Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vr 18:32 - race 105 - [007] LHE 1x time-trial

alle ploegen => KF

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
SKOObbe TibbenLHSB 1x[125]
 Skøll 1 (p1)
ASOWard van ZeijlLHE 1x[126]
 Asopos (p2)
PROBart LukkesLHE 1x[127]
 Proteus 1 (p3)
GYADamion EigenbergLHE 1x[128]
 Gyas (p4)
ORCNiels KantersLHSB 1x[129]
 Orca
OKEMathijs OggelLHE 1x[130]
 Okeanos
LAGMarnix MeersmanLHSB 1x[131]
 Laga
ASOMees van der MeerLHSB 1x[132]
 Asopos
ARGTijmen van RietbergenLHSB 1x[133]
 Argo
TRIBen van BrusselLHSB 1x[134]
 Triton
PROMitch GeraedtsLHE 1x[135]
 Proteus 2
SKALeander GeschiereLHSB 1x[136]
 Skadi
TRIStijn KantersLHE 1x[137]
 Triton 1
SAUTom van KraaijLHE 1x[138]
 Saurus
LEYHilmar VerbeekLHSB 1x[139]
 Leythe
LAGLukas PragtLHE 1x[140]
 Laga 1
PROCalvin TerpstraLHSB 1x[141]
 Proteus 2
PROTom van der SandeLHSB 1x[142]
 Proteus 1
ORCVincent GorisLHE 1x[143]
 Orca
THEDaniel PlayfordLHE 1x[144]
 Thêta
LAGPhilip den BremerLHE 1x[145]
 Laga 2
SKODavid KampmanLHSB 1x[146]
 Skøll 2
TRILay de JongLHE 1x[147]
 Triton 2

za 11:15 - race 240 - [007] LHE 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[2]PROCalvin TerpstraLHSB 1x
 Proteus 2
[3]OKEMathijs OggelLHE 1x
 Okeanos
[4]PROBart LukkesLHE 1x
 Proteus 1 (p3)
[5]LAGPhilip den BremerLHE 1x
 Laga 2
[6]PROTom van der SandeLHSB 1x
 Proteus 1

za 11:20 - race 241 - [007] LHE 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[2]ARGTijmen van RietbergenLHSB 1x
 Argo
[3]LEYHilmar VerbeekLHSB 1x
 Leythe
[4]SKOObbe TibbenLHSB 1x
 Skøll 1 (p1)
[5]ASOWard van ZeijlLHE 1x
 Asopos (p2)
[6]SAUTom van KraaijLHE 1x
 Saurus

za 11:25 - race 242 - [007] LHE 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]PROMitch GeraedtsLHE 1x
 Proteus 2
[2]SKALeander GeschiereLHSB 1x
 Skadi
[3]SKODavid KampmanLHSB 1x
 Skøll 2
[4]GYADamion EigenbergLHE 1x
 Gyas (p4)
[5]ASOMees van der MeerLHSB 1x
 Asopos
[6]LAGMarnix MeersmanLHSB 1x
 Laga

za 11:30 - race 243 - [007] LHE 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]LAGLukas PragtLHE 1x
 Laga 1
[2]TRIStijn KantersLHE 1x
 Triton 1
[3]ORCVincent GorisLHE 1x
 Orca
[4]TRILay de JongLHE 1x
 Triton 2
[5]TRIBen van BrusselLHSB 1x
 Triton
[6]ORCNiels KantersLHSB 1x
 Orca

za 16:30 - race 303 - [007] LHE 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]PROBart LukkesLHE 1x
 Proteus 1 (p3)
[2]TRILay de JongLHE 1x
 Triton 2
[3]ASOWard van ZeijlLHE 1x
 Asopos (p2)
[4]SKODavid KampmanLHSB 1x
 Skøll 2
[5]LAGPhilip den BremerLHE 1x
 Laga 2
[6]SKALeander GeschiereLHSB 1x
 Skadi

za 16:35 - race 304 - [007] LHE 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]GYADamion EigenbergLHE 1x
 Gyas (p4)
[2]SKOObbe TibbenLHSB 1x
 Skøll 1 (p1)
[3]OKEMathijs OggelLHE 1x
 Okeanos
[4]ORCVincent GorisLHE 1x
 Orca
[5]TRIStijn KantersLHE 1x
 Triton 1
[6]LEYHilmar VerbeekLHSB 1x
 Leythe

zo 14:58 - race 481 - [007] LHE 1x C-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]ARGTijmen van RietbergenLHSB 1x
 Argo
[2]TRIBen van BrusselLHSB 1x
 Triton
[3]ASOMees van der MeerLHSB 1x
 Asopos
[4]PROCalvin TerpstraLHSB 1x
 Proteus 2
[5]ORCNiels KantersLHSB 1x
 Orca
[6]PROMitch GeraedtsLHE 1x
 Proteus 2

zo 15:03 - race 482 - [007] LHE 1x B-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]SKODavid KampmanLHSB 1x
 Skøll 2
[2]OKEMathijs OggelLHE 1x
 Okeanos
[3]LAGPhilip den BremerLHE 1x
 Laga 2
[4]TRIStijn KantersLHE 1x
 Triton 1
[5]LEYHilmar VerbeekLHSB 1x
 Leythe
[6]SKALeander GeschiereLHSB 1x
 Skadi

zo 15:08 - race 483 - [007] LHE 1x A-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]PROBart LukkesLHE 1x
 Proteus 1 (p3)
[2]SKOObbe TibbenLHSB 1x
 Skøll 1 (p1)
[3]TRILay de JongLHE 1x
 Triton 2
[4]GYADamion EigenbergLHE 1x
 Gyas (p4)
[5]ASOWard van ZeijlLHE 1x
 Asopos (p2)
[6]ORCVincent GorisLHE 1x
 Orca