za 10:24 - race 113 - [800] D C4+ Klassement 1e ronde 1

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.SKASkadi[2]02:01,0(1)
 Lycke Wymenga
2.NERDamesch 1[3]02:03,5(2)
 Jardenna Mohazzab+2,5
3.NJONjord 1[5]02:04,7(3)
 Kristie Wesdorp+3,7
4.NJONjord 2[4]02:05,4(4)
 Floor Huisman+4,4
5.VIDVidar[6]02:11,5(5)
 Nicky Corthals+10,5

za 10:31 - race 114 - [800] D C4+ Klassement 1e ronde 2

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.SKOKantje Stuurbøørd[3]02:06,1(1)
 Renske van Druten
2.TRIDames 1'19[2]02:08,9(2)
 Anne-Wouke van Helden+2,8
3.PROOngekend[4]02:09,1(3)
 Fem de Jong+3,0
4.NERDames 2[1]02:16,0(4)
 Florine Mutsaerts+9,9
5.SAUDames TopC4+[5]02:18,6(5)
 Dora Bobanovic+12,5

za 10:38 - race 115 - [800] D C4+ Klassement 1e ronde 3

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.OKEDTopC4+'19[5]02:04,7(1)
 Puck van den Hooff
2.AEGAegir 2[4]02:07,9(2)
 Eva van der Brug+3,2
3.PHOJuist.[2]02:09,5(3)
 Merle de Vries+4,8
4.ARGArgo 2[6]02:10,7(4)
 Noortje Schalker+6,0
5.GYAKatara A[1]02:12,5(5)
 Hanneke van den Berg+7,8
6.ORCZeeslag odz je vindt ons op C4[3]02:19,8(6)
 Gaetane JM Demyttenaere+15,1

za 10:45 - race 116 - [800] D C4+ Klassement 1e ronde 4

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ARGArgo 1[2]02:01,4(1)
 Carien van Rietschoten
2.THEGerstensmoothie[4]02:02,2(2)
 Marleen Willems+0,8
3.SKOKantje Bakbøørd[5]02:04,7(3)
 Sabrina Strijker+3,3
4.LAGDames 1[1]02:07,3(4)
 Evelien Knopper+5,9
5.GYAKatara 1[6]02:10,7(5)
 Inés de Leeuw+9,3
6.AEGAegir 1[3]02:14,5(6)
 Annelin Iwema+13,1

za 12:46 - race 130 - [800] D C4+ Klassement 2e ronde 1

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.SKASkadi[3]02:07,1(1)
 Lycke Wymenga
2.OKEDTopC4+'19[2]02:08,0(2)
 Puck van den Hooff+0,9
3.NERDamesch 1[5]02:08,5(3)
 Jardenna Mohazzab+1,4
4.GYAKatara 1[4]02:15,0(4)
 Inés de Leeuw+7,9
5.VIDVidar[6]02:15,7(5)
 Nicky Corthals+8,6

za 12:53 - race 131 - [800] D C4+ Klassement 2e ronde 2

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.NJONjord 1[4]02:06,4(1)
 Kristie Wesdorp
2.SKOKantje Bakbøørd[2]02:07,2(2)
 Sabrina Strijker+0,8
3.AEGAegir 1[6]02:13,2(3)
 Annelin Iwema+6,8
4.NERDames 2[3]02:20,6(4)
 Florine Mutsaerts+14,2
5.ORCZeeslag odz je vindt ons op C4[5]02:21,2(5)
 Gaetane JM Demyttenaere+14,8

za 13:00 - race 132 - [800] D C4+ Klassement 2e ronde 3

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.NJONjord 2[2]02:07,0(1)
 Floor Huisman
2.TRIDames 1'19[3]02:12,3(2)
 Anne-Wouke van Helden+5,3
3.LAGDames 1[4]02:12,8(3)
 Evelien Knopper+5,8
4.SKOKantje Stuurbøørd[1]02:13,4(4)
 Renske van Druten+6,4
5.SAUDames TopC4+[5]02:14,5(5)
 Dora Bobanovic+7,5
6.GYAKatara A[6]02:22,6(6)
 Hanneke van den Berg+15,6

za 13:07 - race 133 - [800] D C4+ Klassement 2e ronde 4

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ARGArgo 1[2]02:06,9(1)
 Carien van Rietschoten
2.THEGerstensmoothie[5]02:07,9(2)
 Marleen Willems+1,0
3.PHOJuist.[4]02:10,8(3)
 Merle de Vries+3,9
4.PROOngekend[3]02:12,1(4)
 Fem de Jong+5,2
5.AEGAegir 2[6]02:14,7(5)
 Eva van der Brug+7,8
6.ARGArgo 2[1]02:15,2(6)
 Noortje Schalker+8,3

za 17:01 - race 161 - [800] D C4+ Klassement D-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.SAUDames TopC4+[4]02:06,2(1)
 Dora Bobanovic
2.NERDames 2[5]02:08,1(2)
 Florine Mutsaerts+1,9
3.GYAKatara A[3]02:11,6(3)
 Hanneke van den Berg+5,4
4.ORCZeeslag odz je vindt ons op C4[2]02:17,3(4)
 Gaetane JM Demyttenaere+11,1

za 17:08 - race 162 - [800] D C4+ Klassement C-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.PROOngekend[3]02:06,8(1)
 Fem de Jong
2.AEGAegir 2[4]02:07,0(2)
 Eva van der Brug+0,2
3.ARGArgo 2[5]02:08,6(3)
 Noortje Schalker+1,8
4.GYAKatara 1[2]02:09,1(4)
 Inés de Leeuw+2,3
5.AEGAegir 1[6]02:09,5(5)
 Annelin Iwema+2,7
6.VIDVidar[1]02:11,2(6)
 Nicky Corthals+4,4

za 17:15 - race 163 - [800] D C4+ Klassement B-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.SKOKantje Stuurbøørd[5]02:01,0(1)
 Renske van Druten
2.NJONjord 2[4]02:01,6(2)
 Floor Huisman+0,6
3.OKEDTopC4+'19[3]02:03,4(3)
 Puck van den Hooff+2,4
4.PHOJuist.[6]02:03,7(4)
 Merle de Vries+2,7
5.LAGDames 1[2]02:06,9(5)
 Evelien Knopper+5,9
6.TRIDames 1'19[1]02:07,3(6)
 Anne-Wouke van Helden+6,3

za 17:22 - race 164 - [800] D C4+ Klassement A-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.SKASkadi[3]01:59,1(1)
 Lycke Wymenga
2.ARGArgo 1[4]01:59,3(2)
 Carien van Rietschoten+0,2
3.NJONjord 1[5]01:59,7(3)
 Kristie Wesdorp+0,6
4.NERDamesch 1[6]02:00,6(4)
 Jardenna Mohazzab+1,5
5.SKOKantje Bakbøørd[1]02:02,9(5)
 Sabrina Strijker+3,8
6.THEGerstensmoothie[2]02:05,7(6)
 Marleen Willems+6,6