za 10:24 - race 113 - [800] D C4+ Klassement 1e ronde 1

baancodeploeg
slag
nummer
[2]SKASkadi[73]
 Lycke Wymenga
[3]NERDamesch 1[74]
 Jardenna Mohazzab
[4]NJONjord 2[75]
 Floor Huisman
[5]NJONjord 1[76]
 Kristie Wesdorp
[6]VIDVidar[77]
 Nicky Corthals

za 10:31 - race 114 - [800] D C4+ Klassement 1e ronde 2

baancodeploeg
slag
nummer
[1]NERDames 2[78]
 Florine Mutsaerts
[2]TRIDames 1'19[79]
 Anne-Wouke van Helden
[3]SKOKantje Stuurbøørd[80]
 Renske van Druten
[4]PROOngekend[81]
 Fem de Jong
[5]SAUDames TopC4+[82]
 Dora Bobanovic

za 10:38 - race 115 - [800] D C4+ Klassement 1e ronde 3

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYAKatara A[83]
 Hanneke van den Berg
[2]PHOJuist.[84]
 Merle de Vries
[3]ORCZeeslag odz je vindt ons op C4[85]
 Gaetane JM Demyttenaere
[4]AEGAegir 2[86]
 Eva van der Brug
[5]OKEDTopC4+'19[87]
 Puck van den Hooff
[6]ARGArgo 2[88]
 Noortje Schalker

za 10:45 - race 116 - [800] D C4+ Klassement 1e ronde 4

baancodeploeg
slag
nummer
[1]LAGDames 1[89]
 Evelien Knopper
[2]ARGArgo 1[90]
 Carien van Rietschoten
[3]AEGAegir 1[91]
 Annelin Iwema
[4]THEGerstensmoothie[92]
 Marleen Willems
[5]SKOKantje Bakbøørd[93]
 Sabrina Strijker
[6]GYAKatara 1[94]
 Inés de Leeuw

za 12:46 - race 130 - [800] D C4+ Klassement 2e ronde 1

baancodeploeg
slag
nummer
[2]OKEDTopC4+'19[87]
 Puck van den Hooff
[3]SKASkadi[73]
 Lycke Wymenga
[4]GYAKatara 1[94]
 Inés de Leeuw
[5]NERDamesch 1[74]
 Jardenna Mohazzab
[6]VIDVidar[77]
 Nicky Corthals

za 12:53 - race 131 - [800] D C4+ Klassement 2e ronde 2

baancodeploeg
slag
nummer
[2]SKOKantje Bakbøørd[93]
 Sabrina Strijker
[3]NERDames 2[78]
 Florine Mutsaerts
[4]NJONjord 1[76]
 Kristie Wesdorp
[5]ORCZeeslag odz je vindt ons op C4[85]
 Gaetane JM Demyttenaere
[6]AEGAegir 1[91]
 Annelin Iwema

za 13:00 - race 132 - [800] D C4+ Klassement 2e ronde 3

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKOKantje Stuurbøørd[80]
 Renske van Druten
[2]NJONjord 2[75]
 Floor Huisman
[3]TRIDames 1'19[79]
 Anne-Wouke van Helden
[4]LAGDames 1[89]
 Evelien Knopper
[5]SAUDames TopC4+[82]
 Dora Bobanovic
[6]GYAKatara A[83]
 Hanneke van den Berg

za 13:07 - race 133 - [800] D C4+ Klassement 2e ronde 4

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ARGArgo 2[88]
 Noortje Schalker
[2]ARGArgo 1[90]
 Carien van Rietschoten
[3]PROOngekend[81]
 Fem de Jong
[4]PHOJuist.[84]
 Merle de Vries
[5]THEGerstensmoothie[92]
 Marleen Willems
[6]AEGAegir 2[86]
 Eva van der Brug

za 17:01 - race 161 - [800] D C4+ Klassement D-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ORCZeeslag odz je vindt ons op C4[85]
 Gaetane JM Demyttenaere
[3]GYAKatara A[83]
 Hanneke van den Berg
[4]SAUDames TopC4+[82]
 Dora Bobanovic
[5]NERDames 2[78]
 Florine Mutsaerts

za 17:08 - race 162 - [800] D C4+ Klassement C-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]VIDVidar[77]
 Nicky Corthals
[2]GYAKatara 1[94]
 Inés de Leeuw
[3]PROOngekend[81]
 Fem de Jong
[4]AEGAegir 2[86]
 Eva van der Brug
[5]ARGArgo 2[88]
 Noortje Schalker
[6]AEGAegir 1[91]
 Annelin Iwema

za 17:15 - race 163 - [800] D C4+ Klassement B-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]TRIDames 1'19[79]
 Anne-Wouke van Helden
[2]LAGDames 1[89]
 Evelien Knopper
[3]OKEDTopC4+'19[87]
 Puck van den Hooff
[4]NJONjord 2[75]
 Floor Huisman
[5]SKOKantje Stuurbøørd[80]
 Renske van Druten
[6]PHOJuist.[84]
 Merle de Vries

za 17:22 - race 164 - [800] D C4+ Klassement A-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKOKantje Bakbøørd[93]
 Sabrina Strijker
[2]THEGerstensmoothie[92]
 Marleen Willems
[3]SKASkadi[73]
 Lycke Wymenga
[4]ARGArgo 1[90]
 Carien van Rietschoten
[5]NJONjord 1[76]
 Kristie Wesdorp
[6]NERDamesch 1[74]
 Jardenna Mohazzab