Saturday

27 June 2020

crew
stroke
eventracetimelane
USAUnited StatesM50 2000mHeat 2Sat, 09:40[13]
Digby Christian
USAUnited StatesM40 2000mHeat 4Sat, 10:30[8]
Cameron Brown
USAUnited StatesM40 2000mHeat 4Sat, 10:30[16]
Mike Shaw
USAUnited StatesM30 2000mHeat 1Sat, 10:50[1]
Robin Rathmell
USAThe Eight Oarsemen of The ApocalypseM55 2000mHeat 1Sat, 11:10[4]
Kristin Ellis
USAUnited StatesM55 2000mHeat 1Sat, 11:10[14]
Bob More
USAUnited StatesM55 2000mHeat 2Sat, 11:20[6]
Cesar Maiorino
USAYMCAM55 2000mHeat 2Sat, 11:20[13]
David Whitehurst
USALake Merritt Rowing ClubLM50 2000mFinal ASat, 11:30[3]
Carlos Reategui
USAUnited StatesM60 2000mFinal ASat, 12:00[7]
Stuart Johnston
USAUnited StatesM65 2000mFinal ASat, 12:00[19]
Richard Cureton
USACambridge Boat ClubM75 2000mFinal ASat, 12:10[1]
Robert Lee
USAUnited StatesW50 2000mFinal ASat, 12:20[2]
Rory Robertson
USARowLAYr 10 G 5minsHeat 1Sat, 13:20[14]
Kiki Iribarren-Alvarez
USAWe Are InvictusM 2000mHeat 1Sat, 14:00[6]
Sean Walsh
USACollege of the Holy Cross (HC Cruisers)M 2000mHeat 2Sat, 14:10[9]
Daniel Beckham
USAVirginia Beach Veterans RowingW30 2000mHeat 1Sat, 14:20[6]
Raina Stroman
USAWe Are InvictusW PR3-PD&IV 2000mFinal ASat, 15:35[9]
Ruth Freeman
USAUnited StatesYr 10 B 500mHeat 1Sat, 16:15[17]
Mason Shaw
USAUnited StatesM40 500mHeat 2Sat, 17:03[16]
Mike Shaw
USAUnited StatesM40 500mHeat 3Sat, 17:11[2]
Cameron Brown
USARowLAYr 10 G 500mHeatSat, 17:51[10]
Kiki Iribarren-Alvarez
USAVirginia Beach Veterans RowingW30 500mHeat 2Sat, 18:31[10]
Raina Stroman

Sunday

28 June 2020

crew
stroke
eventracetimelane
USAUnited StatesM50 2000mFinal BSun, 09:30[15]
Digby Christian
USAUnited StatesM40 2000mFinal CSun, 10:00[15]
Cameron Brown
USAVirginia Beach Veterans RowingW30 2000mFinal ASun, 11:00[12]
Raina Stroman
USAThe Eight Oarsemen of The ApocalypseM55 2000mFinal ASun, 11:10[3]
Kristin Ellis
USAUnited StatesM55 2000mFinal ASun, 11:10[10]
Cesar Maiorino
USAWe Are InvictusM 2000mFinal ASun, 11:20[4]
Sean Walsh
USACollege of the Holy Cross (HC Cruisers)M 2000mFinal ASun, 11:20[15]
Daniel Beckham
USARowLAYr 10 G 5minsFinal ASun, 12:20[2]
Kiki Iribarren-Alvarez
USAUnited StatesM40 500mFinal ASun, 13:54[7]
Cameron Brown
USAUnited StatesM55 500mFinal ASun, 14:26[11]
Cesar Maiorino
USAUnited StatesLM65 500mFinal ASun, 14:26[19]
David Spector
USAUnited StatesM55 500mFinal ASun, 14:26[21]
Bob More
USAUnited StatesLM30 500mFinal ASun, 14:42[3]
Peter Sohn
USACambridge Boat ClubM75 500mFinal ASun, 14:58[15]
Robert Lee
USALake Merritt Rowing ClubLM50 500mFinal ASun, 15:06[2]
Carlos Reategui
USAUnited StatesM60 500mFinal ASun, 15:06[13]
Stuart Johnston
USAUnited StatesW50 500mFinal ASun, 15:14[2]
Rory Robertson
USARowLAYr 10 G 500mFinal ASun, 15:54[17]
Kiki Iribarren-Alvarez
USAWe Are InvictusM 500mFinal ASun, 17:02[6]
Sean Walsh
USAWe Are InvictusW PR3-PD&IV 500mFinal ASun, 17:26[9]
Ruth Freeman
USAWe Are InvictusW AR3-Open 500mFinal ASun, 17:34[9]
Tisha Knickerbocker