zaterdag

30 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJO12Dames 13BB D21e ronde 2[6]02:18,91e
Lisha Tan
NJO21Dames 2BB D21e ronde 4[3]02:14,52e
Kim Godoy
NJO32Heren 8BB H11e ronde 2[2]02:27,76e
Jan Starink
NJO68Heren 3BB H31e ronde 4[2]01:58,82e
Gijs van der Horst
NJO75Njord 2D C4+ Klassement1e ronde 1[4]02:05,44e
Floor Huisman
NJO76Njord 1D C4+ Klassement1e ronde 1[5]02:04,73e
Kristie Wesdorp
NJO102Dames 5BB D41e ronde 2[3]02:15,93e
Alyssa Karman
NJO112Dames 4BB D41e ronde 4[3]02:14,11e
Britt Kraaijeveld
NJO21Dames 2BB D22e ronde 1[2]02:11,01e
Kim Godoy
NJO12Dames 13BB D22e ronde 1[3]02:30,33e
Lisha Tan
NJO32Heren 8BB H12e ronde 4[6]02:20,85e
Jan Starink
NJO76Njord 1D C4+ Klassement2e ronde 2[4]02:06,41e
Kristie Wesdorp
NJO75Njord 2D C4+ Klassement2e ronde 3[2]02:07,01e
Floor Huisman
NJO68Heren 3BB H32e ronde 3[2]01:56,03e
Gijs van der Horst
NJO102Dames 5BB D42e ronde 2[1]02:14,31e
Alyssa Karman
NJO112Dames 4BB D42e ronde 4[3]02:14,03e
Britt Kraaijeveld
NJO122NjordH 4+A-finale[4]02:00,02e
Mark Knigge
NJO12Dames 13BB D2B-finale[6]02:13,03e
Lisha Tan
NJO21Dames 2BB D2A-finale[5]02:05,92e
Kim Godoy
NJO32Heren 8BB H1D-finale[3]02:16,64e
Jan Starink
NJO68Heren 3BB H3A-finale[2]01:49,81e
Gijs van der Horst
NJO102Dames 5BB D4B-finale[4]02:13,12e
Alyssa Karman
NJO112Dames 4BB D4A-finale[2]02:13,44e
Britt Kraaijeveld
NJO75Njord 2D C4+ KlassementB-finale[4]02:01,62e
Floor Huisman
NJO76Njord 1D C4+ KlassementA-finale[5]01:59,73e
Kristie Wesdorp

zondag

31 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJO125Dames 10BB D11e ronde 1[2]02:15,02e
Cornelie Schnitker
NJO139Dames 12BB D11e ronde 3[4]02:27,03e
Emma Engelen
NJO152Heren 4BB H21e ronde 1[5]02:06,45e
Daniël van Selst
NJO161Heren 9BB H21e ronde 3[2]02:07,22e
Luc Bruel
NJO174Njord 1H C4+ Klassement1e ronde 1[3]01:49,02e
Sam van Leeuwen
NJO191Njord 2H C4+ Klassement1e ronde 4[3]01:48,43e
Boudewijn Miedema
NJO201Dames 16BB D31e ronde 2[1]02:21,93e
Julia Kloeke
NJO207Dames 18BB D31e ronde 3[1]02:21,32e
Nika Engelen
NJO218Dames 7BB D31e ronde 4[6]02:32,76e
Kate Nobbenhuis
NJO139Dames 12BB D12e ronde 1[2]02:15,12e
Emma Engelen
NJO125Dames 10BB D12e ronde 4[5]02:17,42e
Cornelie Schnitker
NJO161Heren 9BB H22e ronde 2[4]02:02,62e
Luc Bruel
NJO152Heren 4BB H22e ronde 3[5]02:07,23e
Daniël van Selst
NJO218Dames 7BB D32e ronde 1[4]02:17,12e
Kate Nobbenhuis
NJO207Dames 18BB D32e ronde 4[1]02:22,03e
Nika Engelen
NJO201Dames 16BB D32e ronde 4[2]02:18,72e
Julia Kloeke
NJO174Njord 1H C4+ Klassement2e ronde 1[1]01:47,71e
Sam van Leeuwen
NJO191Njord 2H C4+ Klassement2e ronde 1[5]01:48,22e
Boudewijn Miedema
NJO125Dames 10BB D1B-finale[3]02:32,15e
Cornelie Schnitker
NJO139Dames 12BB D1B-finale[5]02:19,42e
Emma Engelen
NJO152Heren 4BB H2C-finale[3]02:01,82e
Daniël van Selst
NJO161Heren 9BB H2B-finale[1]02:03,34e
Luc Bruel
NJO218Dames 7BB D3C-finale[3]02:16,31e
Kate Nobbenhuis
NJO207Dames 18BB D3B-finale[4]02:18,24e
Nika Engelen
NJO201Dames 16BB D3A-finale[6]02:16,86e
Julia Kloeke
NJO174Njord 1H C4+ KlassementB-finale[3]01:46,11e
Sam van Leeuwen
NJO191Njord 2H C4+ KlassementA-finale[6]01:47,33e
Boudewijn Miedema