zaterdag

30 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKA7Dames 7BB D21e ronde 2[1]02:20,23e
Dana Heijboer
SKA41Heren 7BB H31e ronde 3[5]02:13,1
Mick Korte
SKA44Heren 3BB H11e ronde 4[2]01:56,21e
Twan Hietkamp
SKA45Heren 9BB H11e ronde 4[3]02:16,34e
Luc Lugthart
SKA52Heren 15BB H11e ronde 1[4]02:27,8
Luc van Iperen
SKA65Heren 13BB H31e ronde 3[5]02:19,85e
Sjoerd van Kerkhof
SKA73SkadiD C4+ Klassement1e ronde 1[2]02:01,01e
Lycke Wymenga
SKA97Dames 11BB D41e ronde 1[3]02:39,54e
Isabel Van den berg
SKA106Dames 2BB D41e ronde 3[3]02:01,41e
Vivian Meij
SKA7Dames 7BB D22e ronde 3[4]02:27,44e
Dana Heijboer
SKA44Heren 3BB H12e ronde 1[2]01:58,71e
Twan Hietkamp
SKA41Heren 15BB H12e ronde 1[4]02:27,56e
Luc van Iperen
SKA45Heren 9BB H12e ronde 2[3]02:17,14e
Luc Lugthart
SKA73SkadiD C4+ Klassement2e ronde 1[3]02:07,11e
Lycke Wymenga
SKA52Heren 7BB H32e ronde 1[2]02:13,94e
Mick Korte
SKA65Heren 13BB H32e ronde 3[1]02:24,96e
Sjoerd van Kerkhof
SKA97Dames 11BB D42e ronde 1[4]02:29,02e
Isabel Van den berg
SKA106Dames 2BB D42e ronde 4[4]02:00,11e
Vivian Meij
SKA7Dames 7BB D2B-finale[5]02:17,45e
Dana Heijboer
SKA41Heren 15BB H1D-finale[2]02:19,25e
Luc van Iperen
SKA45Heren 9BB H1C-finale[5]02:20,16e
Luc Lugthart
SKA44Heren 3BB H1A-finale[3]01:50,81e
Twan Hietkamp
SKA52Heren 7BB H3D-finale[3]02:08,11e
Mick Korte
SKA65Heren 13BB H3D-finale[5]02:16,14e
Sjoerd van Kerkhof
SKA97Dames 11BB D4D-finale[2]02:27,62e
Isabel Van den berg
SKA106Dames 2BB D4A-finale[4]02:00,91e
Vivian Meij
SKA73SkadiD C4+ KlassementA-finale[3]01:59,11e
Lycke Wymenga

zondag

31 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKA126Dames 13BB D11e ronde 1[3]02:32,36e
Iris Hendriks
SKA137Dames 5BB D11e ronde 3[2]02:09,11e
Sophie van Dongen
SKA148Heren 5BB H21e ronde 1[1]02:09,36e
Duane Ketel
SKA166Heren 16BB H21e ronde 4[1]niet gestart
Marius Zuidweg
SKA169Heren 11BB H21e ronde 4[4]02:05,14e
Jip Ridderbos
SKA184Heren 1H C4+ Klassement1e ronde 3[2]01:48,32e
Boudewijn Pieterson
SKA200Dames 9BB D31e ronde 1[6]02:47,06e
Iza Koningsveld
SKA126Dames 13BB D12e ronde 2[4]02:45,45e
Iris Hendriks
SKA137Dames 5BB D12e ronde 3[2]02:10,91e
Sophie van Dongen
SKA148Heren 5BB H22e ronde 1[4]02:08,65e
Duane Ketel
SKA166Heren 16BB H22e ronde 3[2]niet gestart
Marius Zuidweg
SKA169Heren 11BB H22e ronde 4[2]02:16,35e
Jip Ridderbos
SKA200Dames 9BB D32e ronde 3[4]02:20,71e
Iza Koningsveld
SKA184Heren 1H C4+ Klassement2e ronde 3[3]01:47,32e
Boudewijn Pieterson
SKA126Dames 13BB D1D-finale[2]02:36,45e
Iris Hendriks
SKA137Dames 5BB D1A-finale[5]02:08,42e
Sophie van Dongen
SKA148Heren 5BB H2C-finale[2]02:00,71e
Duane Ketel
SKA169Heren 11BB H2C-finale[5]02:06,44e
Jip Ridderbos
SKA200Dames 9BB D3D-finale[2]02:20,41e
Iza Koningsveld
SKA184Heren 1H C4+ KlassementA-finale[1]01:48,55e
Boudewijn Pieterson