zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
GYAGyasHDev 2xvoorwedstrijd 1za 08:00[6]
Jasper Schaap
GYAGyas/AegirHEj 4+voorwedstrijd 1za 08:15[5]
Alexander Kemmink
GYAGyas/AegirDEj 4+voorwedstrijd 2za 08:35[6]
Odette Helsloot
GYAGyasDEj 8+voorwedstrijd 2za 08:45[2]
Rosanne Fischer
GYAGyasLHDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:15[4]
Joris Kluvers
GYAGyasLDB 2xvoorwedstrijd 1za 09:25[5]
Marieke Schuitemaker
GYAGyasLDDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:40[3]
Fleur van Dijk
GYAGyas/TritonDE 2xvoorwedstrijd 1za 10:20[5]
Femke van de Vliet
GYAGyasDDev 2xvoorwedstrijd 2za 10:50[6]
Xanthe Jeremiasse
GYAGyasLHDev 4-voorwedstrijd 3za 14:05[4]
Jelco Hamstra
GYAGyas (4)HEj 8+voorwedstrijd 2za 14:15[2]
Jan Heersmink
GYAGyasLHEj 8+voorwedstrijd 2za 14:50[3]
Stijn Meijssen
GYAGyas 2DDev 4-voorwedstrijd 1za 14:55[3]
Leonie van Zuiden
GYAGyas 1DDev 4-voorwedstrijd 2za 15:00[2]
Marij Compagner
GYAGyasDEj 8+A-finaleza 16:10[3]
Rosanne Fischer
GYAGyasLHDev 2xA-finaleza 16:35[5]
Joris Kluvers
GYAGyasLDB 2xA-finaleza 16:40[5]
Marieke Schuitemaker
GYAGyas/TritonDE 2xA-finaleza 17:00[2]
Femke van de Vliet
GYAGyasDDev 2xA-finaleza 17:10[6]
Xanthe Jeremiasse
GYAGyasLHDev 4-A-finaleza 18:05[4]
Jelco Hamstra
GYAGyasLHEj 8+A-finaleza 18:20[1]
Stijn Meijssen

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
GYA185GyasLHG 2xtime-trialzo 09:30
Joris Kluvers
GYA202GyasLDGb 2xtime-trialzo 10:05
Fleur van Dijk
GYA233GyasDG 2xtime-trialzo 10:17
Xanthe Jeremiasse
GYA293GyasHB 4+time-trialzo 10:39
Jasper Hoiting
GYA311GyasLHB 8+time-trialzo 10:56
Stijn Meijssen
GYA325Gyas 1HE 8+time-trialzo 11:14
Jan Heersmink
GYA329Gyas 2HE 8+time-trialzo 11:14
Teun Oonk
GYA331Gyas-combiHE 8+time-trialzo 11:14
Theis Hagemeister
GYA376GyasDB 8+time-trialzo 11:35
Rosanne Fischer
VID384Vidar/GyasDB 8+time-trialzo 11:35
Céline van der Hall
GYAGyasHE 1xA-finalezo 12:45[3]
Luuk Adema
GYAGyasLHE 1xA-finalezo 13:25[3]
Damion Eigenberg
GYAGyasLHG 4-A-finalezo 14:10[2]
Jelco Hamstra
GYAGyas 1DGb 4-A-finalezo 14:25[4]
Marij Compagner
GYAGyas 2DGb 4-A-finalezo 14:25[5]
Leonie van Zuiden
GYAGyasLDGb 2xA-finalezo 15:00[5]
Fleur van Dijk
GYAGyasDG 2xA-finalezo 15:50[6]
Xanthe Jeremiasse
GYAGyasHB 2xA-finalezo 16:15[2]
Jasper Schaap
GYAGyasLHB 8+A-finalezo 16:35[3]
Stijn Meijssen
GYAGyas 1HE 8+B-finalezo 16:45[3]
Jan Heersmink
GYAGyas-combiHE 8+A-finalezo 16:50[1]
Theis Hagemeister
GYAGyas 2HE 8+A-finalezo 16:50[5]
Teun Oonk
GYAGyas/Njord/VidarLHE 8+A-finalezo 16:55[6]
Jelco Hamstra
VIDVidar/GyasDB 8+B-finalezo 17:50[4]
Céline van der Hall
GYAGyasDB 8+A-finalezo 17:55[3]
Rosanne Fischer