Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vr 18:32 - race 105 - [007] LHE 1x time-trial

alle ploegen => KF

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
SKOSkøll 1 (p1)LHSB 1x[125]
 Obbe Tibben
ASOAsopos (p2)LHE 1x[126]
 Ward van Zeijl
PROProteus 1 (p3)LHE 1x[127]
 Bart Lukkes
GYAGyas (p4)LHE 1x[128]
 Damion Eigenberg
ORCOrcaLHSB 1x[129]
 Niels Kanters
OKEOkeanosLHE 1x[130]
 Mathijs Oggel
LAGLagaLHSB 1x[131]
 Marnix Meersman
ASOAsoposLHSB 1x[132]
 Mees van der Meer
ARGArgoLHSB 1x[133]
 Tijmen van Rietbergen
TRITritonLHSB 1x[134]
 Ben van Brussel
PROProteus 2LHE 1x[135]
 Mitch Geraedts
SKASkadiLHSB 1x[136]
 Leander Geschiere
TRITriton 1LHE 1x[137]
 Stijn Kanters
SAUSaurusLHE 1x[138]
 Tom van Kraaij
LEYLeytheLHSB 1x[139]
 Hilmar Verbeek
LAGLaga 1LHE 1x[140]
 Lukas Pragt
PROProteus 2LHSB 1x[141]
 Calvin Terpstra
PROProteus 1LHSB 1x[142]
 Tom van der Sande
ORCOrcaLHE 1x[143]
 Vincent Goris
THEThêtaLHE 1x[144]
 Daniel Playford
LAGLaga 2LHE 1x[145]
 Philip den Bremer
SKOSkøll 2LHSB 1x[146]
 David Kampman
TRITriton 2LHE 1x[147]
 Lay de Jong

za 11:15 - race 240 - [007] LHE 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[2]PROProteus 2LHSB 1x
 Calvin Terpstra
[3]OKEOkeanosLHE 1x
 Mathijs Oggel
[4]PROProteus 1 (p3)LHE 1x
 Bart Lukkes
[5]LAGLaga 2LHE 1x
 Philip den Bremer
[6]PROProteus 1LHSB 1x
 Tom van der Sande

za 11:20 - race 241 - [007] LHE 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[2]ARGArgoLHSB 1x
 Tijmen van Rietbergen
[3]LEYLeytheLHSB 1x
 Hilmar Verbeek
[4]SKOSkøll 1 (p1)LHSB 1x
 Obbe Tibben
[5]ASOAsopos (p2)LHE 1x
 Ward van Zeijl
[6]SAUSaurusLHE 1x
 Tom van Kraaij

za 11:25 - race 242 - [007] LHE 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]PROProteus 2LHE 1x
 Mitch Geraedts
[2]SKASkadiLHSB 1x
 Leander Geschiere
[3]SKOSkøll 2LHSB 1x
 David Kampman
[4]GYAGyas (p4)LHE 1x
 Damion Eigenberg
[5]ASOAsoposLHSB 1x
 Mees van der Meer
[6]LAGLagaLHSB 1x
 Marnix Meersman

za 11:30 - race 243 - [007] LHE 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]LAGLaga 1LHE 1x
 Lukas Pragt
[2]TRITriton 1LHE 1x
 Stijn Kanters
[3]ORCOrcaLHE 1x
 Vincent Goris
[4]TRITriton 2LHE 1x
 Lay de Jong
[5]TRITritonLHSB 1x
 Ben van Brussel
[6]ORCOrcaLHSB 1x
 Niels Kanters

za 16:30 - race 303 - [007] LHE 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]PROProteus 1 (p3)LHE 1x
 Bart Lukkes
[2]TRITriton 2LHE 1x
 Lay de Jong
[3]ASOAsopos (p2)LHE 1x
 Ward van Zeijl
[4]SKOSkøll 2LHSB 1x
 David Kampman
[5]LAGLaga 2LHE 1x
 Philip den Bremer
[6]SKASkadiLHSB 1x
 Leander Geschiere

za 16:35 - race 304 - [007] LHE 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]GYAGyas (p4)LHE 1x
 Damion Eigenberg
[2]SKOSkøll 1 (p1)LHSB 1x
 Obbe Tibben
[3]OKEOkeanosLHE 1x
 Mathijs Oggel
[4]ORCOrcaLHE 1x
 Vincent Goris
[5]TRITriton 1LHE 1x
 Stijn Kanters
[6]LEYLeytheLHSB 1x
 Hilmar Verbeek

zo 14:58 - race 481 - [007] LHE 1x C-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]ARGArgoLHSB 1x
 Tijmen van Rietbergen
[2]TRITritonLHSB 1x
 Ben van Brussel
[3]ASOAsoposLHSB 1x
 Mees van der Meer
[4]PROProteus 2LHSB 1x
 Calvin Terpstra
[5]ORCOrcaLHSB 1x
 Niels Kanters
[6]PROProteus 2LHE 1x
 Mitch Geraedts

zo 15:03 - race 482 - [007] LHE 1x B-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]SKOSkøll 2LHSB 1x
 David Kampman
[2]OKEOkeanosLHE 1x
 Mathijs Oggel
[3]LAGLaga 2LHE 1x
 Philip den Bremer
[4]TRITriton 1LHE 1x
 Stijn Kanters
[5]LEYLeytheLHSB 1x
 Hilmar Verbeek
[6]SKASkadiLHSB 1x
 Leander Geschiere

zo 15:08 - race 483 - [007] LHE 1x A-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]PROProteus 1 (p3)LHE 1x
 Bart Lukkes
[2]SKOSkøll 1 (p1)LHSB 1x
 Obbe Tibben
[3]TRITriton 2LHE 1x
 Lay de Jong
[4]GYAGyas (p4)LHE 1x
 Damion Eigenberg
[5]ASOAsopos (p2)LHE 1x
 Ward van Zeijl
[6]ORCOrcaLHE 1x
 Vincent Goris