zaterdag

30 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYA14OverboordBB D21e ronde 3[2]02:19,82e
Melanie Nolting
GYA18W.O.L.V.BB D21e ronde 3[6]02:42,66e
Melanie van der Veen
GYA26Semper RisuBB H11e ronde 1[2]02:13,94e
Maarten Dodde
GYA48Hocus ProwcusBB H11e ronde 4[6]02:26,45e
Robert Frijters
GYA51RenaissancevlootBB H31e ronde 1[3]02:25,75e
Jimmy Lin
GYA83Katara AD C4+ Klassement1e ronde 3[1]02:12,55e
Hanneke van den Berg
GYA94Katara 1D C4+ Klassement1e ronde 4[6]02:10,75e
Inés de Leeuw
GYA100BRAQUEBB D41e ronde 2[1]02:14,12e
Femke Steman
GYA109SCHEURBUIKBB D41e ronde 3[6]02:14,92e
Femke Haijtema
GYA18W.O.L.V.BB D22e ronde 1[6]02:37,15e
Melanie van der Veen
GYA14OverboordBB D22e ronde 3[6]02:30,25e
Melanie Nolting
GYA48Hocus ProwcusBB H12e ronde 2[1]02:15,13e
Robert Frijters
GYA26Semper RisuBB H12e ronde 4[5]02:17,24e
Maarten Dodde
GYA94Katara 1D C4+ Klassement2e ronde 1[4]02:15,04e
Inés de Leeuw
GYA83Katara AD C4+ Klassement2e ronde 3[6]02:22,66e
Hanneke van den Berg
GYA51RenaissancevlootBB H32e ronde 1[3]02:10,33e
Jimmy Lin
GYA109SCHEURBUIKBB D42e ronde 4[5]02:13,82e
Femke Haijtema
GYA100BRAQUEBB D42e ronde 5[6]02:14,42e
Femke Steman
GYA18W.O.L.V.BB D2D-finale[5]02:22,12e
Melanie van der Veen
GYA14OverboordBB D2B-finale[1]02:15,34e
Melanie Nolting
GYA48Hocus ProwcusBB H1D-finale[4]02:07,91e
Robert Frijters
GYA26Semper RisuBB H1C-finale[3]02:10,53e
Maarten Dodde
GYA51RenaissancevlootBB H3D-finale[2]02:15,13e
Jimmy Lin
GYA109SCHEURBUIKBB D4A-finale[1]02:13,85e
Femke Haijtema
GYA100BRAQUEBB D4A-finale[6]02:13,33e
Femke Steman
GYA83Katara AD C4+ KlassementD-finale[3]02:11,63e
Hanneke van den Berg
GYA94Katara 1D C4+ KlassementC-finale[2]02:09,14e
Inés de Leeuw

zondag

31 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYA132TorpedoBB D11e ronde 2[3]02:27,35e
Liz Spit
GYA147OLLYBB D11e ronde 4[6]02:28,84e
Sanne Lanting
GYA149ODIZBB H21e ronde 1[2]02:00,74e
Hidde van Deemter
GYA187Tyr 2H C4+ Klassement1e ronde 3[5]01:47,11e
Justin Postma
GYA190Tyr 1H C4+ Klassement1e ronde 4[2]01:47,62e
Julian Blanksma
GYA195ZAVIBB D31e ronde 1[1]02:30,03e
Eeke Oosrterhof
GYA208PROLATIOBB D31e ronde 3[2]02:39,26e
Ilse Folkertsma
GYA209Ad(t)Nauseam X VOLSLAGENBB D31e ronde 3[3]02:17,51e
Noëlle Visser
GYA147OLLYBB D12e ronde 3[5]02:30,64e
Sanne Lanting
GYA132TorpedoBB D12e ronde 4[4]02:22,73e
Liz Spit
GYA149ODIZBB H22e ronde 1[1]02:04,54e
Hidde van Deemter
GYA219MOKD 4+voorwedstrijd 1[2]02:05,03e
Eefke Nijhuis
GYA209Ad(t)Nauseam X VOLSLAGENBB D32e ronde 2[4]02:19,91e
Noëlle Visser
GYA208PROLATIOBB D32e ronde 3[3]02:26,54e
Ilse Folkertsma
GYA195ZAVIBB D32e ronde 4[6]02:32,36e
Eeke Oosrterhof
GYA187Tyr 2H C4+ Klassement2e ronde 1[2]01:51,74e
Justin Postma
GYA190Tyr 1H C4+ Klassement2e ronde 3[6]01:44,51e
Julian Blanksma
GYA219MOKD 4+B-finale[3]02:02,31e
Eefke Nijhuis
GYA147OLLYBB D1C-finale[6]02:33,86e
Sanne Lanting
GYA132TorpedoBB D1B-finale[1]02:17,01e
Liz Spit
GYA149ODIZBB H2B-finale[2]01:57,91e
Hidde van Deemter
GYA195ZAVIBB D3C-finale[5]02:36,66e
Eeke Oosrterhof
GYA208PROLATIOBB D3C-finale[6]02:22,13e
Ilse Folkertsma
GYA209Ad(t)Nauseam X VOLSLAGENBB D3A-finale[2]02:14,53e
Noëlle Visser
GYA187Tyr 2H C4+ KlassementB-finale[2]01:49,42e
Justin Postma
GYA190Tyr 1H C4+ KlassementA-finale[2]01:48,86e
Julian Blanksma