zaterdag

30 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKO4ØltraBB D21e ronde 1[4]02:27,76e
Tamar Cramers
SKO13Bøb de bøuwenBB D21e ronde 3[1]02:22,43e
Isa van Andel
SKO20Døl-fijnBB D21e ronde 4[2]02:45,16e
Lianne Broers
SKO43Dørstig vør gøudBB H11e ronde 4[1]02:11,83e
Max Pielkenrood
SKO46McKroketBB H11e ronde 4[4]niet gestart
Floris Schouw
SKO62Verløren JøngensBB H31e ronde 3[2]01:57,31e
Sebastiaan Barneveld
SKO63StøkBB H31e ronde 3[3]02:17,14e
Hugo Crespo
SKO80Kantje StuurbøørdD C4+ Klassement1e ronde 2[3]02:06,11e
Renske van Druten
SKO93Kantje BakbøørdD C4+ Klassement1e ronde 4[5]02:04,73e
Sabrina Strijker
SKO113TitønicBB D41e ronde 4[4]02:34,85e
Laura Melkert
SKO118BIGGØNBB D41e ronde 5[4]02:39,34e
Lieve Swillens
SKO20Døl-fijnBB D22e ronde 1[5]02:39,66e
Lianne Broers
SKO13Bøb de bøuwenBB D22e ronde 5[2]02:17,21e
Isa van Andel
SKO4ØltraBB D22e ronde 3[5]02:26,03e
Tamar Cramers
SKO46McKroketBB H12e ronde 3[3]niet gestart
Floris Schouw
SKO43Dørstig vør gøudBB H12e ronde 3[4]02:11,92e
Max Pielkenrood
SKO93Kantje BakbøørdD C4+ Klassement2e ronde 2[2]02:07,22e
Sabrina Strijker
SKO80Kantje StuurbøørdD C4+ Klassement2e ronde 3[1]02:13,44e
Renske van Druten
SKO63StøkBB H32e ronde 2[4]02:08,15e
Hugo Crespo
SKO62Verløren JøngensBB H32e ronde 3[3]01:56,44e
Sebastiaan Barneveld
SKO113TitønicBB D42e ronde 1[6]02:31,13e
Laura Melkert
SKO118BIGGØNBB D42e ronde 2[5]02:31,35e
Lieve Swillens
SKO20Døl-fijnBB D2D-finale[1]02:29,65e
Lianne Broers
SKO4ØltraBB D2C-finale[3]02:23,06e
Tamar Cramers
SKO13Bøb de bøuwenBB D2B-finale[4]02:09,01e
Isa van Andel
SKO43Dørstig vør gøudBB H1B-finale[1]02:10,05e
Max Pielkenrood
SKO63StøkBB H3C-finale[1]02:16,65e
Hugo Crespo
SKO62Verløren JøngensBB H3A-finale[5]01:52,64e
Sebastiaan Barneveld
SKO113TitønicBB D4D-finale[4]02:31,84e
Laura Melkert
SKO118BIGGØNBB D4D-finale[5]02:41,45e
Lieve Swillens
SKO80Kantje StuurbøørdD C4+ KlassementB-finale[5]02:01,01e
Renske van Druten
SKO93Kantje BakbøørdD C4+ KlassementA-finale[1]02:02,95e
Sabrina Strijker

zondag

31 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKO141STØRMBB D11e ronde 3[6]02:15,52e
Hannah Hendriks
SKO146GØLDSTRIKEBB D11e ronde 4[5]02:26,92e
Inez van Balen
SKO160PrøcrastinatørsBB H21e ronde 3[1]02:13,24e
Jesse de Groot
SKO172Så HøfligH C4+ Klassement1e ronde 1[1]01:56,14e
Jules van Iterson
SKO193Så ModenH C4+ Klassement1e ronde 4[5]01:50,45e
Yannick Hoffmann
SKO199VRØØMBB D31e ronde 1[5]02:31,04e
Eva van Glasenap
SKO202DiscødipBB D31e ronde 2[2]niet gestart
Marieke Schipper
SKO206ApølløBB D31e ronde 2[6]02:36,84e
Bente Heijmink Liesert
SKO141STØRMBB D12e ronde 2[3]02:16,53e
Hannah Hendriks
SKO146GØLDSTRIKEBB D12e ronde 4[2]02:27,14e
Inez van Balen
SKO160PrøcrastinatørsBB H22e ronde 2[2]02:07,93e
Jesse de Groot
SKO225StøeiD 4+voorwedstrijd 2[4]02:22,94e
Loes Termeulen
SKO199VRØØMBB D32e ronde 1[5]02:35,66e
Eva van Glasenap
SKO202DiscødipBB D32e ronde 2[2]niet gestart
Marieke Schipper
SKO206ApølløBB D32e ronde 3[1]02:30,35e
Bente Heijmink Liesert
SKO193Så ModenH C4+ Klassement2e ronde 1[4]01:52,75e
Yannick Hoffmann
SKO172Så HøfligH C4+ Klassement2e ronde 3[2]01:52,75e
Jules van Iterson
SKO146GØLDSTRIKEBB D1C-finale[2]02:28,95e
Inez van Balen
SKO141STØRMBB D1B-finale[4]02:25,33e
Hannah Hendriks
SKO160PrøcrastinatørsBB H2C-finale[1]02:13,45e
Jesse de Groot
SKO206ApølløBB D3D-finale[3]02:27,74e
Bente Heijmink Liesert
SKO199VRØØMBB D3D-finale[4]02:27,33e
Eva van Glasenap
SKO172Så HøfligH C4+ KlassementD-finale[4]01:54,72e
Jules van Iterson
SKO193Så ModenH C4+ KlassementC-finale[2]01:52,02e
Yannick Hoffmann