Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vr 18:44 - race 106 - [003] HE 1x time-trial

24 tijdsnelsten => KF

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
SKOSkøll 1 (p1)HE 1x[148]
 Lennart van Lierop
GYAGyas (p2)HE 1x[149]
 Luuk Adema
SKOSkøll 2 (p3)HE 1x[150]
 Guillaume Krommenhoek
NJONjord (p4)HE 1x[151]
 Gerard van der Velden
SKOSkøllHSB 1x[152]
 Joris Moerman
NERNereusHE 1x[153]
 Freek Temming
LEYLeythe 2HSB 1x[154]
 Jasper Joordens
THEThêtaHE 1x[155]
 Guido de Ruiter
LEYLeythe 1HSB 1x[156]
 Finn Florijn
VIDVidarHSB 1x[157]
 Niek van Limbergen
LAGLaga 1HSB 1x[158]
 Wouter van der Meer
OKEOkeanosHE 1x[159]
 Jurgen Toennaer
ARGArgoHSB 1x[160]
 Luuk Achterberg
NJONjord 1HSB 1x[161]
 Ewoud de Haan
PROProteus 2HSB 1x[162]
 Jaime Aalders
ORCOrcaHE 1x[163]
 Daan Klomp
LAGLaga 2HSB 1x[164]
 Fabian Driessen
PROProteus 2HE 1x[165]
 Jiri de Vos
WETWetterwilleHSB 1x[166]
 Jan Douwe de Boer
VIDVidarHE 1x[167]
 Jochem Hoekstra
WILWillem IIIHSB 1x[168]
 Theis Hagemeister
NERNereusHSB 1x[169]
 Ies Wiersma
MWCMaastrichtscheHSB 1x[170]
 Elias Stoffers
PROProteus 1HE 1x[171]
 Stefan van den Toorn
THEThêtaHSB 1x[172]
 Robert Tiemeijer
PROProteus 1HSB 1x[173]
 Keenan Schuck
NJONjord 2HSB 1x[174]
 Niels Boonstra

za 10:56 - race 236 - [003] HE 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]PROProteus 2HE 1x
 Jiri de Vos
[2]LEYLeythe 1HSB 1x
 Finn Florijn
[3]GYAGyas (p2)HE 1x
 Luuk Adema
[4]SKOSkøllHSB 1x
 Joris Moerman
[5]LAGLaga 2HSB 1x
 Fabian Driessen
[6]WETWetterwilleHSB 1x
 Jan Douwe de Boer

za 11:00 - race 237 - [003] HE 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]LEYLeythe 2HSB 1x
 Jasper Joordens
[2]NJONjord 1HSB 1x
 Ewoud de Haan
[3]THEThêtaHE 1x
 Guido de Ruiter
[4]THEThêtaHSB 1x
 Robert Tiemeijer
[5]NERNereusHE 1x
 Freek Temming
[6]VIDVidarHSB 1x
 Niek van Limbergen

za 11:05 - race 238 - [003] HE 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]NERNereusHSB 1x
 Ies Wiersma
[2]PROProteus 1HE 1x
 Stefan van den Toorn
[3]SKOSkøll 1 (p1)HE 1x
 Lennart van Lierop
[4]WILWillem IIIHSB 1x
 Theis Hagemeister
[5]NJONjord 2HSB 1x
 Niels Boonstra
[6]LAGLaga 1HSB 1x
 Wouter van der Meer

za 11:10 - race 239 - [003] HE 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]VIDVidarHE 1x
 Jochem Hoekstra
[2]ORCOrcaHE 1x
 Daan Klomp
[3]NJONjord (p4)HE 1x
 Gerard van der Velden
[4]SKOSkøll 2 (p3)HE 1x
 Guillaume Krommenhoek
[5]ARGArgoHSB 1x
 Luuk Achterberg
[6]OKEOkeanosHE 1x
 Jurgen Toennaer

za 16:21 - race 301 - [003] HE 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]SKOSkøll 2 (p3)HE 1x
 Guillaume Krommenhoek
[2]GYAGyas (p2)HE 1x
 Luuk Adema
[3]PROProteus 1HE 1x
 Stefan van den Toorn
[4]NJONjord 1HSB 1x
 Ewoud de Haan
[5]SKOSkøllHSB 1x
 Joris Moerman
[6]WILWillem IIIHSB 1x
 Theis Hagemeister

za 16:25 - race 302 - [003] HE 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]SKOSkøll 1 (p1)HE 1x
 Lennart van Lierop
[2]THEThêtaHE 1x
 Guido de Ruiter
[3]NJONjord (p4)HE 1x
 Gerard van der Velden
[4]LEYLeythe 1HSB 1x
 Finn Florijn
[5]THEThêtaHSB 1x
 Robert Tiemeijer
[6]ORCOrcaHE 1x
 Daan Klomp

zo 15:15 - race 484 - [003] HE 1x C-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]LAGLaga 2HSB 1x
 Fabian Driessen
[2]NERNereusHSB 1x
 Ies Wiersma
[3]LEYLeythe 2HSB 1x
 Jasper Joordens
[4]ARGArgoHSB 1x
 Luuk Achterberg
[5]PROProteus 2HE 1x
 Jiri de Vos
[6]NJONjord 2HSB 1x
 Niels Boonstra

zo 15:20 - race 485 - [003] HE 1x B-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]LEYLeythe 1HSB 1x
 Finn Florijn
[2]WILWillem IIIHSB 1x
 Theis Hagemeister
[3]NJONjord 1HSB 1x
 Ewoud de Haan
[4]THEThêtaHSB 1x
 Robert Tiemeijer
[5]SKOSkøllHSB 1x
 Joris Moerman
[6]ORCOrcaHE 1x
 Daan Klomp

zo 15:25 - race 486 - [003] HE 1x A-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]SKOSkøll 2 (p3)HE 1x
 Guillaume Krommenhoek
[2]SKOSkøll 1 (p1)HE 1x
 Lennart van Lierop
[3]THEThêtaHE 1x
 Guido de Ruiter
[4]GYAGyas (p2)HE 1x
 Luuk Adema
[5]PROProteus 1HE 1x
 Stefan van den Toorn
[6]NJONjord (p4)HE 1x
 Gerard van der Velden