zaterdag

30 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEG11Aegir 8BB D21e ronde 2[5]02:44,66e
Francesca Calvert
AEG37Aegir 7BB H11e ronde 3[1]02:19,45e
Mathyn Soepenberg
AEG86Aegir 2D C4+ Klassement1e ronde 3[4]02:07,92e
Eva van der Brug
AEG91Aegir 1D C4+ Klassement1e ronde 4[3]02:14,56e
Annelin Iwema
AEG95Aegir 11BB D41e ronde 1[1]02:55,45e
Sophie Brulot
AEG120Aegir 4BB D42e ronde 2[1]02:21,7
Leonie Koelma
AEG11Aegir 8BB D22e ronde 2[4]02:36,63e
Francesca Calvert
AEG37Aegir 7BB H12e ronde 1[6]02:13,95e
Mathyn Soepenberg
AEG91Aegir 1D C4+ Klassement2e ronde 2[6]02:13,23e
Annelin Iwema
AEG86Aegir 2D C4+ Klassement2e ronde 4[6]02:14,75e
Eva van der Brug
AEG95Aegir 11BB D42e ronde 1[3]02:52,85e
Sophie Brulot
AEG120Aegir 4BB D42e ronde 5[1]02:14,73e
Leonie Koelma
AEG11Aegir 8BB D2D-finale[2]02:28,33e
Francesca Calvert
AEG37Aegir 7BB H1C-finale[2]02:06,92e
Mathyn Soepenberg
AEG95Aegir 11BB D4E-finale[4]03:09,72e
Sophie Brulot
AEG120Aegir 4BB D4B-finale[6]02:14,63e
Leonie Koelma
AEG86Aegir 2D C4+ KlassementC-finale[4]02:07,02e
Eva van der Brug
AEG91Aegir 1D C4+ KlassementC-finale[6]02:09,55e
Annelin Iwema

zondag

31 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEG130Aegir 5BB D11e ronde 2[1]02:47,56e
Franka Roest
AEG135Aegir 13BB D11e ronde 2[6]02:25,84e
Loren Morrison
AEG163Aegir 5BB H21e ronde 3[4]niet gestart
Jelte Bootsma
AEG185Aegir 2H C4+ Klassement1e ronde 3[3]01:50,24e
Martijn Nijland
AEG188Aegir 1H C4+ Klassement1e ronde 3[6]01:50,85e
Sjoerd Hilhorst
AEG211Aegir 12BB D31e ronde 3[5]02:24,83e
Mylena Floor
AEG130Aegir 5BB D12e ronde 3[4]02:38,56e
Franka Roest
AEG135Aegir 13BB D12e ronde 4[1]02:30,15e
Loren Morrison
AEG163Aegir 5BB H22e ronde 1[5]02:15,26e
Jelte Bootsma
AEG226Aegir 3D 4+voorwedstrijd 2[5]02:16,23e
Elske van Beers
AEG228Aegir 1D 4+voorwedstrijd 3[3]01:57,41e
judith borren
AEG230Aegir 1D 4+voorwedstrijd 3[5]02:08,85e
Emmelien Zaal
AEG211Aegir 12BB D32e ronde 2[3]02:30,24e
Mylena Floor
AEG185Aegir 2H C4+ Klassement2e ronde 4[2]01:49,33e
Martijn Nijland
AEG188Aegir 1H C4+ Klassement2e ronde 4[6]01:52,06e
Sjoerd Hilhorst
AEG226Aegir 3D 4+B-finale[4]02:18,85e
Elske van Beers
AEG230Aegir 1D 4+B-finale[6]02:06,63e
Emmelien Zaal
AEG228Aegir 1D 4+A-finale[5]01:54,01e
judith borren
AEG130Aegir 5BB D1D-finale[5]02:29,83e
Franka Roest
AEG135Aegir 13BB D1C-finale[5]02:28,74e
Loren Morrison
AEG163Aegir 5BB H2D-finale[2]02:21,64e
Jelte Bootsma
AEG211Aegir 12BB D3C-finale[2]02:28,75e
Mylena Floor
AEG188Aegir 1H C4+ KlassementC-finale[4]01:53,84e
Sjoerd Hilhorst
AEG185Aegir 2H C4+ KlassementB-finale[1]01:50,84e
Martijn Nijland