB 1x
 Skøll
[6]ORCDaan KlompHE 1x
 Orca

zo 15:25 - race 486 - [003] HE 1x A-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]SKOGuillaume KrommenhoekHE 1x
 Skøll 2 (p3)
[2]SKOLennart van LieropHE 1x
 Skøll 1 (p1)
[3]THEGuido de RuiterHE 1x
 Thêta
[4]GYALuuk AdemaHE 1x
 Gyas (p2)
[5]PROStefan van den ToornHE 1x
 Proteus 1
[6]NJOGerard van der VeldenHE 1x
 Njord (p4)